• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
jacka, som rada,že som ťa tak pobavila...ale mne do smiechu nie je, lebo sa toho smradu nevieme zbaviť :frowning2:.
To chodím ako kedy-raz do mesiaca, alebo raz za 6 týždňov. Zo začiatku to bolo častejšie...No uvidíme aké budú výsledky...
15. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nieee...to len ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som aj ja zvedavá na vysledky... :dizzy_face:

neboj smradu sa zbavíte a budete sa aj vy smiať :wink:

však mi ide kon na nervy :angry:
15. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :grinning: :grinning: :grinning:.............to je prachoooooooooooooooov!!!.............že neunesiem!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som ani doma nebola šikovná, lebo decko sa na mňa v kuse lepí :confounded:
teda utka, zajo v aute a pár dní..........fajné!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:........no hádam vyvetráte .............
15. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vám sa to hovorí, keď máte rodinné domy,ale ako mám vetrať pred barakom...a keď stále prší :frowning2:???
15. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:

tak aby ste vedeli...ste nás zariekli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Sabinka dnes bola celé doobedie mrzutučká ako nikdy predtým :frowning2: ..........trápilo ju brušulko,moju lásku :frowning2: ...........ale aj sa pochválim :slight_smile: v noci spinkala ukážkovo....zaspinkala večer už pred pol osmou a spinkala do tretej rána v kuse :slight_smile: napapala sa a vstala o pol deviatej ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a moja druhá láska Simuška začala sopliť,kýchať :frowning2: .......ach jaj :confounded:
15. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka nikdy nevieš :slight_smile: možno vyhráš v športke :wink: a postavíte si vilisko velikánske :slight_smile: ...........a ak náhodou fakt vyhráš,tak máš moje číslo :wink: ..........veľa peňazí škodí,tak sa podelíš, že? :wink: :wink:

inak ja až vyhrám lotto,tak snívam o velikánskom dome....asi takom ako sú v tých telenovelách :grinning: ....s veľkým rančom,služobníctvom,súkromnou plážou niekde ďááááááááááááááááááááááleko :slight_smile: .......ja viem drbe mi :grinning: no a čo :grinning:
15. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

všetko o.k.??? :grinning: :grinning: :grinning:

však ked vyhrá tak sa už ani neozve.......vlastne nevyhrá....lotto dievčatá...teda výhra...je len a len MOJA :dizzy_face:
15. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty čím štopkáš svoje deti že su ako z knižky???? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ja na Lotte nevyhrám...a keď budeš dopredu rozdeľovať peniažky, tak nevyhráš ani ty :frowning2:...
Dnes mi povedala učiteľka, že Viki bude asi chorý, lebo chodil každú chvíľu cikať...vraj ani poriadne nespinkal :frowning2:
Ale je si myslím,že to preto,lebo včera celý deň nekakal a napomínalo ho a tak...No uvidíme...
15. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka veď ani ja nevyhrám,tak preto rozdeľujem :grinning: :grinning: :grinning: veď ja ani nepodávam :grinning: :wink:

jacka ja som si ich z knižky vystrihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a áno všetko ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mamky kúpať :slight_smile: .........najprv enčenčen /Simi/ a potom enčenčinu /Sabi/ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zajtra ideme trošku na nákupy,tak sa stavím neviem kedy :wink:

pa pa
15. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej..moj Petulko už hodinu spinká....som zvedava aká bude noc.....no čo už...mám čo som chcela :grinning: :grinning:

Matko akurát dostal varechou.....si koledoval....ale inak všetko v pohode :angry:
15. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž..moje poklady spinkaju...muž akurát dorazil.....idem s ním prehodiť zopár slov...a konečnéééééééééé do postele

aninka a kamže idete..ja by som šla....len v tejto kose nemám chut ani nos vytrčiť z domu...ale detičky vyvetrať musím :unamused: ......dnes mi Matko zapotila po 10min.prechádzky že chce ist domov,vraj je mu zima..... :frowning2:

dobru noc.... :pensive:
15. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku aj vám...
15. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ránko.... :slight_smile:

utka tak v školke problemy?...niektore učitelkky su drbnuté........zatoto by som ich vystrelila na mars :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj leni... :sunglasses:
16. okt 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............ktorý sa jacka zobudil dnes prvý??? :wink: .............utka, ako viki???...........aninka a simi???.............
my sme dnes mali dobrodružnú cestu do práce................nehoda pred PB, uzavretá cesta v oboch smeroch, tak sa muž rozhodol ísť takou skoro poľnou cestou :unamused: ................totálny tankodrom :confounded: :confounded: :confounded: .........muž zúrivý.............tak som len tŕpla v ktorej priekope skončíme.............ale našťastie to zvládol a ešte sme aj v rozumnom čase prišli do ZA............ale poviem vám spotená ako myš!!! :confounded: :confounded: :confounded: .......................
keď ste sa bavili včera o tých domoch...............my máme síce pôžičku na to naše podkrovie, ale keby som mala prachy bežím odtiaľ až sa do zadku kopem!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...obaja naraz.. :unamused: .....ale Petulo ešte zaspal a spinká tak idem chytro variť....on je nevyspytatelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak vzrušujuca cesta do práce...dufam že budeš mať lepší den :dizzy_face: ......hlavne že ste došli celý....si viem živo predstaviť toho mojho....nič pekne z pusy :grinning: :grinning:

my mse tiež zadlženy až po uši.....ale už len pár rokov a bude to :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ideš dobré variť????.............dnes asi bude zasa niečo vo vzduchu, lebo aj moje decko straší od 5:30 :angry: :angry: :angry: ............sa teším na poobedie, to bude samé bééééééé a méééééééé a niéééééééé..........
16. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
mamky Sabinka ťahala od večera pol osmej do štvrtej rána :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a po napapaní sa zobudila o pol deviatej :dizzy_face: :dizzy_face: ...........jacka vymeníme si na jednu noc detičky,aby si sa vyspala????????
Simi už aj kašle :frowning2: ..............a začína sa niečo lepiť aj na mňa.......no výborne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na nákupy ideme neskor,lebo manža si šiel ešte niečo vybaviť :wink: ..............jacka ani neviem čo idem kupovať...........nejaké oblečko pre detičky,Simuške chcem kúpiť také prechodné čižmičky :wink: ............začnem už konečne aj s výbavou pre krstniatko :slight_smile: ..........aby som toho potom nemala moc naraz :slight_smile:
16. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
jacka, ja si nemyslím, že Vikiho učiteľky sú drbnuté...sú práveže veľmi milé a zlaté...Nepochopila som ťa, prečo si mi to písala... :confused:
Je prevda, že určite nie sú všetky také...
leni, Viki celkom dobre. Doma tak často necikal...akurát k tým soplíkom pribúda aj kašel :frowning2:. Ale cez víkend sa budeme kurírovať :wink:
My ideme zajtra na nákup do Maďarska, ale len Vikimu papučky kúpiť...
A veru zadĺžený sme po uši aj my...a ešte aj dlho budeme...ešte 27 rokov :frowning2:.
16. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka...tak som ťa zle pochopila..ked si písala o kakani....som myslela že ho napomínla učitelka aby šiel... :sweat_smile: tak soráč :frowning2: :wink: :wink:

aninka....vymením...tak začni baliť...... :slight_smile:

leni chcela som ryžový nákyp ale bez ryže to nejde.......som zabudla napísať tak sa nekupilo....hlava deravá :angry: ..zatial som stihla len zeleninovu polievku a len uvariť špagety...čo na ne ešte netuším :sweat_smile:
16. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes nevarím mamky :slight_smile: .....včera som robila fajné mäsko a veľa,takže mám pokoj :wink:

idem si uvariť kávičku :slight_smile:
16. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak už chápem :wink:...
Ani ja dnes nevarím. Navarila som včera, aby si mohol zobrať aj manžel dnes do práce. Uvarila som polievočku so zeleninkou z kuracích stehien. A paradajkovú omáčku. Zjeme ju s tými stehnami a s knedľou. A dúfam, že nám zostane aj na zajtra...
Idem len upiecť ten koláčik...
16. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka potom daj vedieť či je fajnučký :wink: .............upečiem aj ja v nedeľu :slight_smile: ...........manža odcházi,tak ho nabalím :grinning:
16. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, žeby kečup a syr??!! :wink:
aninka a kdeže zasa ide manžel??? :fearful:
utka, aj my sme na tak dlho zadĺžení :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............až do dôchodku................utka a čo za papučky to naháňaš, že až do maďarska ideš???? :confused:
16. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dám vedieť...už je v rúre. ale určite bude dobrý...
leni, v Humanicu som mu kúpila také spidermanové na suchý zips do škôlky. A chce také aj na doma a tu sme také nezohnali...
16. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koláčik je už na svete...ešte musí vychladnúť a idem degustovať :wink:. A potom dám aj foto na FB :wink:...
16. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....presne ako píšeš....kečup a syr....som radšej šla s nimi von....vymrznuť....ako vymyšlať somariny...keby ešte spal tak spravím syrovu om....... :wink:

utka tak čo aky koláčik...mnami?
ani....a vy idete kde na nákupy?
16. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ešte neviem...dala som ho na balkón vychladnúť, aby sa dobre krájal...
16. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok