Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. okt 2009

jacka, načo nové fórum? Však mama a ja funguje...My sme tam včera s leninkou boli 😉 .
A na telku máme čas. Do škôlky to máme 5 minút peši. A do 8-ej tam sme vždy 🙂.

jacka
7. okt 2009

no teda...tak vy si fungujete aj inde 😵 ..ja som sa tam chcela pred sto rokmi prihlásiť ale chcelo to odomna nejaké hluposti či čo

tak super že máte tak blízko školku 🙂

leninka75
7. okt 2009

jacka a ktože ťa vytočil????................ a čííííííííííííííím???..............

leninka75
7. okt 2009

utka, tak to viki, bude zachvíľku aj sám chodiť do škôlky, keď je tak blízko!!! 😀 😀 😀

utka
7. okt 2009

leni, žeby som ho poslala sama...hihihi
Konečne som skončila...sedím a papám...Upratovala som všetky šuflíky.Tam bolo bordelu a blbostí...Ufffff

jacka
7. okt 2009

leni......dnes ma vytáčaju moje deti do vyvrtky 😝

utka a ten bordel si povyhadzovala....alebo dala blbosti naspäť 😀 😀

dnes je vonku super počasie 😎 ...to by mohlo vydržať až do vianoc....a po nich zase 😉

jacka
7. okt 2009

nikto??????????????, 😕 ..... 😝

aninka29
7. okt 2009

ahojte 🙂

ja len kuk a padám 😉

idem kúpať princezné 😵

utka
7. okt 2009

jacka, ten bordel som povyhadzovala 😉...
Veru, takto teplo by mohlo byť celý rok 🙂

jacka
7. okt 2009

tak konečne je večer...a deti spia...celkom som to zvládla aj bez muža.... 😀 teraz chvilu počkám a padám do postele aj ja 🙂

idem sa ešte najesť 🙂

dobru noc.....zajtra sa polepšite 😔

aninka29
7. okt 2009

halooooooooo je tu niekto???????
aj moje deti už spinkajú 😵 😵 😵

jacka ako často sa Peťulko budí?..........Sabínku ešte stále trápia tie soplíky ☹ .....ani za nič sa ich nevieme zbaviť ☹ ..........vy ste zdravučkí? 🙂

idem kukať modré z neba.....zase budem revať 😖

leninka75
8. okt 2009

ránečko!!! 🙂 ..........jacka, peťko sa rýchlo učí od brata!!! 😀 😀 😀 ............šikovníček!!!! 😉 .........ako teraz riešiš maťka a pobyt vonku???
aninka a dávaš sabke niečo do nosíka??? ..............
utka, poraď mi ako si sa prinútila na tie šuflíky??!!! 😨 ...........aj mne treba, ale stále to odkladám, lebo to je nekonečná robota 😝 😝 😝

jacka
8. okt 2009

dobré ránko.... 🙂

ahoj leni..... 😉 ...pobyt vonku???..nočná mora....skoro mi ho včera aprešlo auto...leno na prostriedku cesy sa rozhodol štrajkovať.....tak som nevedela kde od radosti odparkovať kočík a letiet za Matkom na bicykli.....ale inak sa s ním zanžím byt aspon na dvore...aj ked sám tam dlho nevydrží...no preoste ešte nie sme zohratý tým 😝

aninka...každý 2-3 hodky pýta..a dnes v noci ma pokrstil....celu ma pokakal.. 😝 😀 ....juj soplíky....to nie je bohviečo....aj jej odsávaš vysávačom? 😕

no zatial padám..idem si porobiť pokial je klud 😝

aninka29
8. okt 2009

ahojte mamky 🙂

hej odsávame,dávame nasivin kvapky 😒 ..........ale vraj je to len nádcha 😖 ......ale trvá to už nejak dlho 😖 .......počkám ešte do konca týždňa a ak sa to nezlepší,pojdem zase k dokine 😖 .dúfam, že už bude tá naša,lebo teraz ju zastupuje nejaká staručká trasľavka 😝
jacka noooooo dobre ťa Peťulko pokrstil 😀 😀 😀 určite si mala radosť 😀
mňa zatiaľ Sabinka iba statočne ocikala 😉 😀

jacka
8. okt 2009

aninka...skus olynth....nám ten skor pomohol ako nasivin 😉

no už ma stihol statočne ogrckať...že som musela na kompletku a prezliecť...aj Petka.......to vieš že som mala radosť.....o polnoci všetko meniť...no nemalo to chybu....hlavne že Petko bol spokojný 😵

juj mám deficit spánku 😝 aj to počasie stojí za figu 😠

utka
8. okt 2009

Ahojte!
jacka, tak super noc ☹.
leni, no neviem, ale prinútila som sa. Trvalo to síce dlho, ale už to mám za sebou...

jacka
8. okt 2009

Ahoj utka.... 🙂 ....aspon sa po nociach nenudím 😀 😝

leninka75
8. okt 2009

no veru ani, daj niečo iné do nosíka............nasivin je taká hnusná žieravina!!!! 😖 😖
jacka a muž bol dovčera doma či ako?..........lebo si písala, že včera si to zvládla aj bez muža 😨
utka, si ma navnadila na nákupy v tescu.........nedávno si bola..........tak som skokla aj ja a veru som lilke kúpila tričká s dlhým rukávom 3 za 12 eur............my máme teraz nenormálnu spotrebu tričiek!!!!..........takmer každý deň musím dávať čisté lebo lilka sa buď pokvapká jedlom alebo popíše!!! 😠 😠 😠.......ozaj babule poraďte niečo na škvrny od jedla (rajčinová polievka, ....) .........len nie vanish, lebo s tým nemám dobré skúsenosti!!!! 😠

utka
8. okt 2009

leni, však sa tam dá dobre nakúpiť? 😉
Ja mám dobré skúsenosti s Vanishom, tak ti neviem poradiť iné...

jacka
8. okt 2009

leni...no nebol muž doma..pracoval hned ako sme prišli s nemocky...ale na kupanie vždy prišiel ...len včera nebol a som nevedela koho skor aby sa nepohlušili.....až som sa spotila 😀 .......a kedže som sa šikovnica obyčajná tak som to zvládla na 1 😀 😀 😀

vanisch je bordel...ten je dobrý tak okamžite použit........len ti neviem poradiť

ja neviem kedy sa dostanem do tesca najskor na vianoce 😠

jacka
8. okt 2009

kuk..... 😉

manželík prišiel dnes skor..tak vzal Matka bicykovať...Petko si hajušká tak mám...po dlhej dobe veget...že neviem čo s ním 😀 😀

omyl už je hore...pa 😠

utka
8. okt 2009

Ahojte!
My sme už doma. ideme niečo spapať, okúpať a spať.
Viki je taký nejaký zlý v poslednej dobe...neviem...

jacka
8. okt 2009

utka......aj moj Matko je taký.....že mi teču nervy.....ale som si myslela že je to tým že má konkurenciu a vydobíja si pozornosť....no a dnes som totálne už k.o.

konečne idem spať....som zvedavá aká bude táto...nejak Petka bolí bruško ☹

dobru noc... 😔

utka
8. okt 2009

jacka, to je vraj normálne. Je to také obdobie 3-ročných detí. Dúfam, že to čoskoro prejde...
Tak dobrú noc a nech ju máš naozaj dobrú...

jacka
9. okt 2009

dobré ránko.... 😉

utka dufam že máš pravdu...lebo niekdy by som ho ... 😠

leninka75
9. okt 2009

ránečko!!! 🙂...........veru utka, v tescu sa dá vždy niečo nájsť!!!!...........ešte som si tam vyhliadla tričko pre muža, dostane ho asi na vianoce a pre seba som si obzrela mikinu...........keď príde výplata, idem na to!!! 😀 😀
aj ja mám pocit, že s likou zasa prechádzame ďalším vzdorovým obdobím!!! ☹........je ako aprílové počasie, a tie scény čo dokáže vyrobiť!!!! 😖 😖 😖...........už pár mesiacov ručí pri umývaní vlasov a keď večer zavelím, že do sprchy a spať, tak to je koniec.............také plače, že skoro dom padá!!!..........ona ešte nechce spinkááááááť, bééééééééééé..........ale keď ju uložím, tak do 5 min nevie o svete!!!! 😀 😀 😀...........opica malá!!! 🙂
jacka, tak fajn, že tatino aspoň trochu pomáha!!!...........nech mu to vydrží!!!!.............ty budeš mať asi dosť problém s vianočnými nákupmi, čo?? 😒............si niečo pojedla, že peťka bolí bruško???

utka
9. okt 2009

Ahojte!
Tak my sme dnes zostali doma. Viki má takú hnačku, že až ☹. Keď prišiel zo škôlky, tak kakal a o hodinu na to taká hnačka. A v noci 4x. Takže on ešte dospáva a ja som ako vygrcaný rezanec. Ale vraj aj Natálka, čo chodí s ním do škôlky zostala doma, lebo hnačkuje. Buď im tam dali niečo popapať, čo im nesadlo, alebo je to nejaká črevná viróza...Dúfam, že teploty nenastúpia a bude dobre. Cez víkend sa chystáme na výstavu psov, tak snáď tam aj pôjdeme...Tak držte päste!!!.Paaaa

leninka75
9. okt 2009

ahoj utka!!!..........fuha hnačka!!!! 😕............držkajte sa!!! ........... daj vikimu vybublinkovanú origoš kolu a strúhané jablko. 😉

utka
9. okt 2009

leni, mám doma pepsi, môže byť?
A papať mu dám len slané tyčinky a na obed suchú ryžu...
To jablko sa mi zdá divné, lebo mňa napríklad preháňa...

jacka
9. okt 2009

ahoj utka.....zavárane jablčko.....alebo uvar kompot z jablk.....tak vravíš že noc na h....o ☹ ...hm.....len dufam že to nie je z jedla....chudatko si muselo užiť v noci..a spinkal s vami? 😕
to vieš že držíme päste ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre