• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
a aby toho nebolo dosť....keď sme sa vracali z obchodu,tak Simke trebalo pišať...tak že sa zastavíme u bratranca,práve sme šli okolo jeho domu,že tam sa vypišá....tak sme šli dnu...Sabku som nechala pred dverami tú chvíľu....boli sme dnu ani nie minútu...výjdeme von a suseda odnaproti,taká stará ako ja...mi hovori "ty nepočuješ že ti mala plače?"...no do mňa sto diablov.....tak jej hovorím "ty krava sprostá,ty si myslíš že ja tu sedím na riti a kávičkujem.Si si nevšimla,že mám ešte jedno decko?Preto že zo svojho robíš ťuťa/jej syn/,že hneď utekáš k nemu keď zaplače,nosíš ho jak krava po rukách a má dva roky,len aby sa nezašpinil,tak moje decko si može aj trošku poplakať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa fajne vyventilovala na nej :grinning: :grinning: :grinning:

a teraz ma bolí hlava,že by som si ju otrepala o stenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....šťastie že manža nie je doma,lebo by si to všetko odskákal,môj krásny :grinning:
29. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uľavilo sa mi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, super, že sa ti uľavilo!!!
Pekne si im povedala, dobre im tak, keď sa starajú kde sa nemajú...
A čo si to robila? Aké uhlíky???
29. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka no u nás sa tak robí,keď akože niekomu "spadne z očí"....že zapáliš tri zápalky a tie zhorené konce hodíš do pohára s vodou...ak spadnú,tak ti z niekoho spadlo z očí :wink: ...ja tomu moc neverím,ale predsa som to urobila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak tá mladá suseda to mala u mňa nahnuté už dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....takže super príležitosť :grinning: :grinning: :grinning: ....keby som bola sviňa,tak jej vykričím toooooooooľko vecí, že až :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale našťastie nie som :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, už chápem...
Ja tomu tiež veľmi neverím,ale niečo na tom bude. Skús jej tváričku pretrieť ocikanou plienkou. Viem, že beee,ale pomáha to!
29. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste? Ordinácia???
29. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobreeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaano
Aninka všetko najlepšie k Simonkinim meninkam :dizzy_face: :dizzy_face: vela štastia,zdravia a .........
30. okt 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

hihihi...po dlllllhom čase prvááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

utka mne nešiel večer koňoš :angry:

to s tou ocikanou plienkou som počula aj ja :slight_smile: ...ale radšej som skúsila voňavejšiu alternatívu :slight_smile:
30. okt 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwiiiiiiii :angry: :angry: :angry: ...si mi to pokazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja som chcela byť prvá :slight_smile:

Jeeej,siwi ďakujeme veeeeeeeeeeľmi pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk cmuk cmuk :dizzy_face:
30. okt 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideš do práce??? :wink:
30. okt 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi zdrhla :frowning2:

ja počkám kým sa zobudí Sabuška a idem luxovať lebo dnes čakám návštevu

mali sme dnes ísť na tú oslavu,ale nejdeme :frowning2: ....lebo manža dojde domov až zajtra a v nedeľu zase preč :frowning2:

ale teším sa na nedeľu lebo je všetkých svätých,tak sa zase zídeme celá family :dizzy_face: :dizzy_face: .....šialený dom bude u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kmotruška mi sľúbila, že mi donesie koláčiky z oslavy :slight_smile: :slight_smile: ...tak aspoň to...keď už sa nenažerem :grinning:
30. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte pár mojích monológov a šup bude druhá strana :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes by bolo fajn počasko...aj slniečko svieti :sunglasses: .....len keby nefučal ten uragán :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha....nestíham čítať
30. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme od po 6 hoer ešte nespí....idem ho hádam šupnuť do kočíka
30. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás je pekne :sunglasses: :sunglasses: ........ale zima

však mne tiež nešiel kon

ja som kvoli tým sprostým správam riadne ani nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ech...však tu nikto nie

a kde je leninka...... :confused: :confused: :confused: však ešte nie je vbíkend :sweat_smile:
30. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi todošlo........ved su prázdniny....ja hlava prázdna
30. okt 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka heheheheh aspon ja som bola raz prva :grinning: :grinning: .No idem na 09-00 do roboty,neceeeeeeeeee sa mi.
Simonko bral do školky cukriky tak sa zvedava ako to dopadne :wink:
Jacka awojky :wink:
30. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Simonke a Simonkovi prajeme všetko naj, naj, naj k meninkám, nech robia rodičom radosť a nech ich rodičia poslúchajú :grinning: .
leninka sa stratila :confused: .
jecka, kôli akým správam???
30. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka awoj,viktorkovi je už lepšie??a daaaaaakujeme odkažem :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pána beka fakt....veď to oslavuje aj Simonko :slight_smile: ....všetučko len to naj naj naj mu prajem so svojími krasolienkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

utka ďakujemeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka včera pozerala správy čo zomrelo 3mesačné bábo na SIDS :frowning2: ...to náhle úmrtie v spánku :frowning2:

a kvôli tomu ja správy nepozerám....lebo by som sa od malej nepohla ani na krok
30. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aninka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja viem ešte je len ranooooooooo :wink: :grinning:
Dakujeeeeeeeeeeeme :wink: :wink: :wink:
No ja idem do robotyyyy neceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa mi.Večer dojde navšteva,tak sa musim ponahlat domou.Awojte :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste mamuľky? :confused:

ja už mám upratané :slight_smile: ...variť nemusím,máme od včera :slight_smile: ....môže prísť návšteva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simuška ide za chvílku s babkou a dedkom pobehať po cintorínoch,tak bude chvíľku tiiiiiiiiiiiiiiiicho :dizzy_face:
30. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ty šikulka jedna...a kde umrelo to bábo :frowning2:?
My sme mali Nanny-monitor dychu...
30. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my dnes máme rybie presty a hranolky.Som si to dobre uľahčila, to varenie,čo?
30. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka...a aké prsty...ja neviem natrafiť na jedlé... :angry: ....niektoré su vyslovene fuj
no ste toho popísali....ak náhodu ešte Petulo zaspí tak prídem :slight_smile:
30. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, Radoma...tie sú dobré...aj hranolky mám od nich :wink:.
30. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok