Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
22. okt 2009

aninka,aj Viki točil viac do jednej strany a v pohode...a ani to nikto neriešil...

jacka
22. okt 2009

no mne ked zaspi...tak je tam tie tri štyri hodky.....sa bojím že ked ho vyberiem tak sa zobudí...ale nababuškaný je ..a ked ho vyberem tak je teplučký 😵

aninka29
22. okt 2009

no veď ani dokina to zatiaľ moc nerieši,ale keď bude aj naďalej stále vytáčať tú hlávku,tak nás pre istotu pošle 😒

aninka29
22. okt 2009

jacka keď je nababuškaný tak ho kľudne nechaj 🙂 .....ja by som tiež nechala dlhšie,ale kvôli tej nádche radšej neriskujem

aninka29
22. okt 2009

utka a dokedy ti Viki výtačal hlávku???

aninka29
22. okt 2009

vieš keby som vedela, že ju má furt otočenu len do tej jednej strany,tak asi začnem panikáriť,ale ona keď leží na chrbátiku tak pekne točí z jednej strany na druhú....ale je pravda, že nie vždy.....a keď je na brušku tak to drží pekne hlavičku

utka
22. okt 2009

aninka,to si už nepamätám,ale keď sme mu ukazovali hračku na druhú stranu, tak ju pekne točil...a keď si to tak vezmeš, tak aj dospelý človek radšej leží na jednej strane...

aninka29
22. okt 2009

no veď to 🙂 ....aj Sabi tiež otočí hlavičku 😵 .....horšie by bolo,keby neotáčala vôbec 😒 ......takže som zatiaľ pokojná 😉

jacka
22. okt 2009

aninka...však tak bola v brušku ..preto stále len na jednu stranu.....nebojkaj.....klud 😵

utka
22. okt 2009

Zajtra ideme po vyše mesiaci k našim. Už sa teším 😉))...ale musíme ísť doobeda,lebo poobede bude katastrofa. Je tu nejaké stretnutie ministrov obrany a kôli nim je plno ciest uzavretých. A zajtra poobede bude aj jeden pruh na diaľnici smerom na Trnavu. Tak už o desiatej fičím s Vikim autom po manžela...huráááááá...

aninka29
22. okt 2009

zatiaľ som kľudná a moc neriešim 🙂 .....ale keď napríklad švagriná musela s malým tiež cvičiť vojtovku,kvoli tomu, že otáčal hlavu viac do jednej strany....ale je pravda, že on mal tri mesiace a nevedel držať sám hlavičku........a zase manžovho bratranca dcérka tiež vytáčala hlávku a chodila s ňou na rehabky 😒

no nič neriešme 😉

aninka29
22. okt 2009

utka,tak si užite pekný víkendík 🙂

my budeme trčať doma 😝

aninka29
22. okt 2009

manža asi domov nepríde,tak nech je aspoň vonku pekne,nech netrčíme zatvorené doma

aninka29
22. okt 2009

jáj,jacka to som sa chcela opýtať 🙂 .....budete krstiť?.....sa mi niečo marí, že asi nie......ale aj tak sa pýtam 😉 .......som ja ale zvedavec 😠

utka
22. okt 2009

aninka, dík. My sme trčali doma 2 víkendy. Len asi nebudeme môcť ísť kôli Vikimu von. Ale na chvíľu na ten super čerstvý dedinský vzduch pôjdeme 😉)).

aninka29
22. okt 2009

inak mamky,myslíte si, že sa niekedy v budúcnosti stretneme aj naživo?....ja by som veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi chcela 😵 😵 😵

utka
22. okt 2009

Nooo, aj ja by som chcela... chcelo by to nejakú chatu 😉))

aninka29
22. okt 2009

utka má byť pekne............čerstvý dedinský vzduch ho vylieči 🙂

utka
22. okt 2009

Už ma hnevajú tie sopliská!!! 😠Neviem,neviem, či pôjde už v pondelok do škôlky ☹

aninka29
22. okt 2009

utka radšej ho nechaj doma,kým sa poriadne nevylieči.....lebo tak ľahko chytí zas niečo a budete tam kde ste boli ☹

utka
22. okt 2009

Však to! Kým som doma...

aninka29
22. okt 2009

a ako s robotkou?.....rysuje sa niečo utka?

utka
22. okt 2009

aninka, nič ☹. Už som zúfalá 😢

jacka
22. okt 2009

aninka .....budeme krstit...ale až na rok....ja nemám čas 😀 ....a nech ....však Matka sme krstili ked mal meniny....v 7mes.

jacka
22. okt 2009

takže ja sa musím rozlučiť....začal ten istý kolotoč ako každy večer 😝 ...idem mu dať kvapky

zatial pa

aninka29
22. okt 2009

zatiaľ pa jacka.....nech dlho malinký neplačká 😒 🙂

utka,neboj,niečo sa určite nájde 🙂 ......aspoň sa pekne vyliečiš,keď si doma......možno keby si chodila do roboty,bola by si v strese,tak by ti to moc dobre nerobilo 😒

utka
22. okt 2009

aninka, ja práveže potrebujem ísť do roboty, zmeniť tento stereotyp...to potrebujem kôli môjmu zdravotnému stavu...ale keď ja nemôžem vziať takú prácu, kde sa robí do neskorého večera a cez víkendy. Už je to teraz iné, keď máme dieťa...
jacka, pa a držíme päste!!!

aninka29
22. okt 2009

joj veruže 😒 ......ja som si lámala hlavu nad tým,keď som ešte nebola tehu so Sabi, že ako ja skĺbim robotu a Simonku dokopy.....a vyšlo mi, že nijako 😝 .....hold,keď nemáš pri sebe niekoho,kto by sa o drobca postaral, za ten čas čo si v práci,tak sa to nedá ☹

utka
22. okt 2009

Však to aninka, to ☹.

aninka29
22. okt 2009

jacka, ty ma máš v priateľoch na fb?lebo sa s tebou neviem spojiť,vždy mi to vypisuje že nemám oprávnenie si s tebou písať 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre