Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. okt 2009

jacka, u nás by sa koľkokrát aj sliepky nazobali, keď lilka niečo papká a behá s tým kade tade!!! 😀 😀 😀
utka, ja dávam sinupret bežne pri soplíkoch............dávam ho hneď ak sa mi zdá, že lilka má upchatý nosík.........môže sa dávať aj dlhodobo............existuje ešte jeden lepší sirup, len si za toho otca neviem spomenúť ako sa volá!!! 😠 😠 😠 ...............mali sme ho keď mala lilka zápal dutín a super zabral, rozpustil všetky hlieny............ja si niekedy spomeniem a potom ti poviem utka 😉 .............inak teraz lilke dávam echinaceu, céčko a nutrolin..............a občas sa mi podarí do nej napchať cesnak 😀 😀 😀 😀

utka
13. okt 2009

leni,dík,ale ja to potrebujem vedieť teraz,lebo idem do lekárne...takasi kúpim ten sinupret.
Upratovala som skriňu. Fuuuu. Už sú letné veci zbalené a zimné vybalené 😝 .
idem na poštu a do lekárne, ale sa mi v tejto kose nechce.

utka
13. okt 2009

leni, nie je to Solmucol?

aninka29
13. okt 2009

ahojte mamky 🙂

no teda..........vy mi nedoprajete mať dobručké detičky??????? 😝 😝 😝 😝 .....n 😝 no toto 😕 😝 ......čo ja viem prečo sú obe také dobré 😀 😀 😀 ...........presťahujte sa všetky na východ 😀 😀 😀

leni ja tú zmrzlinu kupujem Simke k meninkám 😉 už sa teším,ako sa stým pohrám aj ja 😀

neskutočná zima je vonku 😠 .........a to vetrisko hnusné 😝

leninka75
13. okt 2009

aninka, to my preto, že ťa máme rady!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ............tak aj ty zmrzku????...........že to vyzerá suprovo!!! ............tiež sa na to teším!!! 😀 😀 😀 😀 ............kukám ani, že simi a sabi to majú v jednom týždni!!!.............si to dobre vymyslela, dve muchy jednou ranou!!! 😉 😉 😉 😉
baby ja sa zbláznim, viete čo je tu vonku???????????...................slnkóóóóó!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 ............nech je aspoň do jari...................

utka
13. okt 2009

Aj tu občas vykukne slnko...ale keď som sa vracala z pošty, tak padali krupy ☹...

aninka29
13. okt 2009

leni ja viem 😵 🙂 .........dobre som si to vymyslela,že? 😀 😀 😀

mamky u nás ani náznak slnka 😝 😝 😝

utka
13. okt 2009

leni, kúpila som sinupret kvapky. Ten Aerius som pozerala na nete a je len na predpis,ale nevadí...Aj tak dík 😉.

aninka29
13. okt 2009

hej mamule kde ste????????

moja druhorodená chrapká od jedenástej v kuse 🙂

aninka29
13. okt 2009

večer si budeme so Simkou vyrezávať tekvicu.....čakáme až dojde domov tatko,aby sme to robili všetci spoločne........akurát rozmýšľam nad ksichtom tej tekvice 😀

jacka
13. okt 2009

kuk.. 😉

už tu asi nik nebude 😒

jacka
13. okt 2009

aninka...však ti doprajeme dobre detičky 😵 ....však aj ja budem mať 😀

tekvicu..už teraz...aký je vobec dátum 😅

fíha pekne ti spinká..mne teraz zaspal ......tak som zvedava dokedy potiahne 😵

aj my sme mali slnko...akurát dnes som ho potrebovala ako sol.... 😎

utka
13. okt 2009

aninka, tak Sabinka dobre ťahá...

jacka
13. okt 2009

aha utka je tu..... 🙂

utka
13. okt 2009

Tu som...ale nie dlho. Mám tu malú susedu,hrajú sa s Vikim a ideme o chvíľu do Avionu...

leninka75
13. okt 2009

kuuuuuuuuuk..............s lilkou sme si zapli PC, že ideme hrať pexeso a obliekať bábiku na nete, tak som vás rýchlo kukla...............
utka, škoda, že je aerius na predpis lebo je fakt dobrý................čo idete do avionu???

utka
13. okt 2009

No z Avionu nič ☹. Manžel je ešte v práci...

leninka75
13. okt 2009

no fuj, žiadne hry nám nefungujú 😠 😠 😠 😠

jacka
13. okt 2009

leni ...........ja že si ešte v práci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. okt 2009

jacka 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
13. okt 2009

leni, nevadí...
Mali sme ísť kúpiť Vikimu topánky a papučky. Snáď zajtra...

jacka
13. okt 2009

leni..však ja ta mám rada 😵 😵 😵 😉

utka...však aj zajtra je den 😉

teda Matko je ako vymenený.....oco ho nemože ani okupať ani uspať..proste nič čo sa týka večera....ja som s toho na nervy.....ešteže Petko neodvráva....spokojnučký je ked je čistý a napapaný...viac mu netreba 😵 😵 😵

konečne večer....pokoj...možem isť spať aj ja 😒

dobru noc..... 😔

utka
13. okt 2009

jacka, viem,ale už sa tam zberáme asi 2 týždne...Ja tiež musím všetko robiť s Vikim. Na všetko kričí, nie ty, mamináááá...
Tak dobrú nôcku.

leninka75
14. okt 2009

ránečko!!! 🙂 ...........čerti sa tu ženia!!!! 😖 😖 😖 😖 ..............sneží, prší, fúka....des!!!!! 😝 😝 😝
jacka, ja viem!!! 🙂 🙂 🙂
dievčatá a to som si myslela, že len ja mám diablika doma!!!!! 😀 😀 😀 ..............úplne vidím, ako nasilu reve a neviem čo s tým.............a ten cirkus každý večer, keď poviem ideme do sprchy!!!............nieeeee, ja nechcem ísť spinkáááááť.............ja nechcem ísť zajtra do škôlkyyyyyyyyy................moje nervy!!!!.........kedy to skončí!!!!................
utka, ideš kupovať zimnú obuv???

utka
14. okt 2009

Dobré ránko!
Aj tu zase fičí ako divé ☹...
leni, ja keď idem po Vikiho do škôlky, tak už mám žalúdočné nervy, čo si zase vymyslí, keď prídeme domov, za čo by mohol zase revať...a ja mám potom nervy a občas aj dostane 😠 .
Nejdem ešte kupovať zimnú obuv. Chcem mu nejaké jesenné botasky alebo topánky. Zimnú ešte nie, však čo budeme robiť potom, keď bude -15, keby už teraz nosil zimné boty... 😕
Vôbec ma táto zima nebaví 😢 .

utka
14. okt 2009

Dnes sa Vikimu podarilo mi úspešne privrieť prsty do dverí...auuuu, ma to ešte teraz bolí ☹.
No idem ja povysávať, pozmývať a na dnes mám veget 😉.

jacka
14. okt 2009

ahojte......sa mi nedá odoslať 😠 😠 😠

leni ...ty si moja spriaznená duša....tak aspon nie som sama...čo mi teču nervy....ja yb som ho niekedy tak zbila žeby mal modru riť...ale čo bitkou vyriešim......ešte mi aj ujde 😠 😠

utka...mna zima tiež nebaví....už aby bola jar...vlaastne sa ani nezačala....mne by stačilo snehu na vianoce a silvestra a dosť.....a nie člapkanicu....a hmlu...a ostatne veci 😠 😒 😝

idem vyprážať syr...dufam že dnes už naozaj...Petko je nejaký podráždený...asi taký ako jeho mama 😝

aninka29
14. okt 2009

dobré ráno mamky 🙂 ............mamky pošlite svoje ratolesti k nám 😉 ...............ja normálne nezapadám do vašej témy 😀 😀 😀

jacka,no robili sme už tekvicu...je skoro,ale aspoň sa niečim popipláme cez tie hnusné upršané dni 😉 ...........jednu sme si už aj vycapili vonku ako lapmpáš 🙂 ............jeeeeeeej,Simonka bola strááááááášne vytešená 🙂

dnes si idem odskočiť ku kozmetičke 🙂 .......dnes nevarím,akurát vytriem dlážky a prach a to je všetko 🙂

aninka29
14. okt 2009

mal tam byť lampáš a nie lapmpáš 😀 😀 to ani neviem čo je 😀 😀 😀

mamky u nás teraz nefučí ani neprší,ale je hnusne zamračené 😝

utka
14. okt 2009

aninka, tak ja ti Vikoho pošlem prvá...ale viem, že tam by bol dobrý. On je dobrý aj v škôlke, to len keď je s nami, je zlý ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre