Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. okt 2009

zlatučkí sú tí vaši drobci!!!! ..........na zjedenie!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............a po kom je sabinka taká tmavá???..........aj peťko ľúbi dudku??

aninka29
22. okt 2009

jacka,tak som sa sekla 😉 .....ale hlavne, že už Peťulko spinká 😵 tak si všetko pekne poriaď 😉

leni po tatikovi 😵

leninka75
22. okt 2009

no veď preto aninka!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ..........babule čo dnes varíte????.........dajte tipa, mám chuť na niečo dobré, len neviem čo by to malo byť 😕 😕 😕

aninka29
22. okt 2009

leni ja dnes robím len cestoviny so smotanovo hubovou omáčkou a zeleninkovú polievku 🙂 ....................a zajtra urobím nejaké mäsko,našla som si v časáku fajný recept na mäsko s hruškami,tak skúsim 😉

aninka29
22. okt 2009

mamky no kde ste???

ja už mám cestoviny uvarené 🙂 ....polievočka bude tiež zachvíľku hotová 🙂

idem sa trošku primachliť,kým babuľka spinká.....lebo o dve hodky padáme k dokine 🙂

utka
22. okt 2009

jacka, ja dúfam, že to nebude mať chronického pôvodu...a naparovať? To by asi nezvládol. Doktorka nám kázala nahrievať infra lampou, ale aj to vydrží tak max. 2 minuty so zatvorenými očkami ☹.
My máme na dnes tiež ešte cestovinky...Idem ich dovariť...

jacka
22. okt 2009

super už som doriadila...mladý pánko sa zobudil...a to nevarím že ked som riadila kupelnu tak som dva krát odbehla....des

utka....dufam aj ja že to nebude chronické...myslíš žeby nevydržal sa naparovať?...však by tam mohol byt schovaný z niekým 😉 ..ale ved ty ho poznáš naj.... 😵 ...................a z čím ideš robit cestoviny

utka
22. okt 2009

No pochybujem,že by sa chcel schovať...
cestovinky so syrovo-smotanovou omáčkou.

aninka29
22. okt 2009

moja sa už tiež zobudila 🙂 .....akurát si to načasovala,som sa stihla domachliť 🙂

jacka
22. okt 2009

mnamky..utka.....aký syr dávaš...či čo dom dal 😉

aninka29
22. okt 2009

juj,ja si tiež neviem predstaviť Simku sa naparovať 😒 .............ja sama to nezvládam,nevydržím ani minútu 😝

leninka75
22. okt 2009

aha, tak dnes máme cestovinový deň 😀 😀 😀 .............tak sa asi večer pridám a uvarím aj ja, nakoniec prečo nie, veď sme dlho nemali 🙂 🙂 .................ako ja zas krásne vonku!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
22. okt 2009

jacka, dávam Bambino s kyslou smotanou, trochu vegety a bazalky...

utka
22. okt 2009

...a Viki k tomu hrozne ľúbi upraženú slaninku 😀

leninka75
22. okt 2009

maškrtník malý!!!................ale to by som si aj ja dala povedať 🙂 🙂 🙂

utka
22. okt 2009

leni, tak dobehni. Ešte zostali 🙂.

jacka
22. okt 2009

už som túúúú...fuj aký studený fuka 😝

babino dávam aj ja.....opraženu slaninku????.....a je to dobré..to som ešte neskušala 🙂

leni kde je pekne 😠 ..chceš ma nas..ť 😠 😉 😉

leninka75
22. okt 2009

ježišmária jacka, to by som si v živote nedovolila 😀 😀 😀 😀 😀 😀
utka, tak cca o 18:00 som u teba, ešte budú??? 😉 ..................

jacka
22. okt 2009

leni to dufam 😀 😀 😀 😵 ......dokedy si v práci....a o tom vzdoru mi ani nevrav.......a to som s Matkom celý den.....ešte že je Petko maličký 😉.......a muž ked príde domov tak mi vraví že vyzerám zničene 😝...však len nech si to vyskúša 😅

jacka
22. okt 2009

aninka vy máte kolko vláskov...a ten krásnučký bezzuby usmev..nemá chybu 😵 😵 😵 ....ale ti rastie .... 😵

utka
22. okt 2009

leni, jasné, že budú...tak ťa čakáááám 😉.

jacka
22. okt 2009

haloooooo....

aninka no ako...čakám 😵

utka
22. okt 2009

aninka išla do poradne,čoooo?

aninka29
22. okt 2009

ahojky tu sme 🙂 ....sme sa z poradne stavili u kmotrušky na kafčo 🙂

takže hlásim, že teda pekne priberá tá moja princezná 🙂 vážime 5680g.....čiže pribrala necelé kilo 😕 sa mi to zdá dosť,nie?....ale lekárka povedala, že je to ok 🙂

jacka
22. okt 2009

jééééj ..pekná baculka 🙂 .......hlavne že je všetko tak ako má byť......ozaj...ako je to teraz z očkovaním......

aninka29
22. okt 2009

ale som aj trošku smutná.....spomenula som dokine, že malinká vytáča dosť často hlávku viac do pravej strany,aj napriek tomu, že ju čo najčastejšie polohujem do ľavej strany ☹ ....tak vraj až dojdem na ďalšiu poradňu a nezlepší sa to,tak nás bude musieť poslať na rehabky ☹ ☹ ☹

ja inak nechápem prečo...........veď od narodenia ju polohujem rovnako,raz na jednu,raz na druhú stranu 😖 ...no uvidíme 😖
keď je malinká na brušku,tak pekne točí hlávku na obe strany.....akurát u dokiny ani za nič neotočila 😠 .......no zatiaľ nepanikárim,uvidíme 😖

a inak na ďalšej poradni nás už budú očkovať 😉

jacka
22. okt 2009

poču aninka....ked ti zaspinká v kočiku ako dlho ju necháš vonku... 😅 ...sa citim ako prvorodička 😝

aninka29
22. okt 2009

dokina mi vravela, že od deviateho týždňa sa už môže očkovať,ale malinkú nezaočkuje,lebo má ešte tú nádchu,tak vraj máme prísť v jedenástom týždni 😉

aninka29
22. okt 2009

keď sme na prechádzke,tak sme vonku aj dve hodky a keď ju len vyložím s kočárom von,tak maximálne hodku 🙂 ...to myslím,keď je také hnus počasie.....a babuškám ju 😉

aninka29
22. okt 2009

keby bolo pekné počasie....také krásne babie leto....čo dúfam, že budúci týždeň bude,tak ju nechám vonku aj tri štyri hodky,kým sa nezobudí.....keď je pekne v teplúčku,tak žiadny problém 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre