• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
dnes mi to s tými príspevkami ide :grinning: ....asi si budem častejšie písať sama so sebou :grinning:
10. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u máme po burke...a chcela som ist aspon s Petkom na dvor..ale pokial som nachystala kočík a veci tak zaspal a teraz sa napapuškal a spinká dalej.... :pensive: tak neviem kedy pojde na vzduch :sweat_smile:

aninka sa ti darí :grinning:
10. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka veď ho len prelož do kočíka a idete :slight_smile: ............ja to tiež tak niekedy robím :wink:
10. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa máte??????.........už máte aký taký režím????????...........a Peťulko je iný ako Maťko???????
10. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nie je na to oblečený...má len body...
10. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa zobudí,keď ho budeš obliekať????????............moju nezobudí nič :slight_smile: .......ona keď spí,tak ju nič nezaujíma.........a vobec ju netankuje,že jej niečo prevliekam,navliekam :grinning:
10. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už na prechádzke dnes boli :slight_smile: .....ale ešte je vonku.......fajne sa jej tam spinká :dizzy_face:
10. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten sa zobudí aj ked mu vymienam plienku...tak čakám pokial sa zobudí.....tiež má taký spánok ako Matko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juj ja by som tiež šla von..ale nejdem ho budiť..pojdem ked sa vyhajá aspon na pol hodku :sweat_smile:

tu je taká tma u nás akoby bolo 5h :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nehcete trochu dážda na východ :grinning:
10. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho radšej nechaj vyspinkať....len aby nepršalo :unamused:

ďakujem,neprosím si dážď............ale on sa spustí aj u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a v noci ako spinkáte? budí sa často?
10. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj..každe dve tri hodky......a dnes okolo pol 5 prišiel za mnou aj Matko že bude buvat somnou :sweat_smile: :pensive:

a vy ako?......že som zvedavá...už si dostala mrchu? :sweat_smile:
10. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aby vám nebolo smutno..tak trochu kvapiek ...hm :wink: :wink:
10. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme na tom z nočným spánkom zo dňa na deň lepšie :slight_smile: zo začiatku sa budila každé štyri hodky a teraz búva aj šesť sedem hodín :dizzy_face: .....ak to takto pojde ďalej o chvílu prespí celú noc,tak ako Simi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ešte som mrchu nedostala.....ja som ešte ani nebola na kontrole po šestonedelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....v pondelok sa objednám
10. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Maťko je už sám v izbičke?
10. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fííha ha ..tak to ti pekne buva.......a v noci ju ešte prebaluješ?.......mne to lezie na nervy......ledva žijem .....ale to len ked ide papať....s ateším ked budeme len jest :wink: :wink:
10. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je je sám v izbe...vyhodila som ich do obyvačky spať...aby sa vyspali.....a máme len jednu izbu...a obyvku..zato obrovsky zbytočnú....a ked sa s tadeto nehneme tak budeme musiet ist na povalu :grinning: :grinning: ...robit izby :grinning: :wink:
10. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prebalujem...lebo babulka sa vždy počas nočného kŕmenia pokaká
10. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme na tom rovnako :wink: ...len to vstávanie je desne..... :unamused: :wink:
10. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nejak nesťažujem :slight_smile: ............ja sa aj celkom vyspím :wink: ............ale keby sa budila každé dve hodky,tak je zo mňa asi živá mŕtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ty sa asi tak cítiš,že? :confounded:
10. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhoršie je na tom to, že ani cez deň si nemáš kedy oddýchnuť :unamused: .....lebo keď bábo spinká,tak využiješ chvílu na varenie,upratovanie.........a tiež sa musíš povenovať aj prvorodenému :slight_smile:
10. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...citim..ale nie je to take zle ako pri Matkovi...asi som si zvykla...či čo.......pri Matkovi som bola k.o :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teraz len čo detičky zaspia pokeciam s mužom....a idem do hajan aj ja........ :wink:

však ja som donedávna vstávala ešte k Matkovi taže som vlastne 3roky riadne nespala.... :unamused:
10. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zlatá :unamused: ...neboj,raz sa určite poriadne vyspíš :wink:
10. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť.............šípková ruženka sa už pučí :slight_smile:
10. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa :slight_smile:

snáď ešte dnes skočím :wink:
10. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja padám...drobčiak pýta jest..pa
10. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No ja sa teším, že toto vetko máme za sebou a nejako sa mi do toho znovu nechce...tak si Viki ešte na sestričku počká...
Nenakúpila som veľa-jendu košeľu, jedny oteplovačky a jedny také hrubšie šuštiaky...
10. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki je už dnes OK,ale my s manželom sme akýsi zgrcnutí...Mňa bolela hlava a teraz žalúdok a manžela tiež hlava tak, že aj tyčkoval z toho...
10. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som odborník na monológ :grinning:
10. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s....utka... :wink:
10. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak doma máš lazaret....čo ste pojedli..alebo..čo si také navarila :grinning: :grinning: :dizzy_face:

hlavne že Viki je fit :slight_smile:
10. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepojedli sme práveže nič...bolela nás hlava a z toho žalúdok-migréna...Podľa mňa to počasie
10. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok