• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
to aj my tak ani............len vždy upečiem koláčik a hodím salámku na tanier a toť vsio...... .......prasa negrilujem!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja ani salámku nehodím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....stačí kávička,nejaké tie čipsiky a tak :wink:

chjoj,neviem čo mám variť :angry: :angry: :angry:.............ma normálne nič nenapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..
Sabínke všetko najlepšie..vela zdravíčka a spokojných rodičov a dobru sestričku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni...dufam že nám to nebude trvať večne a Matko dostane rozum..však mu to Petko vráti ked bude väčší :wink:

ani...ja som teiž nevedela ani za svet...čo variť....tak som zapiekla cestoviny so špenátom...a už budud aj hotové...som musela rýchlo pokial Petulo spinušká...... :wink:

aj u vás je tak krásne :sunglasses: :sunglasses: ....hned je lepšie ked svieti...sa zobudí a šupom rýchlo von....pokial sa usmieva na nás....a ten včerajší den bol hrozný...fuuuj
27. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

krásne??? :angry: u nás zatiaľ nieeeeeeee.........celú noc pršalo.....začína sa síce vyjasnievať,ale to ešte potrvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka a dávala si ešte niečo do tých cestovín? :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie len špenát....osolila a na vrch som dala postruhaný syr :wink:

krásne....slnečno...nedám nikomu slniečko :grinning:
27. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam :slight_smile: .....len nemám doma tvrdý syr............žeby som šla do obchodu???...nechce sa mi :slight_smile:

idem mamušky....Sabinka sa zobudila :slight_smile:

prídem :wink:
27. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len prídi....

a skoč do obchodu :slight_smile:
pa....
27. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás nesvieti :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............ja budem mať dnes fajný obed!!!..........krkovica s kapustou a knedľou........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Sabinke všetko najlepšie k meninkám, veľa zdravíčka, trpezlivých a milujúcich rodičov a sestričku :wink:.
Ja varím krémovú brokolicovú polievku a paprikášové zemiaky...
Viki už neteplotuje a mňa už dnes našťastie hlava nebolí :wink:.
27. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!!.............tak to je dobre, že sa máte lepšie!! :slight_smile: :slight_smile:...........aké sú to paprikášové zemiaky??
27. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, zemiaky popražiť na cibuľke, posoliť, poprášiť červenou paprikou, zaliať vodou a variť, kým nezmäknú a ešte tam ide nejaká klobáska. Ja dávam slovenskú točenú...
Idem oddychovať,lebo už nevládzem. Dnes som toho porobila dosť. ešte mi perie práčka a v rúre mám chlebík na kocky k tej krémovej polievočke :wink:. Uffffff
27. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to jednoduché a asi aj dobré utka, veru skúsim...........a klobásku popražíš???.........
27. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ja ľúbim paprikášové zemiaky :slight_smile: :slight_smile:....manža ich volá cigánske zemiaky.....neviem prečo :grinning:

u nás je už tiež krásne :sunglasses:

ja som nakoniec robila to čo jacka cestoviny so špenátom a syrom....akurát som tam dala aj šunes :wink: .......a tekvicovú polievku :slight_smile:
27. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, hej, popražím...niekedy spolu, niekedy zvlášť a potom zmiešam...
aninka, nooo, cigánske, len neviem, či cigáni dávajú klobásku :wink:...
27. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka no to neviem :slight_smile: .....ale určite nie vždy :wink:
27. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to je dobrý tip na obed..vyskušam aj ja .........ale asi len s párkom alebo špekou

aninak ...chutilo...veru tu šunes som mohla aj ja dať...sa s tavím že muž to jesť nebude :grinning: :grinning: nie je tam mäsko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte začo...som rada,že som vás inšpirovala :slight_smile:.Už som aj prádlo vyvesila, aj perinky prezliekla...Tak už budem vegetiť :wink:.
27. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes manžel kúpil Play Doh zmrzlinku :wink:...
27. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ani Simi by to nejedla keby tam nevidela aspoň náznak mäska :grinning:

utka,už ste si aj nejakú vyrobili? :wink:

ja som bola chvíľku s malou vonku,kým nezaspí.....som ju odparkovala,tak nech hajká babuľka :slight_smile: ......tiež čakám kým mi doperie tretia várka a mám veget :slight_smile:

zajtra ešte umyjem okno v Simkinej izbe a v obývačke a dovi dopo :grinning:
27. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a našla som ďalší darček pre Simi na Vianoce :wink: ............Fifi hraciu krhličku :slight_smile: .....mne sa moc páči tá rozprávka :dizzy_face:
27. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ešte ju má v práci a bude to na Ježiška :wink:.
27. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaa :slight_smile: .......a kde ju nakoniec manža kúpil?
27. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V dráčiku...Je tam za 17,99€,ale dal Orange kartu, tak vyšla 14,87€.
27. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v nedelu písali ježiškovi dopis....taký bol milučký..žeby som ho zjedla :dizzy_face:
27. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka......hraciu krhličku? :sweat_smile: ....popíš......to je normálna krhlička..len hrá.....dobre chápem :sweat_smile:
27. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a čo si Maťuldo praje od Ježiška? :slight_smile:

my sme ešte nepísali.....ale až dojde tatko domov,tak napíšeme :slight_smile: ...len neviem, či pri tom písaní neprídem o ruku :grinning:
27. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti riadi ked sa ti dá.....ja som rada že žijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sice dnes dobre spinkal.....len som odparkovala kočík a .....čo zase nepočuju moje uši :angry: ...som ho povyzliekla dala cici...a šup do perinky a spinkáme......juj taká som rada :dizzy_face:
27. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videl v tescu taký obrovský bager do piesku.....tak od nedele nepočuvam nič ine..len že Ježiško donesie bager......no aby nebol sklamaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka to je z rozprávky Fifi...to je taká kvetinka.....a býva v takej krhličke :slight_smile:

http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?products_id=2619&osCsid=4378f3dd475b5ca6d2925c967a7494dc
27. okt 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,nech Peťulko vydrží spinkať dlho dlho :slight_smile: ...aby si si oddýchla :slight_smile:

nooooooo...ak bude Maťuldo poslúchať,určite sa dočká :wink:
27. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok