Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. nov 2009

kde ste sa stratili herečky???? ☹ ☹ ☹

jacka
6. nov 2009

už som túúúúúú 🙂

leninka75
6. nov 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaa, a staaaaaaaaaaaleeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 .................vonku je tak nádherne!!!!..........asi padám ........o chvíľu 😉

jacka
6. nov 2009

kde je nádherne 😠 😠 😠

jacka
6. nov 2009

tak skoro....tak ti prajem krásny víkendík...... 😵 😵 😉 ...v pondelok sa vidíme.....pa

leninka75
6. nov 2009

pa,pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
6. nov 2009

som včera muža sprdla že sa chodí domov len vyspať....a aha ho.......prišiel domov 😕 😅 😅 😒

utka
6. nov 2009

Ahojte.
Ide víkend,tak tu bude zase nuda,čo?
Ja ledva žijem baby...Dnes zase ráno infúzka. Tak mi prišlo tam zle, že som aj sestričku(moju kamošku)vystrašila ☹. Ale prešlo to za chvíľu. Potom rýchlo na neurológiu, tam mi dal nejaké antimigreniká, ale ich v lekárni nemali. manžel šiel s malým na výter mandlí na krčné-konečne posledný krát a potom na kožné. Tam sme sa stretli, naložil mi ho do auta,on odišiel služobným do práce a my konečne domov. Poupratovala som,periem už druhú práčku...
Viki sa v noci 2x počúral, tak ešte aj ten ma vytočil...No ale čo mám robiť, keď je smädný...viem podľa seba, lebo aj ja chodím v noci piť ☹. Júúúj...A krásný týždeň za nami. Konečne ide víkend, tak si trochu oddýchneme...

aninka29
6. nov 2009

ahojte mamušky...tu som 🙂 ....počasie sa nám umúdrilo a vyšlo slniečko...celkom príjemne bolo dnes...tak sme využili teplo a boli sme skoro celýýýýýýýýýýýýý deň vonku...akurát som došla domov navariť,najesť a zase von 🙂

prišli sme len pred chvíľočkou 🙂

ale vidím, že aj vy ste dnes mimo 🙂 ...no dúfam, že už nabehnete 🙂

aninka29
6. nov 2009

utka...len si oddýchnite....potrebujete to ako soľ 😵 😵 😵 ....a dúfam, že už bude dobre 🙂

aninka29
6. nov 2009

jacka manžu si asi tak skoro nečakala,že??? 😀 ...no len aby ťa nevyprovokoval....aby si zase nemala zlú náladu 😉

idem skúsim posťahovať foto...ak mi to zase nepôjde,tak vyšmarím von aj počítač aj kameru aj všetko 😝 😝 😝 😀

jacka
6. nov 2009

kuk.......... 😉

utka
6. nov 2009

aninka, u nás celý deň mrholí...fuuuuj počasie...

jacka
6. nov 2009

len nič nešmar......a pekne v klude

chlopy šli do mesta na nákup...Petula som dala do koča......a ....spinká už dve hodky..ja odpadnem

zatial som si všetko vyriadila....ale velmi rýchlo..čo keby...tak za dve hodky som vyriadila celý dom.....to sa mi ešte nestalo...ešte kuplenu a je to....ale to zajtra....ešte aj požehliť.......zajtra....dnes už len budem čakať kedy sa Petulko zobudí..... 😉

idem kuk či sa ti to aninka podarilo

juj zase som hladná 😝

jacka
6. nov 2009

ja sa dnes nedám vyprovokovať...dnes mi je ....tááááááááááááák dobre 😎

ani u nás slniečko ee......ale našťastie neprší a ani nič podobné 🙂

jacka
6. nov 2009

jáj utka...sa len nachodíte po dr.....fakt vám to nezávidím a prajem skore uzdravenie.... 😎 😉

veru ..len oddychuj...nabereš nove sily na další týžden 😉

ja tu budem aj cez víkend...pečená varená......nikam sa nechystám...

jacka
6. nov 2009

aninka...ja čakáááááááááám....sa mi dovtedy aj Petko zobudí 😉

aninka29
6. nov 2009

už som dala 🙂 ...mi to nejak trvá 😝

aninka29
6. nov 2009

tie čo som tam najviac chcela neviem ani za riť zmenšiť 😠 😠 😠 ...chjoj...už nech mi manža nechá doma laptop a on nech si berie tú šunes 😀 😀 😀 ...to by bola sranda 😀 😀 😀

jacka
6. nov 2009

no ....supéééééééér........juj krásne nevestičky budem mať 😵 😵 ...........a ten nádhernučký usmev......juj...nemáte chybičku krásy 🙂 🙂 a tie vlásočky...my sme nemali ani pri jednom 😝

aninka29
6. nov 2009

ďakujeme 😵 😵 😵 .....noooooo,o chvíľu budem Sabinke pliecť vrkoče 😀 😀 😀

aninka29
6. nov 2009

chjoj,ešte stále malinká spinká v tom kočári....bude jej teplo,lebo som ju ani nevyzliekla len poodkrývala 😒 ......mohla by sa už zobudiť

jacka
6. nov 2009

tak moj pokladík je hore už pol hodky.....aj tak sa teším,že si dobre pospinkal

tí moji chlapi ešte neprišli.... 😅

jacka
6. nov 2009

neboj nebude...aj ked tak lepšie ako zima 😉

aninka29
6. nov 2009

jacka len využí chvílu kým su preč 🙂 ....o chvíľu ich máš doma 😉

to je fajn, že Peťulko pekne pospinkal 😵 😵 😵 ...kiežby to tak bolo vždy,že? 🙂

Sabi ešte furt chrní....Simonka okolo nej robí vietor 😀 vyspevuje,vykrikuje a malá sa ani nehne 🙂 ....ale veď ju hlad zobudí 😀 😀

aninka29
6. nov 2009

idem Simke nachystať večeru 🙂

jacka
6. nov 2009

už...spomen čerta 😀 😀

no proste máš dobré detičky..... 😉 🙂 😵

jacka
6. nov 2009

ja som tiež iná krava...........som čítala vraj zneužili 1ročného chlapčeka..rodičia....vraj má poškodený zadoček a penis 😢 😢 😢 😢 .....bože ☹ ☹ 😢

aninka29
6. nov 2009

jacka ☹ ☹ ☹ 😠 ...ja sa už ani nevyjadrujem radšej....lebo tu začnem hrešiť...tak ma vyhostia z koňa 😝 .....ale tých ľudí by som zabila 😠 ...by som ich týrala hnusákov jedných 😠 😠

povedz jacka...ako to môže niekto urobiť 😢 😢 😢 ...to je strašné.....ako môže niekto zneužívať,tak bezbranné telíčko 😢 😢 😢 ....hajzli uchylácki 😠 😠 😠 ...by som ich v zuboch rozniesla

aninka29
6. nov 2009

ešte stále spííííííííí 😔 ......si chrapká ako keby bola noc 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre