• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
jacka,ja si to tiež myslím...ale nejde mi to do hlavy...lebo neverím, že by sa matka nechala hrať trojročné dieťa s nejakou slučkou....odbehla by si na wecko a dieťa sa jej za ten čas obesí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....takže podľa mňa to nebude ono :unamused:
2. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ty čo kukáš? :confused: .............ani na wecko nemusí odbehnuť :frowning2: :frowning2: a neštastie je tu hned,že :frowning2:
2. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vieš...tá mamička písala, že by ju nikdy nenapadlo, že sa malý "oběsí na smyčce"....keď sa pekne hral.....tak nechápem...že by ho nechala hrať sa s nejakou šnúrou,alebo ja neviem čím...podľa mňa to bude niečo iné :confounded:
2. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím ísť mamušky...Sabinka sa zobudila....ideme papať....kuknem ešte :wink:
2. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smyčka?Nie je to uzol???
2. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spravila Petkovi vzdušný kupel....tak čušká...... :dizzy_face: :dizzy_face: sa mu to velmi páči

tak som tu asi ostala sama :wink:
2. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, je to uzol,slučka...tak to sedí...
2. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha utka je tu..

čo som dnes slepá či čo... :angry:
2. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veď ja som tuuuuu...od obeda...
Aký je to vzdušný kúpeľ?
2. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom nechápem mamky :confused: ....nechali by ste svoje deti hrať sa so slučkou????.....alebo so šnúrou,alebo s hocičím takým....a odbehli by ste si????.....ja nerozumiem....toto je asi nad moje zmýšľanie,alebo ja neviem :frowning2:
2. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka...vetráme ritku..teda vetrali sme...už je tu plač...tak mi je na rukách..zachvilu budem ako opica :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nie...nenechala by som.......možno to má aj iny význam...čo ja viem :sweat_smile:
2. nov 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, tak to si píš,že by som ho nenechala s tým hrať...ani keby som pri ňom bola!!!
2. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
awojky cicušky,som už doma tak som vas došla kuknut:slight_smile: :wink:
2. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som už skončila...večer kuk..ak sa bude dať
2. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,tak papa.
siwi,vitaj!
Ja musím ísť zajtra k lekárke na hematológiu.Mám zlý pocit,že sa mi to zhoršilo :frowning2:.
2. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka neboj budem na teba silno mysliet :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, dík, si zlatá...
2. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj siwi :slight_smile: ....pekné od teba, že si na nás kuk :wink:

utka,ani ja by som sa nenechala malú hrať so šnúrkami.....ani keby som bola pri nej :unamused:

ja idem zajtra konečne na kontrolu po šestonedelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no čo...nebol čas :grinning: ...a poviem vám pravdu...ani sa mi tam nechce ísť....ale musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sa teším na to,ako sa tam dotrepem s dvomi deťmi :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo si to mysliš utka? :unamused: máš nejaké ťažkosti,alebo príznaky? :frowning2:
2. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka neboj zajtra sa ti až štikutat bude :grinning: :grinning:
Aninka že :grinning: :grinning: a mam čas????????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem hodit par fotiek
2. nov 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooj siwi,veď ja viem,že nemáš čas :wink: ...len pracuj,pracuj :slight_smile: ....a na bábu kedy začnete pracovať? :wink:

krásne fotočky :slight_smile: .....Simonko je zlatunký ....a tie jeho kresby fakt nemajú chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka ked bude mat 5r tak začneme pracovat :wink: :wink: :wink: neboj
A dakujeme,dufam že mu aj zostanu tie kresby že ho to bude bavit aj dalej :wink: :wink: :wink:
2. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mám pár modrín, som nejaká unavená či čo a o mrche akú mám silnú(dnes už 6.deň a dovi-dopo) ani nehovorím
2. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj utka :frowning2: ....zajtra ti držím prsty...nech to dobre dopadne :dizzy_face:

no dobre siwi...tak to máš ešte čas :slight_smile: .....zo Simonka určite niečo bude,uvidíš...lebo fakt krásne kreslí na svoj vek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....len nech ho to baví aj naďalej :slight_smile:
2. nov 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, dík :wink:.
siwi, naozaj pekne kreslí.Viki nevie nič nakresliť :frowning2:.
2. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka diky :grinning: :grinning: :grinning: nech ho to aspon bavi :dizzy_face:
Utka neboj keždy je v niečom iny,napr. Viktorko vie rozpravat pekne a Simonko nie :unamused: :wink:
Musim sa vam pochvalit,objednala som Simonkovy adidas supravu :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi a kde?Akú???
2. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ty si si asi vzala na svoje plecia choroby aj za nás :frowning2: .....moja zlatunká :frowning2: ....nech ťa už konečne vyliečia :frowning2:

Simonka sa snaží nakresliť auto :slight_smile: ....pomaličky jej to ide :dizzy_face: ...začínali sme čiarami hákami bákami :grinning: ...potom prišli kruhy....a teraz sa jej darí nakresliť také oválne autíčko s kolieskami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....moc sa to na auto nepodobá :grinning: ,ale ak prižmúrim obe oči,tak to niečo spoločné s autom má :grinning: ...ale len tak okrajovo :grinning: .....no ale snaží sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vedieť :slight_smile:
mne má dôjsť pre Sabinku súprava nike :slight_smile: ....Simuške som nedávno objednala mikinu nike...a už ju máme doma :slight_smile:
2. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka z mimibazaru ale novu :dizzy_face: :dizzy_face:
Aninka kuk album už je tam :wink:
2. nov 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok