Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. máj 2009

že 🙂

aninka29
1. máj 2009

nám dnes Simka povedala že polovica riťky je tatikova a polovica maminkina 😀 😀 😀

aninka29
1. máj 2009

idem uložiť -Simku a zaľahnem aj ja k telke 🙂 ....chcela by som si pozriet ten slovenský film čo ide večer na markíze,ale pochybujem, že vydržím 😀
dobrú nocku 🙂

jacka
1. máj 2009

moja 🙂 kde na to chodí.... 😉 🙂 pokladík ...

idem aj ja ...mám toho na dnes až...

dobru noc 😔 😔

siwike25
autor
1. máj 2009

dobruuuuuuuuu baby 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2009

siwi 😕 😕 😕

jacka
2. máj 2009

dobre ránko.. 🙂

siwike25
autor
2. máj 2009

Jacka 😀 😀 😀 😀 ,nečakala si že sa tu ukažem že???hehehehe
Dobreeeeeeeee ranko 😉 😉 .Moj syn ešte spinka,tahame rekord,heh 😉 😉

jacka
2. máj 2009

nie veru nečakala 🙂

siwike25
autor
2. máj 2009

Ideme sa tulaaaaaaaat tak krasny vykend 😀 😀

mirrinka
2. máj 2009

ahojte......včera som sem ani nepáchla,lebo sme neboli domka....boli sme v KE na vláčiku (na Čermeli ) a v ZOO....bolo super 😉

aninka29
2. máj 2009

ahojte 🙂
mirri a šiel vláčik????????? 😕
ja som si myslela, že začne až budúci týždeň 😒

tak to tam poobede pojdeme 🙂 🙂 🙂

siwi aj Ty nás nejako zanedbávaš v poslednom čase 😠

jacka ako? u nás v noci trošku popršalo 😉

jacka
2. máj 2009

ani nepršalo..

ty si normálne pobosorovala počasie..taká kosa je tu...len potiahnut za nohy a bude pršat 😖 😠

keby len siwi nás zanedbávala....čo taká bubba,mirrinka,leva ,ivanečka... 😠 😠 😠 😠

jacka
2. máj 2009

musim ist muž už hrabe v záhrade idem sa kukat 😀 😀 😀 😀

aninka29
2. máj 2009

tak ho len pekne povzbudzuj s preloženými rukami a nohami 😀 😀 😀
u nás svieti slniečko,ale nenormálny vetrisko fúka 😠
manža ide zase trošku pomocť bratrancovi,a my s malou ideme do obchodu 😝 ......sa mi nechce ešte 😝

mirrinka
2. máj 2009

ani,včera bola prvá jazda,ľudí bolo dobludu 😀 ale bolo perfektne....

jacka
2. máj 2009

.....som sa kukala len som hádzala zemiačiky do zeme a stihli sme ešte aj kukuričku...mnany už aby bola 😀 😀

jacka
2. máj 2009

Matko už spinká...bol zlatý pomáhal sadit zemiačiky,a ked som ho uspávala tak o ničom inom nekecal 😉

bubba
2. máj 2009

ahojte mirri veru fotos mas krasne z vyletiku 😀 😀 niekedy musime s muzom skocit do tych ke som needela ze aj tam je zoo 😀 mame tam na vychode aj par znamych tak by sme to mohli hned aj obehat jednou cestou 😵 😵

jacka
2. máj 2009

haloooooo..kde??? 😕 😕 😕

my sme už domka...vonku sa zatahuje tak hádam konečne poprší...idem chystat večeru...... 😉

aninka29
2. máj 2009

halllloooooooooooo 🙂 ..tu sme 😉
my sme boli celý deň doma,bolo mi nejak bléééééééééééé 😝 a manža aj tak prišiel až poobede 😠 ............boli sme tak akurát na nákupe 😒 ....a aj to mám dosť 😖
idem okúpať Simku.........ešte kuknem 🙂

jacka
2. máj 2009

už som sa zlaka že som tu sama 😅

a z čoho ti bolo 😝 😝 --bruško či si niečo pojedla???

mna už druhy den boli spodok bruška...ale malý kopcuje tak je hádma všetko o.k. 😕

ja som chcela ist do mesta ...ved 2 týždne ništ...a on sa rozhodol kosit trávu a o pol 6 mi vraví...no čo ideme niedke 😠 😠 😠

tak trčíme domka... 😖 😠

aninka29
2. máj 2009

jacka začala ma bolieť hlava,a celkovo som bola nejaká divná 😒
a bruško bolelo v noci aj mňa ☹ ....hlavne keď som sa otáčala z jedného boku na druhý,tak ma dosť pichalo v podbrušku ☹ .............ale bambuľka sa ozýva furt,tak tiež dúfam, že je všetko ok

ale zajtra dúfam, že už niekam vyrazíme,furt sa menia plány u nás 😠 ............ale sú dni Košíc,tak asi pojdeme pozrieť nejaké tie vystúpenia 🙂

aninka29
2. máj 2009

som si kúpila hrozno a slivky.....sa mi už slinky zbiehajú 😀 .......idem uložiť Simku,napukám sa ovocíčko a dobrú noc všetkým 🙂

tak dobrú noc mamky 😉

jacka
2. máj 2009

ani to by som si dala ...hrozienko..mnami... 😉

idem ja tiež hajat...boli ma spodok nejdem to silit.... 😅

dobru noc...... 😔 😔

jacka
3. máj 2009

dobre 😎 ránko..... 🙂 🙂 ...

aninka29
3. máj 2009

krásny slnečný deň prajeme 🙂 🙂 🙂
len teraz som sa poriadne prebrala 😉 ..........Simka je už vonku,a ja varím...........sa mi nechce moc 😝

jacka ako sa cítiš? 😒 ............mňa od rána trošku pobolieva na pravej strane bruška 😒

jacka
3. máj 2009

ja už mám navarene...Matko šiel kupit so ocom knedlík.....tak si vychutnávam ticho 😉

ani tak ma bolia kríže že ledva žijem 😖 ...ešte že sa nemusim s malým nahánat 😀

ešte ma aj muž naserkal....tak nejdem dnes nič robit 😉

mirrinka
3. máj 2009

Ahojte...dnes je vonku krásne,že? tak si to užite 😉

aninka29
3. máj 2009

ahoj mirri 🙂

ja dnes asi nikam nejdem 😒asi pôjde len manža s malou,lebo mi nie je dvakrát najlepšie 😖...........som skladala malej domček na záhrade,a sadla som aj na bicykel 😒....tak som sa trochu preťažila alebo čo 😨..........idem si ľahnúť na chvíľku

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre