• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Píšem ako maďar...pred štvrtou...
Idem do obchodu.Nechce sa mi do tej zimy...brrrr...
1. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie..naneskor čo si pamätám bolo asi 9h večer....ale večer ked prišli bolo asi 6h...tak zaspal v aute...som bola v strachu že budem do polnoci....ale už pekne o pol 9 spal :pensive:

pekná rozprávka,že? :slight_smile:
1. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozprávka je pekná,ale my ju nepozeráme. Už pozeráme prezmenu Macka Pooh na DVD...
Vonku je zime,ale dalo sa to zvládnuť...V zimnej bunde :wink:.
1. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru kosa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už dávam Matkovi zimnu bundu....no a ved je už chladno :unamused:

mna ako začala hlava bolieť....uff :angry:
1. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,aj ja Vikimu dávam,ale ja som nosila takú tenšiu.Ale veru už začnem nosiť zimnú...Bolí ťa?Fuuu, to nie je dobreee :frowning2:.
1. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si musela dat tbl. ....a nejak nejde prestať...a to ma ešte Matko vytočil ....vravím mu ...ideme sa kupať..nie!!!!!!....dobre...nasilu do vani,však umývame aj vlásky....nie!!!!!!!...tak všetko s revom.....utriet..nie!!!!!....obliecť pyžamo....nie!!!!!...ostrihať nechty...nie!!!!!!vlasten sa všetko dalo s revom len nechty nie...tak som ho zatvorila do práčovne...tam 10min hysák..že si nejde umývať vlasy :confused: čo už mal....tak som to celkom nechápala.....pekne som za ním prišla ostriháme nechtíky...NIE!!!!!!....dlaších 5min.....v práčovni hysák.....napokon sme nechtíky ostrihali...bol klud......lenže ešte zuby umyt...nie!!!!!..tváričku nakrémovať ..nie!!!!!...........no je toto normálne... :sweat_smile: :angry: :angry:

a že mám byť v klude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak to ti nezávidím. Aspoň toto nemáme...pri umývaní vláskov trošku mrnčí,ale dá sa...a nechtíky tiež v pohode...Chúďa moje, máš to fakt ťažké...a už spí?
1. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sám sa pýtal..žiadne nie som nepočula :grinning:
1. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy už ste okupaný?..aj spinakáte?
1. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ešte že si tu dnes bola.......mohla som si pekecať....a vyžalovať.......si zlatá :wink:

hádam idem aj ja do postele....aj hlava ma hádam do rána prejde

tak ti prajem utka dobru noc.....a všetci sa rýchlo vyliečte

pa pa :pensive:
1. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacak,aj ja dík za príjemný pokec :wink:...
Viki je okúpaný,ale ešte nespí.Ale o chvíľu pôjdeme,lebo cez obed nespal.
Tak dobrú nôcku, nech dobre spinkáte a nech ťa prestane bolieť hlava...
1. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:
2. nov 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka si dnes privstala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som myslela, že bude spinka dlhšie ako zvyčajne :unamused: ....včera večer do postele odpadla od únavy.
Idem si vás prečítať.
2. nov 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamušky no ako sa mi máte?...jacka hlava už nebolí? :unamused: ....utka čo to čo to?zase sa na teba niečo nalepilo? :frowning2:

u nás bol včera šialený dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som si myslela, že bude neskutočný bordel...ale celkom sa dá :grinning: ...akurát vytriem podlahy...povytieram capy na nábytku a je to :slight_smile: :wink: ...počasie bolo nádherné,slnečné :sunglasses:
utka aj ja by som tú svoju sedačku najradšej vyhodila a kúpila novú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...neskutočne mi ide na nervy :angry:
2. nov 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..

ahoj aninka... :wink:
2. nov 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jacka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabínka ešte spinká :slight_smile:
2. nov 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno,Sabi ešte spinká :slight_smile: ... a Peťulko?
2. nov 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj..no čo mylsíš :angry:
2. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie :frowning2:...môj zlatunký :dizzy_face: ...až pôjdete vonku,tak pospinká :dizzy_face: ...inak u nás je neskutočný mráz..brrrrrr :unamused:

musím ísť,lebo Simka chce ako naschvál kukať rozprávku na pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len my ideme len okolo 9h

a čo pozerá?

kde je leninka :confused:
2. nov 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
zas som sa sem dlho nedostala :unamused: ale drobec bol chory, potom mal tato dovolenku, proste stale nieco
odkedy sme zacali chodit do skolky, tak uz bol Adamko chory druhy raz :frowning2: viem, ze je to normalne, ale dost mi to vadi, predtym chory nebyval
2. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........chýbala som vám??? :wink: :wink: :wink: ...............
2. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooo ..... secko tu zijeeeeeeeeeeeee?seci su zdraviiiiiiiiiiiiii? seci su stastni??

minibubba ma zelene sople ale kedze si ich doniesla zo skolky a kedze uz 12 deti chyba z 24 tak isla :grinning: a v satni sme sa 3ja prezuvali a secci soplili...xixi...to je teda cas!
2. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavec bubba!!!................žeby niekto rodil???!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................takže ste doma aj s minibubbou???...........už máš prácu???
2. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dodatočne simke posielam veľa pusiniek!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............
ten môj výpadok nebol prázdninami, ale tým, že mi kolega preinštalovával PC a trvalo mu to dva dni :confounded: :confounded: :confounded: :- .............
utka, viki už išiel dnes do škôlky???........
jacka, maťkovi ešte stále ide tak dobre to slovíčko "niééééééééééé"?? ...
ani, mne sa celkom páči anička......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni...že aj žiješ... :slight_smile:

brrr tam je kosa....a vietor z východu :angry: ..a slniečko zo stredu slovenska :wink:

leni...no jasne ...nie...je jeho najčastejšie slovíčko..a mne ja ježia všetky chlpy na tele :angry:

ako sa máte?
2. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
leni, Viki je ešte doma, má ešte antibiotiká. V stredu ideme na kontrolu, tak uvidím. Dúfam, že už budúci pondelok bude môcť ísť...
Moje oči sú už celkom OK.
Ideme do obchodu. Dúfam, že nás neodfúkne...brrrrr...
2. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nestíham, od rána učím..............beeeeeeee...........yajtra budem mať volnejší deň.............
2. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, buď rada, že máš prácu :wink:.
Aj ja chceeeeem!!!
Dnes som bola na pohovore,ale zatiaľ neviem ako som dopadla...Veľmi by som tú prácu chcela,ale radšej psssst,lebo to nevyjde zase :frowning2:.
Kedy budeme na tom tak, že my si budeme vyberať prácu, nie tí ľudia v práci nás??? :unamused:
2. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok