• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
že :slight_smile:
1. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám dnes Simka povedala že polovica riťky je tatikova a polovica maminkina :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uložiť -Simku a zaľahnem aj ja k telke :slight_smile: ....chcela by som si pozriet ten slovenský film čo ide večer na markíze,ale pochybujem, že vydržím :grinning:
dobrú nocku :slight_smile:
1. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja :slight_smile: kde na to chodí.... :wink: :slight_smile: pokladík ...

idem aj ja ...mám toho na dnes až...

dobru noc :pensive: :pensive:
1. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobruuuuuuuuu baby :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi :confused: :confused: :confused:
2. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.. :slight_smile:
2. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,nečakala si že sa tu ukažem že???hehehehe
Dobreeeeeeeee ranko :wink: :wink: .Moj syn ešte spinka,tahame rekord,heh :wink: :wink:
2. máj 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie veru nečakala :slight_smile:
2. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ideme sa tulaaaaaaaat tak krasny vykend :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......včera som sem ani nepáchla,lebo sme neboli domka....boli sme v KE na vláčiku (na Čermeli ) a v ZOO....bolo super :wink:
2. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mirri a šiel vláčik????????? :confused:
ja som si myslela, že začne až budúci týždeň :unamused:

tak to tam poobede pojdeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

siwi aj Ty nás nejako zanedbávaš v poslednom čase :angry:

jacka ako? u nás v noci trošku popršalo :wink:
2. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nepršalo..

ty si normálne pobosorovala počasie..taká kosa je tu...len potiahnut za nohy a bude pršat :confounded: :angry:

keby len siwi nás zanedbávala....čo taká bubba,mirrinka,leva ,ivanečka... :angry: :angry: :angry: :angry:
2. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist muž už hrabe v záhrade idem sa kukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho len pekne povzbudzuj s preloženými rukami a nohami :grinning: :grinning: :grinning:
u nás svieti slniečko,ale nenormálny vetrisko fúka :angry:
manža ide zase trošku pomocť bratrancovi,a my s malou ideme do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......sa mi nechce ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani,včera bola prvá jazda,ľudí bolo dobludu :grinning: ale bolo perfektne....
2. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....som sa kukala len som hádzala zemiačiky do zeme a stihli sme ešte aj kukuričku...mnany už aby bola :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko už spinká...bol zlatý pomáhal sadit zemiačiky,a ked som ho uspávala tak o ničom inom nekecal :wink:
2. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mirri veru fotos mas krasne z vyletiku :grinning: :grinning: niekedy musime s muzom skocit do tych ke som needela ze aj tam je zoo :grinning: mame tam na vychode aj par znamych tak by sme to mohli hned aj obehat jednou cestou :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo..kde??? :confused: :confused: :confused:

my sme už domka...vonku sa zatahuje tak hádam konečne poprší...idem chystat večeru...... :wink:
2. máj 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halllloooooooooooo :slight_smile: ..tu sme :wink:
my sme boli celý deň doma,bolo mi nejak bléééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manža aj tak prišiel až poobede :angry: ............boli sme tak akurát na nákupe :unamused: ....a aj to mám dosť :confounded:
idem okúpať Simku.........ešte kuknem :slight_smile:
2. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa zlaka že som tu sama :sweat_smile:

a z čoho ti bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: --bruško či si niečo pojedla???

mna už druhy den boli spodok bruška...ale malý kopcuje tak je hádma všetko o.k. :confused:

ja som chcela ist do mesta ...ved 2 týždne ništ...a on sa rozhodol kosit trávu a o pol 6 mi vraví...no čo ideme niedke :angry: :angry: :angry:

tak trčíme domka... :confounded: :angry:
2. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka začala ma bolieť hlava,a celkovo som bola nejaká divná :unamused:
a bruško bolelo v noci aj mňa :frowning2: ....hlavne keď som sa otáčala z jedného boku na druhý,tak ma dosť pichalo v podbrušku :frowning2: .............ale bambuľka sa ozýva furt,tak tiež dúfam, že je všetko ok

ale zajtra dúfam, že už niekam vyrazíme,furt sa menia plány u nás :angry: ............ale sú dni Košíc,tak asi pojdeme pozrieť nejaké tie vystúpenia :slight_smile:
2. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si kúpila hrozno a slivky.....sa mi už slinky zbiehajú :grinning: .......idem uložiť Simku,napukám sa ovocíčko a dobrú noc všetkým :slight_smile:

tak dobrú noc mamky :wink:
2. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to by som si dala ...hrozienko..mnami... :wink:

idem ja tiež hajat...boli ma spodok nejdem to silit.... :sweat_smile:

dobru noc...... :pensive: :pensive:
2. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre :sunglasses: ránko..... :slight_smile: :slight_smile: ...
3. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny slnečný deň prajeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
len teraz som sa poriadne prebrala :wink: ..........Simka je už vonku,a ja varím...........sa mi nechce moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka ako sa cítiš? :unamused: ............mňa od rána trošku pobolieva na pravej strane bruška :unamused:
3. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám navarene...Matko šiel kupit so ocom knedlík.....tak si vychutnávam ticho :wink:

ani tak ma bolia kríže že ledva žijem :confounded: ...ešte že sa nemusim s malým nahánat :grinning:

ešte ma aj muž naserkal....tak nejdem dnes nič robit :wink:
3. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...dnes je vonku krásne,že? tak si to užite :wink:
3. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirri :slight_smile:

ja dnes asi nikam nejdem :unamused:asi pôjde len manža s malou,lebo mi nie je dvakrát najlepšie :confounded:...........som skladala malej domček na záhrade,a sadla som aj na bicykel :unamused:....tak som sa trochu preťažila alebo čo :fearful:..........idem si ľahnúť na chvíľku
3. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok