Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
9. nov 2009

kuk 🙂 😝 🙂

jacka
9. nov 2009

kuk............ 😉

ešte sme vonku.... 😎 😎 😎 ..............nezájde aninka...neboj nič...len večer... 😎 😵

jacka
9. nov 2009

aby si nepovedala -.......sninka,že som skupa...tak na polhodku posiela aj ku vám...može byť 😎

jacka
9. nov 2009

to malo byt aninka 😠 😝 .... 😉

aninka29
9. nov 2009

už je u nás 🙂 ...ale vážne.....slniečko vykuklo 🙂 🙂 🙂 😎

idem poobliekať deťúrence a padáme aj my 🙂

aninka29
9. nov 2009

halooooooooo....je tu niekto?

my sme už doma z prechádzky....Simi ešte hrabe lístie v záhrade....a Sabinka sladko odfukuje vonku v kočíku 🙂

aninka29
9. nov 2009

čo to 😕 ....dnes ste už skončili mamky? 😕

jacka
9. nov 2009

kuk... 😉

jacka
9. nov 2009

sa mi nedali odoslať príspevky tak som sa nas...la 😠

jacka
9. nov 2009

dufam že neskončili 😕

ani ...ešte spinkáte?......petko sa zobudil po hodine celého spánku...teraz hádžeme bomby do plienočky 😉

aninka29
9. nov 2009

jacka..no ešteže si to s tými príspevkami nevzdala 🙂

Sabuška už nespinká,pred chvíľkou sa zobudila 🙂 ...teraz si tu spolu klebetíme 😵 😵 😵 ....ale mám pocit, že dnes ju asi okupkám trochu skôr,lebo pochybujem,že vydrží byť hore do siedmej....teda do trištvrte....som jej trošku posunula kúpanie na skôr 😉

jacka
9. nov 2009

aj my kupeme skor...teda o dost..o 18h ....Matka..potom rýchlo Petka.....a do hajna po jednom

ti poviem ..aom mala nervy s tých príspevkov 😠 😠

jacka
9. nov 2009

Simka ...........čo porába......mne tu MAtko oplieskal stenu s autom...si myslel že je to lietadlo 😠 😠 ..len nech to zbadá muž..dostaneme obaja 😝

aninka29
9. nov 2009

jeeeeeeeej...moju kmotrušku si nechávajú v nemocke po dnešnej poradni...babuľka má vysoké ozvy...jacka, však to nič neznamená? 😒
dokina jej povedala, že ak do piatku neporodí,tak jej porod vyvolajú....ja sa tak teším 😵 😵 😵 ...už nech je na svete bambuľka malá 🙂

aninka29
9. nov 2009

Simka? ani ti nehovorím 😠 ...maľuje s vodovkami plyšáka 😠 😀 😀 😀 ...ale však nech maľuje..aspoň je kľud 😀

ja Simku kúpem pred pol siedmou a potom Sabušku 🙂

utka
9. nov 2009

Ahojte. Už som tu. Prišla som pred chvíľou. Dnes som mala hrozný, ťažký deň. Celý deň po lekároch a ešte som ani nejedla...Počkám chlapov,lebo tí šli k Vikinkovej obvodnej a konečne sa najem!
Večer som mala hrozne vysoký tlak, aj v noci ,aj ráno, na hematológii som mala dobré výsledky, som zvedavá dokedy vydržia. Potom ma dr.poslala na interné, tam som vyfasovala tabletku od tlaku a aj na ráno budem mať nové od tlaku. Potom gynekológia, tá tiež OK. A potom obvodná. tam som sa načakala...ak som nebola chorá, tak určite budem,lebo to tam bolo hrozné 😠 . Už som aj zaočkovaná proti hepatitíde typu B kôli práci, aj potvrdenie mám, že to môžem robiť. Som prišla taká hotová domov, ale som sa ospršila, tak už to je OK. A bola som sama autíčkom...prešla som pol Blavy 😉.

aninka29
9. nov 2009

ahoj utka 🙂 ...hlavne, že si to zvládla 😵 a nič horšie si sa nedozvedela 🙂 ....super, že si mala dobré výsledky....kiežby to už tak zostalo 😵
a daj potom vedieť ako Viki 🙂

aninka29
9. nov 2009

kuk 🙂 .....je tu niekto????????

utka
9. nov 2009

Jaaaa...ale len tak sem-tam kuknem 😉

jacka
9. nov 2009

ahoj utka....niet ti čo závidieť...ale aspon že máš auto...a mohla si si pobehať......no dufam že neochorieš...... 😅 😉

jacka
9. nov 2009

kuk.......

jacka
9. nov 2009

tak ja dnes dlabem tohoto kona 😠 😠 😠 ......furt mi to niejaku tabulku v štyroch jazykoch ..že technicke problémos...tak nech sa daju 😠 😠 😠

dobru noc...... 😔

utka
9. nov 2009

jacka, veru nie je mi čo závidieť...Dobrúúúú...

leninka75
10. nov 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ............juuuj včera bolo nádherne, ja chcem slniečko stááááále!!! 🙂 🙂 🙂 ...............
utka, to sú celkom pozitívne správy od teba!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............no až na to celodenné behanie ☹ ..........a ten tlak nevieš prečo ti robil šarapatu???........
ja som normálne musela s lilkou urobiť dohodu!!!,...............už som nezvládala tie každovečerné scény, že ja sa nejdem sprchováááááááááť, be, be, be............ani zuby si neumyjem, beeeeeeeeee..................tak sme sa dohodli, že ja ju nebudem naháňať do sprchy, že sa sama rozhodne ísť spinkať a na oplátku už nebude robiť večer scény................zatiaľ nám to funguje.............dúfam, že aj dlho bude.............bála som sa, že bude chodiť spávať neskoro, ale zatiaľ vždy okolo 20:00 sa ide dobrovoľne umyť a spať............bože keby sa všetko dalo takto jednoducho vyriešiť!!!!
😒 😒 😒 😒

jacka
10. nov 2009

dobré ránko..... 🙂 🙂

tak nám zase pršííííííííííííííííí 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .............ledva som oči otvorila...... Matko hned............maminka už je ráno 😖

ja mám presne toto istééééé s Matkom.....musím na neho po dobrom alebo dohoda...tj. vydieranie 😝 ..inak to nejde 😠

aninka29
10. nov 2009

dobré ránko mamky 🙂 .........aj u nás pršalo....teraz si dal dážď chvíľku pauzu...ale určite nie na dlho 😝

ale dlabem nato....ideme aj tak von 🙂

jacka
10. nov 2009

Petulo už je...aj Matko......a mne sa tam moc nechce.....ale musím ..lebo neviem neviem.... 😖 ako zase dopadne 😅

leninka75
10. nov 2009

nám tu blbnú s elektrinou....je ....nie je.............. a nad hlavou zbíjačka 😠 😠 😠 😠 😠 .............to bude deň...

leninka75
10. nov 2009

nezmoknite!!! 😉 😉 😉

jacka
10. nov 2009

leni..ja som nezmokla..len Matko 😠 😝

vám poviem...to je vonku iný hnus 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre