• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
už nesneží :slight_smile:.... .už len leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka prečo????????
14. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak jacka nechcem dráždiť,ale moje dieťa chrní celý deň :dizzy_face: .......sa zobudila len raz na papanie :slight_smile: .....už dávno mala zase jesť......asi sa jej dobre hajušká :slight_smile:
14. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka...aspon leje...tu prší a fučí sverák...to nám poslala asi leninka :grinning: :grinning: ....a kosa riadna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás je kosa.........normálne keď vyjdem von,tak ako keby som fajčila mrázikovské cigy :grinning:
14. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka..u nás snežíííí :angry:
14. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti dakujeme pekne :wink:

mi nevrav..ked som bola pre uhlie tak som myslela že zmrznem v krátkom rukáve :angry: ...asi nemám všetkých pohromade :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja som vtom nevinne :slight_smile: .....ja som nič neposielala :wink:
14. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby...... :grinning: :grinning: ....však vieme čo si zač.... :wink: (čarodejka)
14. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bosorka jacka,bosorka :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by som chystať večeru pokial Petulo spinká potom nespravím vobec nič....ale sa mi nechce ani žmurkať :rolling_eyes:
14. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja o chvilu niečo nachystať hladošom......ani neviem čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem spraviť hrianky s cenakom a kečupom to Matko lubi......a muž doma nie je ten zje hoci čo :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem urobiť vajičkovú nátierku :wink: ....to všetci ľúbime
14. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa mamky :slight_smile:

pa pa
14. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa ani...mne sa Petko už mrví zachvilu bude tu s nami..tak idem chytro robiť...lebo inak mi bude pomáhať :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááááá....všetko to už spinká...padám aj ja :slight_smile:

dobru noc.... :pensive:
14. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
My sme boli dnes konečne kúpiť tie topánky Vikimu. Papučky sme nedostali :frowning2:-
aninka, prečo môže len snívať? No lebo na to nemáme peniažky...preto...
14. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............to je počasie :angry: :angry: !!!............jacka, tentokrát som v tom nevinne :wink: :wink: :wink: ...........
utka, možno raz.............nikdy nevieš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aninka a nevaríš ty sabke makovice???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my sme mali včera ťažkú romantiku pri sviečkach.................vypli nám elektriku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............tak som sa aj celkom vyspala, lebo sme išli skoro.................
15. okt 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten koláč je výborný, robievam ho................
15. okt 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:

ahoj leni...tak ked prídeš na kavičku tak aspon vieš čo máš upiecť :dizzy_face: :wink:

no ktovie čo dáva aninka Sabínke ked jej tak spinká....tiež som na to myslela :grinning: :grinning:

jééééj romantika.....čo to je :confused: :confused: :sweat_smile: :wink:
15. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, beriem ťa za slovo!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :dizzy_face: :dizzy_face: ...však sa budem tešiť :dizzy_face: :slight_smile:
15. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No včera som nič nerobila a dnes neviem, čo skôr...Tak ja sa potom ozvem...
15. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo...ja som si vyriadila....nejak som s toho vyhladla... :sweat_smile:
15. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už aj ja mám skoro hotovo. Už sa len dovára polievka. A ešte musím ísť do DM-ky kúpiť nejaký pohlcovač pachu, lebo sa nám v aute vylial burčiak a je tam totááááálny smrad :confounded: . A potom už mám asi úplne hotovo :wink:.
15. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda utka ..ste šikovný...fuj..tam muselo byť smradu :grinning: :grinning: .....a Viky ako v školke...a ty ideš kedy na kontrolu...neviem či mi to ušlo....alebo som prehliadla :sweat_smile: :fearful:
15. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šikuľky ste!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a keby len burčiak...dostali sme od našich zajaca(samozrejme nie živého) a my sme ho zabudli v aute...Az v utorok som ho tam našla...tak...bleeeee... Našim som to radšej ani nepovedala :zipper_mouth: .
Viki je v škôlke...má trošku nádchu, ale v pohode...a na kontrolu idem 9.11. :wink:
15. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda utka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja odpadnem smiechom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................takže zajko už nie je jedlí :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: .............však ani nepovedz :zipper_mouth: ....teda prepáč ...ale aspon som sa konečne s chuti zasmiala :slight_smile:

som zvedava ako dopaneš...to chodíš raz do mesiaca??
leni..keby si bola doma aj ty tak si šikovnica aj ty :dizzy_face: ...však ty aspon zarábaš "velke "prachy....v školstve :grinning: :wink:
15. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vy máte spomaleneho kona????.............. :angry: :angry:
15. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok