Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
17. okt 2009

jacka, chutil...Viki veľmi nie je na koláče,ale spapal asi 3...Ale ešte pol plechu zostalo...

utka
17. okt 2009

Ach jaj...ten víkend...

mirrinka
18. okt 2009

prváááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. okt 2009

druhááááááááá 😠

utka ved ja som bola včera ..ale nikto ani kuk...a potom prišla návšteva... 😅
a inka..okrem teba a mna ...cez týžden lenika..a sem a tam aj aninka sem nik ani nepáchne......a teraz mirrinka nás šokuje 😀

utka
18. okt 2009

Ahojte!
Ja varím a chlapi šli do manželovej práce prezuť autíčko. Ale volali mi, že čo vyparatil Viki ☹. Stlačil nejaký červený gombík a vypol elektriku a aj včetko, čo sa toho týka a teraz nevedia, čo s tým. Ani domov ísť nemôžu, lebo majú auto na elektrickom zdviháku...a navyše mi ani telefón nezdvíhajú...Som na nervy ☹.

jacka
18. okt 2009

utka moja...prepáč ale 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..proste som vybuchla smiechom...no tebe ide v poslednej dobe 😀 😀 😀 ....aspon mám trochu radosti ked už som nevyspatá a nervná..ale nemáš chybu 😉 ....dufam že sa nehnevkáš na mna 😵 .....máš proste šikovného syna......dufam že si ešte budem písať a neurazila si sa 😉

utka
18. okt 2009

jacka, neurazila, ale mne do smiechu nie je... Keď si predstavím, koľko nás to bude možno stáť...výjazd elektrikára+odborníka na kamery...manžel počíta okolo 200€. takže žiadny smiech u nás ☹...

jacka
18. okt 2009

juj moja...o až takto vážne 😕 😕 ....to som netušila ☹

utka
18. okt 2009

Veru...až takto vážne. By som ho zdrala z kože!!!

jacka
18. okt 2009

ktorého...

sme boli vonku tam je tak nepríjemne 😝 ...

utka
18. okt 2009

No malého...
My nejdeme nikam. Viki má stále také sopliská...Musím ísť zajtra s ním k lekárke. Aj mu tečie pravé očko ☹.

jacka
18. okt 2009

utka a velkého nie?

no chudatko..aj máte teplotu? ☹ ..a dávaš mu niečo?

utka
18. okt 2009

Teplotu nemá. Dávam mu Sinupret, Nasivin...
Veľkého nie, lebo on mal tam trochen robotu a Viki je všade...

jacka
18. okt 2009

však to mu už ako dlho dávaš?......nasivin nie je bovie čo..skus ine
a s kým tam bol Viki len s ocom?

utka
18. okt 2009

jacka, len s ním tam bol ☹...
no neviem. Dávala som mu Olynth,ale ten nezaberal, tak som prešla na Nasivin...Dávam mu to asi zo 5 dní...

jacka
18. okt 2009

však uvidíš čo ti zajtra povie doktorka......potom sa ozvi...budem tu... 😉

aspon som si mala dnes s kým pokecať...ostatne sa možu hanbit........ 😝 😝 😝

dobru noc..... 😔

utka
18. okt 2009

jacka, ozvem, ale doktorka je tam až od 15-tej zajtra...
Aj ja som rada, že sme si pokecali aspoň my dve, keď už ostatné na nás kašlú 😠

leninka75
18. okt 2009

že kašlúúúúúúúúúú??!!!!!!!😉...........ahojte!!!!...............viki je dobrý beťár, ako to dopadlo utka???.......a utka nemáš doma náhodou pamykon???..........aj ten je dobrý do nosa???.....je na recept, ale v niektorých lekárňach ho predajú aj bez......deni, ja že čo je s tebou...........myslela som, že si išla na cestu okolo sveta za tie tringelty!!! 😀 😀 😀 😀..................jacka a tie návštevy boli ohlásené??? 🙂

utka
18. okt 2009

leni, vitaj!
No ešte neviem, ako to dopadne zajtra v práci...Manžel to zobral na seba, že to nechtiac stlačil, tak uvidíme...
A Pamykon nemám ☹. Viem, že sa musí do 7 dní spotrebovať, tak také nedržíme doma...Uvidím, čo mi povie a dá zajtra doktorka.

utka
18. okt 2009

No a kde si leninka?

leninka75
19. okt 2009

ránečko!!!! .................utka tuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 ...............začala som potom včera žehliť a chystať veci na dnes a spratovať rozťahané a zrazu bolo 23:00!!!!....................tak som už ani nekukla a išla som spať 😔 ...........ten pamykon treba spotrebovať do 7 dní po otvorení a keď hovoríš, že vikimu aj očko tečie tak pamykon je univerzálny aj do nosa, do očí a do uší, už je s antibiotikami...............ja ho používam, keď sa mi nedarí nádchu zlikvidovať bežnými kvapkami.................ako ste sa mali cez víkend babule???

jacka
19. okt 2009

dobré ránko... 🙂

ahoj leni.. 😉 ...

utka
19. okt 2009

ahojte!
leni, ale Pamykon je prášok, ktorý ti rozrobia v lekárni a napíšu ti naň dátum a do 7 dní ho musíš spotrebovať...
Takže elektrika v tatinovej práci už fičí. Vraj to elektrikár nahodil a nebude nás to chvalabohu nič stáť...Teším sa!!!

leninka75
19. okt 2009

super utka!!!!...............euráče zachránené!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 .............tak z vikiho bude politik - elektrikár!! 😀 😀 😀 😀 ...............dobrá kombinácia..............a možno časom ešte k tomu niečo pribudne 😉 😉 😉 ...........ja si pamykon zarábam doma, vždy poviem v lekárni, že si to urobím,aby mi k tomu predali aj destilovanú vodu.........čavec jacka, čo robíš??? 😉

utka
19. okt 2009

leni, jááááj...tak to je potom iná reč...No uvidíme, čo nám dá dokina, keď pojdeme poobede k nej. A zajtra ešte zbehnem na kožné, lebo má Viki na líčku už dlhšie takú lišaj a nepomohol ani Holtov krém ☹.

leninka75
19. okt 2009

aj ho to svrbí???.........

utka
19. okt 2009

Vieš čo, dnes ho už má pekné...to podľa mňa bolo zo soplíkov...alebo neviem...ale pre istotu pôjdeme k lekárke...

utka
19. okt 2009

No a kde ste žienky???

leninka75
19. okt 2009

no aj ja kukám, že ništ................ozaj utka a prečo dokina ordinuje až tak neskoro???

jacka
19. okt 2009

ja som tu......

boli sme na ortopedii....a ptom som rovno šupla Petka do kočíka spinakať....a ešte je tam ...len musím byť aj s Matkom vonku..ked je tak pekne.......využiť.... 😎

no to by aj mna zaujmalo...prečo tak neskoro pracuje...čokeby bolo niečo akutne?...kam by ste šli? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre