• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. marca 2017 
jacka, chutil...Viki veľmi nie je na koláče,ale spapal asi 3...Ale ešte pol plechu zostalo...
17. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jaj...ten víkend...
17. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prváááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhááááááááá :angry:

utka ved ja som bola včera ..ale nikto ani kuk...a potom prišla návšteva... :sweat_smile:
a inka..okrem teba a mna ...cez týžden lenika..a sem a tam aj aninka sem nik ani nepáchne......a teraz mirrinka nás šokuje :grinning:
18. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja varím a chlapi šli do manželovej práce prezuť autíčko. Ale volali mi, že čo vyparatil Viki :frowning2:. Stlačil nejaký červený gombík a vypol elektriku a aj včetko, čo sa toho týka a teraz nevedia, čo s tým. Ani domov ísť nemôžu, lebo majú auto na elektrickom zdviháku...a navyše mi ani telefón nezdvíhajú...Som na nervy :frowning2:.
18. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka moja...prepáč ale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..proste som vybuchla smiechom...no tebe ide v poslednej dobe :grinning: :grinning: :grinning: ....aspon mám trochu radosti ked už som nevyspatá a nervná..ale nemáš chybu :wink: ....dufam že sa nehnevkáš na mna :dizzy_face: .....máš proste šikovného syna......dufam že si ešte budem písať a neurazila si sa :wink:
18. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, neurazila, ale mne do smiechu nie je... Keď si predstavím, koľko nás to bude možno stáť...výjazd elektrikára+odborníka na kamery...manžel počíta okolo 200€. takže žiadny smiech u nás :frowning2:...
18. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj moja...o až takto vážne :confused: :confused: ....to som netušila :frowning2:
18. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru...až takto vážne. By som ho zdrala z kože!!!
18. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorého...

sme boli vonku tam je tak nepríjemne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
18. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No malého...
My nejdeme nikam. Viki má stále také sopliská...Musím ísť zajtra s ním k lekárke. Aj mu tečie pravé očko :frowning2:.
18. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka a velkého nie?

no chudatko..aj máte teplotu? :frowning2: ..a dávaš mu niečo?
18. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teplotu nemá. Dávam mu Sinupret, Nasivin...
Veľkého nie, lebo on mal tam trochen robotu a Viki je všade...
18. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to mu už ako dlho dávaš?......nasivin nie je bovie čo..skus ine
a s kým tam bol Viki len s ocom?
18. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, len s ním tam bol :frowning2:...
no neviem. Dávala som mu Olynth,ale ten nezaberal, tak som prešla na Nasivin...Dávam mu to asi zo 5 dní...
18. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však uvidíš čo ti zajtra povie doktorka......potom sa ozvi...budem tu... :wink:

aspon som si mala dnes s kým pokecať...ostatne sa možu hanbit........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru noc..... :pensive:
18. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ozvem, ale doktorka je tam až od 15-tej zajtra...
Aj ja som rada, že sme si pokecali aspoň my dve, keď už ostatné na nás kašlú :angry:
18. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že kašlúúúúúúúúúú??!!!!!!!:wink:...........ahojte!!!!...............viki je dobrý beťár, ako to dopadlo utka???.......a utka nemáš doma náhodou pamykon???..........aj ten je dobrý do nosa???.....je na recept, ale v niektorých lekárňach ho predajú aj bez......deni, ja že čo je s tebou...........myslela som, že si išla na cestu okolo sveta za tie tringelty!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..................jacka a tie návštevy boli ohlásené??? :slight_smile:
18. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, vitaj!
No ešte neviem, ako to dopadne zajtra v práci...Manžel to zobral na seba, že to nechtiac stlačil, tak uvidíme...
A Pamykon nemám :frowning2:. Viem, že sa musí do 7 dní spotrebovať, tak také nedržíme doma...Uvidím, čo mi povie a dá zajtra doktorka.
18. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a kde si leninka?
18. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! .................utka tuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............začala som potom včera žehliť a chystať veci na dnes a spratovať rozťahané a zrazu bolo 23:00!!!!....................tak som už ani nekukla a išla som spať :pensive: ...........ten pamykon treba spotrebovať do 7 dní po otvorení a keď hovoríš, že vikimu aj očko tečie tak pamykon je univerzálny aj do nosa, do očí a do uší, už je s antibiotikami...............ja ho používam, keď sa mi nedarí nádchu zlikvidovať bežnými kvapkami.................ako ste sa mali cez víkend babule???
19. okt 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :slight_smile:

ahoj leni.. :wink: ...
19. okt 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
leni, ale Pamykon je prášok, ktorý ti rozrobia v lekárni a napíšu ti naň dátum a do 7 dní ho musíš spotrebovať...
Takže elektrika v tatinovej práci už fičí. Vraj to elektrikár nahodil a nebude nás to chvalabohu nič stáť...Teším sa!!!
19. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super utka!!!!...............euráče zachránené!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............tak z vikiho bude politik - elektrikár!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............dobrá kombinácia..............a možno časom ešte k tomu niečo pribudne :wink: :wink: :wink: ...........ja si pamykon zarábam doma, vždy poviem v lekárni, že si to urobím,aby mi k tomu predali aj destilovanú vodu.........čavec jacka, čo robíš??? :wink:
19. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, jááááj...tak to je potom iná reč...No uvidíme, čo nám dá dokina, keď pojdeme poobede k nej. A zajtra ešte zbehnem na kožné, lebo má Viki na líčku už dlhšie takú lišaj a nepomohol ani Holtov krém :frowning2:.
19. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ho to svrbí???.........
19. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo, dnes ho už má pekné...to podľa mňa bolo zo soplíkov...alebo neviem...ale pre istotu pôjdeme k lekárke...
19. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a kde ste žienky???
19. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja kukám, že ništ................ozaj utka a prečo dokina ordinuje až tak neskoro???
19. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu......

boli sme na ortopedii....a ptom som rovno šupla Petka do kočíka spinakať....a ešte je tam ...len musím byť aj s Matkom vonku..ked je tak pekne.......využiť.... :sunglasses:

no to by aj mna zaujmalo...prečo tak neskoro pracuje...čokeby bolo niečo akutne?...kam by ste šli? :confused:
19. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok