• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. júna 2017 
jacka veď aj Simi má niekedy svoje fanty...nemyslite si žienky, že to mám vždy ružové...len to už nejak neriešim....som sa obrnila trpezlivosťou a je to :grinning: :grinning:
viete čo robím,keď Simi začne hučať?....začnem si spievať a nevšímam si ju....a krásavica hneď prestane :grinning:
4. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si piš...deni....a si predstav že si ich nechce vymeniť :grinning: :grinning: :wink: ...ani za milony

veru aninka...som jedla tekvicové jadierka a tuto noc som nespala :frowning2: ..som netušila že aj s toho ho bude bolieť bruško :frowning2:
4. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani....ja odchádzam z miestosti....aj s Petkom na rukách :wink: ...........lenže on páli na za mnou a hysák nikam nechod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky a chlapi sú chlapi....viete vodcovia :grinning: :grinning: :grinning: .....takže neriešte a urobte si babu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....potom uvidíte rozdiel :slight_smile:
4. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj deni..nejak mi to neodšlo...ved si to už písala..asi by som mala isť :pensive: :pensive:
4. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však mi nechceš požičať muža.....tak sa musím uspokojiť s mojím...čo robí len chlapcov :angry:
4. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, z tekvicových jadierok? :wink:
aninka, mne ked začne hučať tak mu kážem ešte viac, nech počujú všetci susedia a to ho zas nebaví, :grinning:
4. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka požičiam,ale on je moc drahý :grinning: :grinning: :grinning:

deni :grinning: :grinning: :grinning: ...toto keby som malej povedala ja...tak začne vrieskať,že by ju fakt počuli všetci susedia :grinning: :grinning: .....normálne, že operná speváčka z nej bude :grinning:
4. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja tu mám hluchých susedov...to mi nezaberááááá

ja ho zatvorím do záchodu alebo do práčovne..ked počujem NIE!!!!!!!......ale v práčovni sa bojí...taka tak chodí len výnimočne :wink:
4. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja ...ledva žijem...

ani...však neva...ja budem mať prachy z LOTTA.....pošli :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku...zajtra prídem.....ak ma neporazí do rána....neviem čo som jedla...tak som zvedavá

dobru..... :pensive: :pensive:
4. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka keď ručí,tak jej poviem nech ide revať do izby....ona pôjde...vyreve sa a dojde sa tuľkať a povie, že už plačkať nebude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku jacka :slight_smile:

ja ešte popíšem s manžom a pojdem tiež.....zase neuvidím začiatok neba....ale nevadí :slight_smile:
4. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc, jacka :slight_smile:
ani, aj tebe pekný večer a pokojnú noc...ale to ti asi pri tvojich kludných detičkách želať netreba :slight_smile:
ja idem zajtra pre výsledky z výterov, tak som zvedavá akých bacilov mu nájdu :frowning2:
pekné sny
4. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni držím prsty,aby tam nič nenašli :wink:

joj,ja sa nesťažujem na noc...Sabi sa budí až okolo tretej štvrtej ráno a potom ešte ťahá do osmej pol deviatej a Simuška prespí celú noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú nocku žienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha 9555tý príspevok je môj :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, vypíš si ten tiket, určite vyhráš ked sa ti tak darí :wink:
4. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nikto? :unamused:
tak aj ja sa odpojím, mala by som ist tiež asi radšej pod perinku :wink:
4. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:

aninka ...provokuješ :angry: ............... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................... :slight_smile: :dizzy_face: ........ja neviem čo je to spať tri hodky v kuse :unamused:

deni..držím palce... :slight_smile:

utka...no ak sa máš?.....ozvi sa :frowning2:

leni ..ahoj :slight_smile:
5. nov 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!! :slight_smile: .............jacka, never, že baby sú iné lepšie!!!......moja je niečo podobné ako maťko!!!!.....to len aninke asi do bruška implantovali mimozemšťania, dobré detičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
deni, potom podaj info o výsledkoch...............
halóóó, utka???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
jacka, aká bola noc??? ................... :unamused:
5. nov 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...však som si na teba spomenula že výnimka potvrdzuje pravidio..........vraj mimozemštania :grinning: :grinning: :grinning: .....ja som myslela že manžel.....ak nie je on... :grinning: :grinning: :grinning: .................dufam že sa aninka nenahnevá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

noc?....čo to je? tma?......................v noci som mu dala dole poštolky tak plačkal len na to že je hladný......a vy ako v školke?..........ozaj ešte máte plienočky na noc?
5. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:

a ja že čo sa mi tak štikúta :grinning: :grinning: :grinning:

no dobre...tak súhlasím....dovezte mi tu vaše deťúrence,nech viem čo je to nevyspať sa atď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a aby ste vedeli sa vám idem posťažovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....Sabinka sa zobudila už o štvrť na osem :confused: :grinning: .....noooooooooo....čo mi na to poviete? :grinning: :grinning: :grinning:
a Simonka ešte spinká :dizzy_face:
5. nov 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jacka, veď aninka vie, že ju máme rady..........a že to my len tak, že jej doprajeme, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........pravda ani to vieš??...............ty jacka, nie je to na hlavu postavené!!!............keď nemáme so spánkom problém, tak nám nedovolia spať deti............keď deti vyrastú, tak zasa nebudeme potrebovať až tak veľa spať!!!! :confounded: :confounded: :confounded: ...........na porazenie!!!! :angry: ...........škôlka celkom dobre, len včera bola lilka smutná lebo jej staršie dievčatá povedali, že nevie vymaľovávať a že čarbe............tak som sa jej to snažila vysvetliť, že je menšia ako ony.........ale neviem či sa mi to podarilo, dosť ju to trápilo, lebo má tie dievčatá rada a ony na ňu takto............juuuj keby sa tie deti dali ochrániť pred takýmito situáciami!!! .............až ma pri srdci pichlo keď som ju takú videla............no ale bude sa musieť naučiť vyrovnať aj s niečim takýmto.... :frowning2: .............plienky na noc už dávno nemáme, našťastie!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........maťko už tiež nemá, že?? .........
aninka, zlatíčko, tak to si teda fest nevyspaná!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............mala by si potom hodiť šlofíka s babami............. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..................ozaj a bude dnes rajčinková??? :wink: :wink: :wink: :wink:
5. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem to leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

joj,leni.....zlatúšik Lilka :frowning2: ....ale veru...bude musieť vedieť prijímať aj takéto situácie :confounded: .....ale iste to veľmi bolí....a tobôž,keď sú to kamarátky :frowning2:

leni no jasné, že bude rajčinová :grinning: ...však som myslela, že jacka uvarí nejakú inú...ale kukla som jej do hrnca a čo nevidím :grinning: :grinning: :grinning:

mamky upratujem :slight_smile:
5. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ...som sa ešte chcela opýtať,aké máte počko....lebo u nás leje už od včera večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ani von sa nedá ísť....Sabušku potom aspoň na chvíľku šupnem na terasku,nech sa nadýcha čerstvého vzduchu :dizzy_face:

joj, stále myslím na utku :frowning2: ....dnes asi šla na tú infuzku čo spomínala :unamused: ....dúfam, že sa ukáže :slight_smile:

idem sa pustiť do kúpeľne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...neznášam to :angry:
5. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu.....

teda ako ma vie niekto vytočit behom hodiny .....idem do obchodu kupiť tvaroh....tento týžden nemáme :angry: :angry: :angry: ....nanukovu tortu......aj tá sa tento týžden predala.... :angry: :angry: ...tak odchádzam preč,pre mlieko......zvoním ako debil....a zrazu počujem...hned prídem...nachystám hydine.... :angry: :angry: čakám...5min 10min....konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zrazu sa dotrepe k nej suseda,že jej niečo doniesla.... :angry: :angry: ..........s nou sa vykeciavala asi 10min. :angry: :angry: :angry: ...a ja von s Matkom a kočíkom a sneží s daždom..alebo naopak? :sweat_smile: .......konečne ide pre mlieko.......a čo mi nepovie.......mám nosiť čiapku alebo šatku aby som nezmokla :angry: :angry: :angry: :angry: ............tak ešte ja som na vine že sneží...no užas..... :angry: :angry: :angry:

juj........aspon si vás idem prečítať :slight_smile: :wink:

a viete čo je s utkou? :frowning2:
5. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...plne suhlasím...ked budeme staré tak sa nám nebude chcieť.........ale zase ...možeme isť chodiť budiť ...ako odvetu :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

ani.....pršííííííííí......a nepršííííííííí.....a znovu....sem tam sneh...ju...musím ist Matko je vraj hladný....inak mal dobre ranajky.....čokoládu..skoro ma švihlo...... :angry: :angry: :angry: :angry:
5. nov 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som sa ukludnila...
5. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ku mne prídi na kuplnu....tiež ju neznášam

som hladná..idem si dať niečo... :slight_smile:
5. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, deň na hovno, čo??? :grinning: :grinning: :grinning: ..................
aninka, aj u nás je tak striedavo - prší, sneží........potom zasa nič a tak dookola..........beeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale kosa je teda dosť nepríjemná!!! :confounded:
utkaaaaaaaaa.................... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok