• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
no utka, či mužík ešte odoláva črevným vírusom......................veru jacka aj ja som rada, že mám sestru + nevlastnú...........aj keď by som tú origoš ségru niekedy prepleskla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.............ale zasa muž má brata a moc sa nemusia, ale tam je problém vo švagrovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.................
12. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaaa, tak to asi leni malo byť, či už je OK, nie či je ešte OK :wink:...
No ja mám tiež jedného brata a som rada, že ho mám :wink:.
Tak ja idem do obchodu, snáď sa nedo.....m :grinning:
12. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....podaj správy ked prídeš :grinning: :grinning:

leni..preplieskla??....je mladšia :grinning: :grinning: ................ja si mylsím že to záleží aj od výchovy..či sa surodenci musia alebo nie..ale aj taká mrcha švagrina....spraví svoje :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juj...mna s toho počasie švihne.....už len sa vstriet do postele a zavrieť oči :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....hádam pojdem zakuriť :sweat_smile: ..aby som sa prebrala :rolling_eyes:
12. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, som domaaa...a v pohode. Tak už to snáď bude OK.
Tebe sa žije, že zakúriť...a nám kedy začnú kúriť ??? :confounded:
12. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:

to je suprové počasíčko,že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........jacka aj my už kúrime :slight_smile: ......výhoda rodinných domov :slight_smile:
12. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to je fajn,že je ti lepšie :slight_smile:
12. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky,ja som ráno nakŕmila a uspala Sabinku :dizzy_face: ....so Simkou sme sa obliekli,sadli do auta a fičali sme ku kámoške na kafíčko :slight_smile: :slight_smile: ....tatko so Sabi zostal doma :wink:,ale neprešla ani hodka a už volal, že nech prídeme domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja dnes nerobím nič :slight_smile: akurát som hodila do práčky a to je asi tak všetko :wink: .........mám celý deň veget :slight_smile: ......samoška nerátam starostlivosť o princezné :wink:
12. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kukám, že znovu si píšem sama so sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale nevadí.....si už zvykám pomaly :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ahoooj!!!
Tak tatko to dlho nevydržal :grinning: .
Hovoríš, že si pirátka ciest??? :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali včera 6.výročie sobáša...a pomenula som si na to ja večer okolo pol dvanástej, keď som išla spať...dobrí sme,čooo???
12. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: ....hlavné je, že ste si spomenuli :wink:

nooooooooo...jazdím ako dračica :grinning: ....akurát to parkovanie mi robí trošku problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ale zaparkujem :wink: ........síce na miliónty pokus,aaaaale zaparkujem :grinning:
12. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto?.............čo spíte mamky?
12. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počúvajte žienky...........už ste rozmýšlali aké darčeky prinesie detičkám Ježiško? :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, tak potom super...len tak ďalej. Ja mám trošku strach teraz zo zimy, ale tu v BA nebýva veľa snehu, tak to snáď so šoférovaním nebude problém...
Nad darčekmi sme nerozmýšľali ešte. Akurát už mám jedno veľké auto odložene. Ináč nič.
12. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj,ja nemám odložené nič........ja ani neviem, čo kúpim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........akurát viem, že Simke kúpime kočár pre dvojčatá :slight_smile: .....vyhliadla si ho v obchode :wink: ......tie dve čo má sú na dobrej ceste sa rozpadnúť,keďže sa v nich krásavica kočíkuje :grinning: .....určite kúpime nejaké puzzle,Simku to veľmi baví :slight_smile:,nejaké knihy a fakt neviem čo :unamused:

Sabinku ešte moc neriešim,tej to bude tak jedno :grinning:.......určite nejaké hračky :slight_smile:
12. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už sa teraz "teším", že budem musieť vymýšľať darčeky pre Vikiho aj od starých rodičov...
12. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááj utka,veru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mňa už teraz bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem čo kúpim princeznám k meninkám :confounded: ............a o pár týždňov sa narodí moje krsniatko Ninuška :dizzy_face: ...ešte ani pre ňu nemám nič nakúpené :confounded: .....aaaaaaaaale tento týždeň už začnem nakupovať......fakt,lebo sa nedonakupujem :grinning:
12. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je naša jacka????????????
12. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ja asi tiež budem musieť začať chodiť po nákupoch,kým som doma...
jacka? neviem, asi zaspala, keď je vonku tak "nádherne"...
12. okt 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a Viki je domka alebo v školke?........už ho prešli tie hnačky?
12. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, je v škôlke. Už je v poriadku. Len včera zase nejako kýchal,tak dúfam,že bude v poriadku. Idem po neho do škôlky.
12. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúúúúúúú... :grinning:
12. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snáď nebude choručký :unamused: ....pa utka :slight_smile:
12. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sééééééééééééééééérvus jacka.....vyspinkaná? :wink:
12. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by sa mi dalo zaspať....akože nedá...stále niekto po mne lezie :angry:

boli sme vonku..trochu sa nadýchať bacilov....a tak..Matko sa vyšpiechal v blate.....Petko obzeral obláčiky....a tak sme prežili hodinu a pol.....a teraz už Petulo zas hajušká...naradšej by som lahla k nemu

a vianocce mi nespomínajte....okrem toho že neviem čo ..hlavne neviem ako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau aninka...ty na nás hádžeš bobek....len kuk a hned zdrhneš :grinning: :grinning: :grinning:

som ta musela sprduť...
12. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tvoj muž má odvahu...moj by s Petkom ani sekundu..keby som vytiahla päty....že vraj čo by mu dal najesť :angry: :grinning:
12. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka u vás neprší???............u nás strašne leje.....takže prechádzka nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prší..... :angry: ....boli sme na dvore....teda ja s Petkom schovaný a Matko sa vybláznil...celý bol mokrý tak dufam že nebude chorý... :grinning: ...a teraz ešte k tomu začal fučat...tak sme to celkom fajne vystihli :wink:
12. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok