• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
jáááj..tak migrenu mi ani nespomínaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...si aj ja svoje užívam :angry:
10. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zajtra máme superovu návštevu...dobre že mi to nepovedali zajtra ráno že prídu :angry:
10. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, akú?
10. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus si tipnuť.....utka :wink:
10. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bingooooo :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tahám nadčas...padám do hajan :wink:

utka ...ved to vstávanie nočné ma svoje čaro...a kedže je to moje posledné tak vstávam s elánom :grinning: :grinning: :wink:.......trepem čo?..mala by som isť spať :grinning: :grinning:
dobru noc...... :pensive:
10. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:

migrénu ani nespomínajte :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ja vtedy zomieram :angry:

jacka preži dnešný deň v zdraví :wink:
11. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Mne niečo je a neviem čo? Je mi zle, v noci som mala teplotu. A to sa divím, lebo teplotu od detstva nemávam.
Ale nebolí ma ani hrdlo, ani nádchu nemám...Ach jaj. Dnes varí manžel.
11. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......utka a nie je to tehotenská nevolnosť :dizzy_face:

a čože fajne varí...

aninka..no neviem neviem..ak sa nebudem ozývat tak budete vedieť prečo :grinning:
11. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to asi nie...
A to čo tá návšteva, však mal ísť manžel k ním,nie?
11. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A manžel varí guláš z diviny
11. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, či pri tehotenskej nevoľnosti býva aj teplota... :grinning:
11. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikto :frowning2:
11. okt 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som..... :slight_smile: ..nejak nestíhačka

no utka..pri tehotenske nevolnosti je možne všetko :wink: .....však ja ti to len prajem :wink:

gulášik z diviny..mnami....vydaril sa........a tebe je ako...už lepšajšie?
11. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, si zlatá,ale ja by som veru najmenej zo všetkého potrebovala byť tehu.Potrebujeme peniažky,tak musím ísť do práce a hlavne môj zdravotný stav mi to nedovoľuje :unamused:
Gulášik bol dobrý, len mne nechutí jesť.
Zase teplotujem :frowning2:
11. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka peniažky sa vždy nájdu...a vela ani kupovať nemusíš však ti hádam ostalo aj po Vikim......a zdravotne sa ti to zlepšuje...nie? :wink: ....však taký krásny vonavučký batožtek..by si nechcela? :dizzy_face:

no hlavne sa vylieč.....popchaj do seba lieky a šup k mužovi po duchnu a.....potit sa :wink:
11. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.kukám, že tu bolo tento víkend živo!!!................už sa zhoršilo počiasie, že jo!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............jacka, ako dopadla návšteva???......................utka, už ti je lepšie????...............ani a ty už negrckáš????.................idem žehliť!!!..............pa, pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nejde o peniažky na bábo,ale na zivobytie...vieš???
Voňavučký batôžtek? Ani neviem. Ja som v poslednej dobe dosť nervozna a neviem, či by som teza zvládla zase všetok ten frmol okolo bábätka odznova...
Teraz mi je trošku lepšie,ale do kedy? Asi to bude nejaká črevný viróza...
11. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Píšem ako maďar...črevná viróza...
Tak dobrú nôcku...
11. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:
utka...ved to je len na vás či budete mat bábo :dizzy_face: ....a keby si vedela aká nervná som ja...sa divím že vobec ešte fungujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

leni..čože sa stalo....tak neskoro a ešte aj žehliť :confused: ....tak to ja som pekne už spinkala :grinning:

a návšteva....chvalabohu odišla :grinning: ..svokra doniesla Petkovi hrkálku a plyšovu hračku :grinning: ...sa plesla po vrecku.... aj by som k tomu niečo dodala.....ale škoda slov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ :wink:

ja už od 5h perem..idem zavesiť..len to bud schnuť asi týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!. :slight_smile: .............ja neverím jacka!!! ...........žeby si pomaly nabiehala na starý režim?? :wink: :wink: ...........tak vieš ja sa občas hecnem a potom makám po nociach jak fretka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............tak hovoríš, že návšteva bola suprová??!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............inak ste počuli aké hnusné počasie má byť celý týždeň!!!! :confounded: :confounded: :confounded: ..............bŕŕŕŕ, riadna kosa!!!...........lilke už asi vytiahnem teplé topánky a asi aj tenké rukavice.............bóže, že 2 stupne cez deň!!!!!!..............to zasa budú choroby!!!!..........z minulotýždňového tepla do takej kosy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni.....no nabieham....aj ked by som spala až by som revala :wink: ......Matko mi už teraz píli nervy...a Petulo ešte hajušká.....škoda že nemožem s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2st.cez den...???...to fakt?????....to je na porazenie...už od soboty prsí....a teraz ešte aj kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak prídi aj ku mne makať :slight_smile:
12. okt 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
jacka, ja viem, že je to len na nás...Ja mám z toho obavy, ale keď si predstavím, že by mal byť Viki sám, keď tu raz my nebudeme... :frowning2:
No mne tá teplota prepukla do poriadnej sraňuchy...Takže už viem jej príčinu. Črevná viróza je istá...
12. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, ja sa tiež strááááááášne bojím, ako budeme zvládať druhé dieťa................ale na druhej strane, tiež chceme, aby lilka mala súrodenca................najlepšie nerozmýšľať a vrhnúť sa do toho!!!! :wink:..............veď sa snáď odhodláš, keď sa ti upraví zdravotný stav.................a mužík je ešte OK??? :wink:
jacka, skočím ku tebe, ale nie makať, ale na pokec............čo povieš??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni.....čakám ťa..... :dizzy_face: ..... :slight_smile:

nebojte nič...určite by ste to zvládli..však detičky su už velke.....tak šup do toho........nech nie su sami :wink: ...ja som rada že mám ešte dve sestry...a keby som vedela že tretie bude dievča....tak :dizzy_face:

utka.....tak vravíš že sa nehneš ani z domu??? :grinning: :grinning: ---len sa lieč :wink:
12. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, nepochopila som,či je mužik ešte OK???
No však uvidíme, čo poriešime, keď bude vhodná doba :grinning:
12. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ...bude..len sa tým netreba zaoberať a vrhnuť sa na vec :dizzy_face:
12. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, viem, že žartuješ, ale ja by som teraz nemohla byť tehu ani keby som veľmi chcela. Bolo by to odo mňa nezodpovedné...
12. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka..však ked sa vyliečiš.....to je jasné.... :wink: ...a hlavne musí byť vhodná doba :wink:
12. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok