• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
utka no veď práve :slight_smile: tu by sekal dobrotu :wink:

ale ja sa vám pochválim, keď ma Simi naštve :grinning: .......raz to určite príde :wink:
14. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, tak potom nám o tom napíš... :wink:
14. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, aj moja je všade dobručká, len doma nie :grinning: :grinning: :grinning: ...........a keď sa posťažujem, že aký je to čert, tak si vymýšľam a zlá som ja!!!! :angry: :angry: :angry: ..............
aninka, vy tam asi fakt máte iný vzduch!!!! ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....budeš čačaná??!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.........ideš na obočie???...................
peťko je dnes umrnkaný???? ................. :frowning2:
ešte sa vám posťažujem, lebo ma vytáča svokor s jeho prístupom ku kúreniu!!!!............zima jak v pr...li, lilka mu povie aby zakúril a on sa tvári, že nepočuje, alebo jej povie, že veď jemu nie je zima !!!! :angry: :angry: :angry: ..........to by som strieľala!!!!..............a včera, tiež kosa, tak sme si išli s lilkou pre drevo, že si zakúrime v krbe.........keď svokra počula rúbať drevo, tak dobehla, že čo to, že veď teda aj v kotli môžeme zakúriť, tak som ju skoro poslala do teplých krajín...................vysťahovať na sibír do gulagu a nech si tam užívajú zimu!!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to ti nezávidím...
Júúúj, aká som ja rada, že bývame sami :wink:...
14. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda takto dlho som nevarila ani nepamätám :angry: ...čo je to dnes vo vzduchu..obaja su rovnaký...akoby boli surodenci :grinning: :grinning: ....aninka ja ti ich pošlem oboch...však to je jedno či teraz alebo za pár rokov :dizzy_face: :wink:

u nás fuka..a je kosa ako cez zimu...asi pojdeme dnes s fusakom von..... :unamused:

leni....vieš čo.....ani ja ti to nezávidím.....mám pocit že tá moja je stále dosť blízko....ale potom čo tá tvoja :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nevadí že máte male dieta....toto má vie tak vytočiť :angry: :angry:
14. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu škoda, že nezávidíte, ja by som sa podelila!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...............svokry sú ako chobotnice, majú chápadlá všade!!! :slight_smile: ...............vytáča ma to, ale aspoň viem čo môžem čakať potom pri druhom!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.........musím potrénovať rúbanie dreva!!! :sunglasses:
14. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak len trénuj. Namiesto posilky...budeš mať svaly :wink:
14. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..ja ti prídem narubať...mám v tom prax :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tiež rada rúbala drevo, keď som ešte bývala doma :wink:...
14. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdeže ste sa stratili?
14. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky už som doma :slight_smile: ....na obočko leni :wink:

ja sa k istej téme radšej nevyjadrujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............leni,starým ľuďom je furt teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ale ohľad na malú by mohli brať :angry: .........veď nech si oni u seba vypnú radiátory a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nás je to zeso opačne. My keď sme boli u svokrovcov asi pred 4 týždňami, tak kúrili. cez deň bolo vonku dosť teplo a v noci bolo asi tak 15 stupňov...Ja nemám veľmi rada prehriate izby. A hlavne tú, kde sa spí...Nechcem, aby sa Viki zbytočne prehrieval a potom bol každú chvíľu chorý, ako to bolo s manželom a jeho dvomi súrodencami, keď boli malí...
14. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam utka,vyzerá to fajnučko :slight_smile: ....až to upečieš,tak daj vedieť či vám to chutilo :wink: ............potom upečiem aj ja
14. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nie dnes...asi to budem robiť v piatok...
14. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to upečiem v nedeľu :wink:
14. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,na mňa lezie taká únava :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ubíja ma to počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........idem si uvariť kafíčko
14. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka..fíha ha...nejdeš na víkend do Zv žeby si doniesla na koštovku?? :wink: :dizzy_face:

juj aj mna ubíja....a to mám oči ako krtko :pensive: .. a Petko je každu chvilu hore..neviem čo to má dnes za spánok :angry:
14. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hahaha...nie jacka, nejdem do ZV...Budeme zase domka a potom ten ďalší víkend ideme k naším...Do ZV až potom...
14. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm.....škoda :unamused: :wink: ....tak potom aspon daj vedieť ako sa vydaril :dizzy_face:

teda my od rána kurime akoby bola fakt zima.............inak utka ja tiež neznášam v spálni horučavu.....a tobôž teraz ked kojím...som spotená ako myš......ale zas ked rozbalujme Petka v noci tak mám pocit že sa mu to velmi nepáči :fearful: ked je chladno :confounded:
14. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veru,veru...ani tak ani tak.
Ja tu mám zase malú susedu. Pozerajú s Vikim DVD. Ale dnes je tu už naposledy...dnes sa sťahujú preč :frowning2:
14. okt 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutné.....tak príde o kamošku...ako to berie :frowning2: .................čo kukaju

veru ..ani tak ani tak...si nevyberiem :sweat_smile:
14. okt 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, smutné. Čo už. Budeme sa aspoň navštevovať...Pozerajú Alicu v krajine zázrakov. Zošrotovali dve jabĺčka a sedia vedľa seba ako manželia :wink:...
14. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... .možem sa k vám pridať??????? :grinning: :wink:
14. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a sťahujú sa ďaleko???????
14. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ahoooj. Jasné, že sa môžeš pridať...No zatiaľ ani nie, len do podnájmu, kým si postavia domček.Ale potom už budú ďalej...
14. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooooo ďakujem :slight_smile: :slight_smile:

hmmmm :confounded: .....ale občasné návštevy budete určite absolvovať aj v ich novom domčeku :wink: .......ozaj utka.....vy neuvažujete nad domčekom? :slight_smile:
14. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky u nás snežíííííí :confused: :confused: :confused:
14. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ja ani nie,ale môj manžel by chcel...ale zatiaľ môže len snívať...
14. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smežííí :confused: :confused: :confused: ...tak neposielať...také nechceme

utka prečo snívať :wink:
14. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok