• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
no ani ako ti je? dávaj si pozor na seba aj na Sabinku :wink:

a s bicyklom si daj pokoj :wink:
3. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojkyyyyyyy,nemam moc času.Boly sme u švagra dal nam farby ,modru,oranžovu a červenu.V piatok budeme malovat a v sobotu davat parketi do izby,tatinko sa trošku napracuje.hehehehe.Ale nevadi budeme mat kraaaaaaaaasnu novu izbičku a čačanu..... :grinning: :grinning: V pondelok ide ocino už do nemocnici a v utorok rano ho budu už operovat,mamina vybavila dobry tim,takže tam budu včetci len prinom a ti najlkepši lekari,dufam že všetko dobre dopadne,Zajtra som tuuuuuuuuu paaaaaaaaa
3. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi :slight_smile: takže idete čačať izbičku?????? :slight_smile: :slight_smile: ........potom nezabudni na foto :wink:

jacka už sa cítim lepšie :wink: .som si pospala so Simonkou,bolesť prešla :slight_smile:
bože,vonku je teplo a ja chodím v hrubých ponožkách a v tričku s dlhým rukávom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........mne je furt zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super že ti je lepšie :slight_smile: :slight_smile:

ja dnu tiež tak chodim...ale von sa musim povyzliekat :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli na námesti tak same deti tak sa Matko vybláznil...a ked som videla tie mlade mamičky a maju normálne gate tak som sa citila ako slon...a všade som hladala dáku tehošku a nikde nič... :angry: ale som si spomenula na aniku že nie som sama :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: jacka,zato ja keď idem po meste,tak mám pocit, že všetky ženy sú tehotné :grinning: :grinning: :grinning: ............aspoň sa necítim ako slon :grinning:
3. máj 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ved aj ja stále hladám tehulky pre pokoj duše ale dnes...no des a jedna hruza...a to som len v 5mes.čo budem robit v 9M???? :sweat_smile: :sweat_smile:

to bude tým že mám asi dnes den na ho..o a tak dajko mi je smutno..a ešte aj s depkou ...tak asi mi rozumieš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka rozumiem :unamused: .....mňa dnes dvakrát chytil hisák poriadny :confounded:
práve si udobrujem mužíčka :wink: lebo som naňho moc nakričala :unamused: ............ale môžem ja za to, že som taká šibi, keď som tehu :grinning:
3. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off...chcem trošku pokukať lets dance
jacka dobrú nocku :slight_smile: .........zajtra budeš mať určite dobrý dníček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja kuk...ale aj tak repriza to istí.....

no to dufam....že zajtra bude lepšie.... :sweat_smile:

dobru aninka..... :pensive:
3. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko....

to bola noc :angry: najskor som bola dve hodky hore vyspatá ...ked som zaspala tak Matko vstával že je ráno(5H!!!) a išiel vytiahnut roletky :angry: :angry: ..

leni ahoj :slight_smile:
4. máj 2009 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!.........ahoj jacka!!! :slight_smile: :wink: ......... nie si sama aj my sme v noci strašili....po dĺĺĺĺhokanskej dobe!!! ...najskôr o 2:00 sa lilka zobudila s revom, že ona tam nechce kuba (to je kocúr), potom trošku trvalo kým zaspala a potom zasa 2x o 3:30, zasa rev ale to už som ju zobrala ku nám do postele.........jasné, že potom sa jej nechcelo vstávať do jaslí!!! :confounded:
4. máj 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky :slight_smile:
ja som spala dobre, až na to chodenie na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............Simka spala ako dudok :wink:
dnes mám zase deň,kedy sa mi níííííííííííííííííííííííč nechce :confounded: .....v poslednej dobe je to u mňa pravidelnosť :grinning:
4. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som si poriadila...som mrtva :angry: ...teraz rýchlo von....

ani sme na tom rovnako ....tiež mám tuleniu nemoc :grinning: :grinning: :grinning: ...len asi starnem nevládzem tak rýchlo ako kedysi :grinning: :grinning: a ešte aj ten pupčok mi zavadzia.... :wink: :wink:

no letim von ...zatial pa :slight_smile: :sunglasses:
4. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zostala som sama, ja chudinka opustená!!! :cry: :frowning2: :frowning2:
4. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobreeee ranko,mi balime zo Simonkom plišakou a triedime,aby sme nemali na piatok toho vela.Mi sme boli do 01-00 hore,volali sme susedke zachranku a simi nechcel spat :angry: :angry: :angry:
Aninka nooooooooooo budeme malovat :wink: :wink: :wink: aspon sa nebudem nudit,heheh :grinning:
Leninka jaaaaaaaaaaaaa som tuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
4. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, hura siwi, si moja záchrana!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......čo idete robiť s plyšákmi a čo bolo susedke???? :frowning2:
4. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka zabalime lebo budeme v piatok malovat,tak si pomali chistam aby toho nebolo vela v piatok.
Susedke???došlo jej zle ani lekar nevedel povedat čo jej je,dali jej inekciu a odišli, :unamused:
4. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, ja som myslela, že idete niekomu dať hračky s ktorými sa už drobec nehrá :sunglasses: ..... a to idete maľovať jeho izbu??
4. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie,my byvyme u našich a mame jednu izbu kde sme len my,tak tuuu budeme malovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máte skoro ako garsónku!!! :wink: ......a čo ako to budete riešiť ďalej?
4. máj 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holá holá, práca volá :slight_smile:
musím variť,lebo včera sme všetko požerkali :grinning:,hodila som do práčky a hodím ešte asi tak trikrát :slight_smile:
Simonka je vonku v záhrade,polieva kvetinky :wink:..................vonku je nádherne :sunglasses:
4. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani no vy ste rodinka pažravých :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

moj Matko už spinká :confused: bodaj by nie ved takto buntošit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to chcem vidiet ako vyzera ked polieva :grinning: :grinning:

leni ako v práci..... :slight_smile:
4. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani!!!.........tak var veeeeeľa, keď ste takí žrútikovia!!!! :wink: :wink: .......čo máš dobré na pláne??? ...ja som dnes mala výnimočne fazuľkový prívarok!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....normálne boli klíčky a to ja moc nemusím!! :confounded: ..........aj tu je ták teplúčko a krááásne, ale čítala som, že sa to má na 3 dni pokaziť :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, horúco....ale som pilná ako včielka :slight_smile: .....dorazila som teoretickú časť dizertačky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ani nestraš s počasím....radšej nech prši v noci a cez den slniečko :wink:

to ty si čo objednávaš na obed?...ved sa napapaj :wink:
4. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som stroganov :slight_smile: ............a včera sme mali fajnučké mäsko so zelenou fazuľkou :wink:
aj my dnes pôjdeme spinkať,počkám kým Simka pozrie rozprávku a ideme :slight_smile:
stále keď sa najem,na mňa príde taký útlm,hneď by som zaspala
4. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, keď mne cez deň moc nechutí, ale potom doma a hlavne večer!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......aninka, ja sa ani najesť nemusím a mám útlm!!! :angry: :angry: :frowning2:
4. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Naaaam sa podaril dneska suprovy obed,mnaaaaaaaaaamky.Simonko už spinkaa ked sa zobudi tak pojdeme na noweeeeeeeee ihrisko a potom kuknut deda do nemocki nech ho vidi ešte Simonko. :grinning: :grinning: .Je tu nieeekto???? :grinning:
4. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
Už som tuuuu. Cez víkend som nejako nestíhala...
Bolo nám super a vo štvrtok ideme zase ku svokrovcom.
Ja pečiem kuracie krídelká s ryžou -). Mňamky.
4. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok