Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. nov 2009

utka ...juj teším sa s tebou 😵 😵 ...držim palčeky nech sa ti tam páči 😉 🙂

aspon dake dobre správy 😉

utka
3. nov 2009

Ďakujem, ďakujem, ďakujem!!! 🙂

aninka29
3. nov 2009

halooooo

jacka nechcem ťa rozčúliť,ani náhodou 🙂 🙂 🙂 .....ale Sabinka spinká 🙂 .....nevydrží byť hore viac ako hodku a pol 😉

nooooooo...po Simonke po pol roku som mala krásne ploché bruško 😵 😵 ....fňuk fňuk.....dúfam, že sa vrátim do pôvodnej formy 😒

jacka
3. nov 2009

akurtá som sa chcela spýtať aninka..že čo a ako a si ma zase predbehla 😠 😠 😠 😝

jacka
3. nov 2009

sa nebavím....mne tu už vyrevuva..a vám ešte spinká....aj aj chcem

a to som myslela že ako dlho spí..a to ani 3hodky nespal 😒

aninka29
3. nov 2009

jacka chlapi sú už raz takí....musia mať vždy posledné slovo 🙂 ....a Peťulko nie je žiadna výnimka 🙂

počkaj...príde čas,keď bude Sabi spinkať čoraz menej....vtedy sa začnem sťažovať 😀 😀

musím ísť lebo Simuška chce pozerať rozprávku na pc.....juj musím zohnať to dvd prasiatko pepina a budem mať pokoj...............neskutočne dlho boli na tej návšteve 😝 ....som si myslela, že mi ju dovezú až na kúpanie aha ho 😝 😀 .....zas je doma kapitán 😀 😀 😀

utka
3. nov 2009

A kdeže ste zmizli? Mne už je zase na figu...chrípkovo...do prčíc aj s imunitou ☹.

aninka29
3. nov 2009

ja som tu 🙂 ....kúpala som deti,chystala večeru.....Sabinka už sladko odfukuje 😵 😵 😵 .....Simuška pôjde o pol hodku 😵 .....a budem mať leháro gaučing 😀

jacka
3. nov 2009

aj ja som túúúú..... 😉

jacka
3. nov 2009

ja už mám ..leháro..gaučing.........a je mi dobre..juchuchu..... 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

len leháruj jacka, kým sa dá 🙂 🙂 🙂

denisenko
3. nov 2009

haloooo, herečky 😀 hlásime sa z SK, fuuuu, ale je tu zima...... 😠
konečne som sa dostala k netu, dieťa spí a ja mám volno 😉
čo všetko v skratke som prešvihla?

aninka29
3. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeee mineeeeeeeeeee denisenko vitaj doma 😵 😵 😵

aninka29
3. nov 2009

nič také sa tu u nás nestalo 😀

akurát utka si našla prácu a v pondelok nastupuje 😵 😵

inak všetko po starom sa mi zdá 🙂

a vy ako???? 🙂

denisenko
3. nov 2009

ahoj, ani,detičky posluchajú?

aninka29
3. nov 2009

kedy ste došli na SK?

aninka29
3. nov 2009

poslúchajú 😵 😵 😵 ako inak 🙂

denisenko
3. nov 2009

ani, my sme došli v nedelu, a teraz len vybavujeme doktorku atd,,,,,všetko nestihnuté za 7 mesiacov, joj, dlhá doba 😢
ale my už sme si tam aj zvykli, tak sme teraz na dovolenke 😉

jacka
3. nov 2009

jéj da ....aha kto k nám zavítal.......tak vitaj medzi nami.......ako sa vám u nás páči 😉

aninka29
3. nov 2009

počkaj.....vy už ostávate tu?...nevraciate sa späť???

jacka
3. nov 2009

deni...a ešte sa tam vrátite?........a prečo vybavujete dr.?.......a všetko ostatné?.....a cestu ste ako zvládli...

aninka29
3. nov 2009

jacka toľko otázok naraz 😀 😀 😀

aninka29
3. nov 2009

deni sa ťa zľakla,tak zdrhla 😀 😉

denisenko
3. nov 2009

baby, my tam asi nahlásime deniska aj do školy,ak to takto pojde dalej 😀
deniskovi sa už jazýček rozviazal, po nemecky mu to fajn ide, tak sa ešte vrátime.......asi v decembri a potom na vianoce zas tu a potom zas ta, a ja mám robotu od polovice marca do konca oktobra, tak asi tak 😉

aninka29
3. nov 2009

idem umyť malej zubule a uložiť spinkať.....ale prídem....tak deni popíš všetko, že čo a ako,kedy,kde 🙂

denisenko
3. nov 2009

nezlakla, nahánam kocúra lebo chce isť na vohlady a nemože ani na krok, mamička zakázala 😀

denisenko
3. nov 2009

jacka a dr. preto, lebo chceme dať nosné mandle von, ale taký je zahuhnaný, že musíme čakať kým to prejde... a to už čakáme mesiac

aninka29
3. nov 2009

aha aha 🙂 🙂 .....to je super deni,že malý ovláda nemčinu....ale vie aj slovensky,že? 😉

utka
3. nov 2009

deni, vitaj. Aj nás to asi čaká, tá nosná mandľa... http://www.choredieta.sk/index.php/usi-nos/nosn...
Idem asi už aj ja usoať Vikiho,lebo poobede nespal a už je ako čert!!!
Tak papa a dobrú nôcku, ak by som už nenakukla...

jacka
3. nov 2009

som normálne zabudal na toho vášho kocura 😉 .....a tu už nemáš prácu..neberu ta naspäť......to tam budete takot cestovať hore dole?.....ako znáša cestu....super že vie po nemcky....sa mu to fakt zíde....dufam že nezabudnete po slovensky.....a vieš aj ty nemecky.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre