• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
oproti včerajšku riadny rozdiel!!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :cry: :cry: :cry: :cry: ..............prišla výplata, tak rozmýšľam, kde ju idem minúť :wink: ............muž si zaželal repráky k PC, tak asi tam niečo pôjde............tým pádom je vybavený s darčekom :slight_smile: :slight_smile: ............jacka, čo dostane tvoj muž???...........večeru a pusu na líce??? :wink: :wink:
10. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ..aj my sme už doma ....a nezmokli sme :slight_smile: ....Sabinka je ešte vonku a Simonka sa hrajka :slight_smile: .......mamky ja dnes nemám čo na práci...navarené mám...upratovala som včera...akurát som hodila do práčky :slight_smile: .....jaj a ešte musím žehliť....ale furt to nejak odkladám už tretí deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka, ja ti čosi nájdem!! :slight_smile: .............šupom na vlak a poobede ťa čakám!!! :grinning: :grinning: :grinning: .........a ty čo ideš mužovi na vianoce??
10. nov 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni tak ďaleko sa mi nechce cestovať :slight_smile: ...pošli lietadlo radšej,to bude pohodlnejšie :grinning:

my si s manžom chceme na vianoce kúpiť spoločný darček....plazmu :wink: .....dúfam, že sa nám to podarí :slight_smile:
10. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasné, že sa podarí.........ja som neskutočne oťapená z toho počasia!! :pensive: :pensive: ..............tu leje ako z krhly.......a to som pobede chcela ísť trošku do mesta.............
10. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni.... :grinning: :grinning: .................si to vystihla.......akk tomu taku najmenšiu varechu :grinning: :grinning:

my tu máme na dvore také blato že sa tam už nedá ani chodiť.....takže poobede asi budeme čašať doma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................

čo si chcela v meste?....či už darčeaky.....nuž som zvedavá kedy mne dorazí vypalta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tebe večer jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........no my máte tiež dvor katastrofálny :confounded: :confounded: :confounded: .........preto by sme na jar chceli urobiť terasu pre takéto prípady, aby sa aspoň trošku dalo byť vonku............v meste potrebujem nutrolin pre lilku a moja mamina otravuje, že aby som už kúpila niečo čo dá lilke na vianoce.............tak som myslela, že by som niečo pozrela............
10. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...len aby dorazila :grinning: :grinning: :grinning:

nutrilon....to jej ešte dávaš?....................tááááááááááááketo kupovanie darčekov zbožnujééééééééééééééééém :angry:

no nám sa dá byť na dovre...schováme sa pod striešku a je to...lenže toho čerta udržím tak max 5sek....a už je hned v blate...berie vedierko a lopatku a naberá....a mna ide poraziť :angry:
10. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka, nutrolin - probiotikum, ...................nie mlieko nutrilon:wink: :wink: :wink: :wink: ..............neva to je tým počasím :confounded: :confounded:
10. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no táááááááák ma zabi....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj som už na nervy s tohoto počasia............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako bolo včera pekne tak dnes je blééééé :rolling_eyes: :confounded: :angry: :unamused:
10. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ježiši mne tak pomaly ťahá ten koň, že nemám nervy na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem uvariť puding....Simuška mi bude asistovať,tak to bude vyzerať celá kuchyňa :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni dokedy si v práci...... :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne..ide ako slimák... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som robila v nedelu.....a Matko zjedol aj moj...tak ani neviem....ako chutil :confused: :zipper_mouth:
10. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aký ideš robiť...... :wink:
10. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čokoládový s piškotkami :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda niela počasie ma vytáča...ale aj tento kon :angry: :angry:

dajte si aj za mna :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikot...tak pojdem aj ja.....
10. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechoďte, budem plakať :cry: :cry: :cry: ....................už mi ide fest na nervy tá zbíjačka nad hlavou :angry: :angry: :angry: :angry:
10. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte! My sme mali doobeda navštevu, potom som upratovala, napapali sme sa a teraz už mám chvíľu čas kuk...ale asi tu už nie ste...
leni, ten tlak neviem z čoho...a aj dnes ráno som mala vysoký...
10. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk....

kde ste kto...zmohlo vás počasie?
10. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu som :slight_smile: ....veru jacka zmohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...by som drichmala....sa len váľam dnes :grinning: .....napúšťala som si plnú vaňu, že si dám relax kúpeľ :wink: ....no len čo som sa tam vyvalila...už bola pri mne Simka s holou riťou, že sa ide kúpať so mnou :angry: :slight_smile: ...takže bolo po relaxe :grinning:

utka a ako sa má Viki? čo povedala dokina?
10. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jáááj, to som zabudla...
No vraj ešte nemá úplne čisté dýchanie. Má byť doma, najskôr vo štvrtok môžeme ísť von, ale len na pol hoďku. A do škôlky môže ísť až v stredu 18.11.
10. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlavne že sa to zlepšuje :slight_smile: ....dúfam, že sa Vikimu bude chcieť ísť bez problémov do škôlky...keďže je už dlhšie doma :unamused:
10. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka, myslím,že sa mu bude chcieť,lebo už ju dennodenne spomína. Už mu chýba a aj detičky...Už sa tam teší.
10. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je dobre utka,že sa teší :slight_smile: ...lebo veľa detičiek,keď sú dlhšie doma,tak sa im potom moc do škôlky nechce :slight_smile:
aaaaaaaaaaale Viki je šikulko rozumný veliký :dizzy_face:
10. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Trafí ma šľak...moje decko sa počúralo na sedačke v obývačke...nemá čas sa pýtať cikať!!! :angry:
10. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jejda.....do akého programu bol Viki zahľadený, že nemal čas :wink: ...no máš prácičku na večer :unamused: ....čistiť sedačku
10. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamušky idem :slight_smile:

dobrú nocku :slight_smile:
10. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nejak bez slov.....

dobru noc... :pensive:
10. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok