• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Koláčik je mňam-mňam. Už sú aj fotky na FB :wink:
16. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dnes mám odrobené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................ešte skoknem do mesta na nákup a môžeme frčať domov....................
tak rozmýšľam jacka, že aký máš systém pri odchode z domu???...........teda myslím obliekanie detí, že v akom poradí???................
aninka už je nakúpené??? :wink: ............povedz čo???............
utka, už degustuješ????.............hoď kúsok................
16. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni........zmätok......a to je ešte pekne slov :unamused: ...najprv som skušala prveho Matka,potom Petka a seba.....len pokial som obliekla Petka tak Matko šup dnu a povyzliekala sa......tak naopak....len zase Petko vrieska v kočíku pokial sa vychystal Matko......tak sa zapotím pokial vypadneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....však si raz nájdem systém :wink: :grinning:

utka idem kuk......normálne si mi narobila chute...škoda že nepečiem...ale koniec roka sa blíži :wink:

aninka no ako????

leni krásny víkendík :dizzy_face:
16. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha jacka, tak to si riadne spotená keď sa s nimi dostaneš von!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................mala si peťka zaplánovať na leto a bolo by to bez problémov!!! :wink: :wink: :wink: :wink: ................
utka, čo nehádzeš????!!!!..................... už ma sánka bolí čo tak ústa otváram!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dík aj vám pekný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............ale ešte som tu tak cca 30 min. .................
16. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ako to, že nič... však som hodila...Tak to musela nejaká straka-zlodejka chytiť, Keď to letelo :grinning: .
Tak pekný víkendík...To tu bude zase nuda, čoooo??? :unamused:
16. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...... :wink:
16. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka koláč vyzerá bombovo.....škoda že si tak daleko :dizzy_face:

leni...však keby sme plánovali tak určite rodím v apríli alebo v máji :angry:
16. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto????? tak padám aj ja :wink:
16. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to ty si tak ďaleko...vyzerá bombovo a aj chutí bombovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
16. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki už dnes vraj necikal často...ale zato soplí statočne :frowning2:
16. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj bože...to je nudaaaa :frowning2:
16. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ja som tu.....s vrieskajucim Petkom na rukách a s nrevamo v pr.....y :angry:
16. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nezávidím...a prečo plačká chobáčik malý???
16. okt 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud som ja niečo zjedla alebo koliky :frowning2: :cry:
16. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda píšem ako hoten tot :angry: ...malo byt s nervami s pr.....y :angry:

Tak detičky su v ríši snov.....ja mám trochu kludu..ale pojdem aj ja

dobru noc.....pa zajtra....hm vlastne víkend.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru :pensive:
16. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, dobrú...ja zajtra určite nakuknem!!!
16. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú,babenky :wink: :wink: :wink:
16. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ahojte, babenky, konečne sme sa dostali k modemu, aj ked len požičanému :confounded: ten náš je na reklamácii a verte alebo nie, dva týždne v taliansku už trvajú mesiac! na porazenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ešte zajtra si vás prečítam, ale ako som stihla zaregistrovať Jacka nemá Danielka, fuuuuu aké prekvapko :sweat_smile:
baby, 1. novembra ideme domov, ja sa tak tešíííííííííííííííím :sweat_smile:
16. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:

denisenko...som myslela že si na nás hodila bobek :sweat_smile: ...som rada že si späť :dizzy_face: :dizzy_face: ...........tak idete domov....super správa :slight_smile:.....dufam že ostanete do vianoc..aspon :slight_smile:

myslíš že len v taliansku??? :angry:

veru nemám Danielka....a ked ti mám pravdu povedať tak neviem ako som sa dopracovala k menu Petko :wink:
17. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak sme nakúpili, pomíňali peniažky a sme spokojní :grinning: . Ale nedostala som pre Vikiho zimné topánky :frowning2:.
deni, vitaj!!!
17. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moje dieťa akurát zaspalo...nevadí, nechám ho aspoň chvíľu.
17. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo :wink:
jacka, ešte dnes sa možem vyžiť na nete ale kedže zamestnaná osoba nemám vela času, tak len chvílku :pensive:
ale musím povedať, že ste mi chýbali a strááááášne :slight_smile:
jacka aj náš tatinko je Petko :grinning: neradila si sa s ním?
utka, ja som nakúpila deniskovi zimné veci tu v itálii sú sice o dosť drahšie ale u nás také asi nezoženiem, ako napr. zimnú bundu extra hrubú a dlhú až pod kolená a topánočky, spodok hrubá guma, vrch koža, nepremokavé do mrazu ´mínus 4o.........ale tie ceny stoja za to, nech tringelty bolí super, možem si dovoliť, no nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ináč soplíme sa, už tretí týžden a kašle z toho až sa dusí, ale teplota žiadna, tak ja neviem, musia ísť asi nosne mandle von :confounded:
17. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, tak hovoríš,že si pracháčka :wink:...
No tie mandle ma mrzia,chúďatko malé :frowning2:...
Aj náš tatinko je Peťko :slight_smile:.
17. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, utka, to je náhoda :grinning:
pracháčka? to určite, tolko prachu za celý den poutieram, že si možem hovoriť aj pracháčka :grinning:
ale v lete to šlo, za mesiac aj 25O E pomimo, ale teraz už sú lakomí.........ale furt je tu plno, len sa narobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už len dva týždne a padááááááááám, a asi až do vianoc, nech sim oddýchneme
17. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, tak potom to sa dalo...no niektorí sú riadni lakomci...viem to keď som robila masérku a mali sme plno nemcov...
17. okt 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a ako viki? ešte som nečítaa, varím a c&hystám na zajtra za chvílu zas na večernú.....
už je v školke dobre? denisko super, rapoce nemecké básničky, len nikto nevie ako to má byť správne... :grinning:
ale rozumie všetko a už aj sám niečo rozpráva, čistý nemčúr zachvílu z neho, vraj je šikovný
17. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no, tak ja už zachvílu musím, neviem či ešte večer prídem a potom.... až ked sa niekomu uráči poslať mi nový modem :confounded: som už z toh :confounded: naozaj zúúúúúúfaláááááá
babiky držte sa, ak by som sa tak skoro neozvala, na sk mám normálne káblové pripojenie, tak si konečne všetko prečítam :grinning:
17. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, Viki v škôlke dobre...Len má zase soplíky, ale už si zvykol.
17. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tak zas niekedy pokeciame :grinning: :grinning: :grinning:

my sme tu mali kopec návštev..Petko bol s toho uplne k.o......ja tiež..niežeby to prišlo postupnie....ale načooooo :angry: :angry: :angry:

utka a rodinke ako chutil koláčik??? :dizzy_face:
17. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan....

dobru noc :pensive:
17. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok