Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2009

ježkove oči..vraj o mesiac ......čo si.... 😝

jacka
11. nov 2009

aninka mesiac po tebe ......dobre....dohodneme sa 😵

aninka29
11. nov 2009

ja z teba nemožem 😀 😀 😀 ....že hlava 😀 😀 😀 😀 😀

aj ja som sa normálne že bála 😀 😀 😀 ....aj po Simke aj po Sabinke 😉 ......ale tak dalo sa 😀

jacka
11. nov 2009

ani... 😀 😀 😀 dalo sa....

aninka29
11. nov 2009

no so mnou nerátaj na ďalšie tehu.....ja som už skončila svojú púť....akurát keby za mňa niekto odrodil 🙂

jacka však to máš jedno či dnes,či zajtra, či pozajtra 🙂 ....otravovať ťa bude furt 🙂 ....a zase hlava ťa donekonečna bolieť nemôže 😀 ...to ťa už potom manža prekukne a nakoniec ťa znásilní v spánku 😀 😀 😀

utka
11. nov 2009

aninka,ja len tak, že kde si bola?Či si spala?
jacka, dnes je streda 😀 .

aninka29
11. nov 2009

jaj utka nespala som,ale Simuška bola na pc...tak som nemala šancu sa sem dostať 😉 ale aspoň som si upratala ...mám pokoj na zajtra 😉 ....a potom sme sa hrali na doktorky 🙂 ....aaaaa už som tu 🙂

jacka
11. nov 2009

😀 😀 😀 vraj v spánku 😀 😀 😀 ......však by ma to hádam zobudilo

tak vravíš že čím skor tým lepšie?...aspon to budem mať za sebou...ale dnes ešte nie som pripravená 😝 😉 ..

jacka
11. nov 2009

utka tak už aj ty.... 😠

siwike25
autor
11. nov 2009

Aninka no kde si sa tula ?? 😉

jacka
11. nov 2009

juj musím isť.......máme tu vreskot..večer kuk

aninka29
11. nov 2009

ježiš utka 😀 😀 😀 😀 mne až teraz došlo, že čo si napísala 😀 😀 😀 ...že streda ..... treba???? 😀

jacka...veru,čím skôr sa zabehneš, tým lepšie 😀 hlavne pre tvojho mužíčka a aj pre teba 😉 🙂

aninka29
11. nov 2009

tak čaw jacka 🙂

siwi už som tu...prvorodená nedovolila písať 🙂

utka
11. nov 2009

jacka,paaaa...
aninka, noooo, páli ti to 😀

aninka29
11. nov 2009

mám trošku dlhší kábel 😀 😀 😀 ....ale hlavné je, že mi to došlo 🙂

utka
11. nov 2009

aninka, neboj, nemáš... 😉

aninka29
11. nov 2009

aaaaaale.....na niektoré veci mám 😀 😀 😀 ....ale mne to nevadí,ja som sa s tým už zmierila 😀 😀 😀

mala by som niečo nachystať na večeru....ale čoooooooooo 😝 .....asi urobím praženičku 🙂

a mohla by sa už zobudiť Sabinka...ťahá už ani neviem ako dlho 🙂

utka
11. nov 2009

No ja som robila cesnakovú pomazánku, tak tá bude...znižujem tlak ako sa len dá 😉.

aninka29
11. nov 2009

utka ja milujem cesnakovú pomazánku..mňam mňam.....neviem sa jej obžrať,a potom ma bolí brucho 😀

my už spíme 🙂

aninka29
11. nov 2009

teda Sabinka spí 🙂 ...Simi ide až o osmej 🙂

denisenko
11. nov 2009

no baby, a čo poradíte mne? chlapa doma nemám a aj tak ma bolí hlava............ 😢 😀
asi z počasia čo?

aninka29
11. nov 2009

mamky pozeráte niektorá správy na jojke???...ja nemôžem kukať lebo Simi kuká rozprávku....spomínali tam nejaké nebezpečné kočíky!.....neviete o aké kočíky ?

idem kuknúť na SOI

aninka29
11. nov 2009

deni ani ja nemám doma chlapa 🙂

tak ty určite nesimuluješ s bolesťou hlavy 😉 ...nemáš dôvod,keďže chlap nie je doma 😀 ....takže to bude určite z počasia,alebo na teba niečo lezie

denisenko
11. nov 2009

ani, dufam že som si niečo nedoniesla grátis z nemocky....... 😒
to o tých kočíkoch neviem, nesledujem, ale stále sa nejaké vyskytujú čo sú nebezpečné 😝

jacka
11. nov 2009

kuk... 😠

aninka29
11. nov 2009

deni no dúfam, že nebudeš aj ty chorá 😒 ...už je tu chorých až až ☹

no neviem,ja som len zahliadla..ukazovali všelijaké kočíky...aj tie drahé značky...tak skúmam,či k ním náhodou nepatrí aj ten môj...ale zatiaľ som nič nevyskúmala 😖 ...na soike o kočíkoch nič nevidím..musím kuk poriadne,ale nechce sa mi 😝

aninka29
11. nov 2009

kuk 🙂 ....čo sa mračíš jacka?...manža už otravuje? 😀

jacka
11. nov 2009

ja kašlem tohoto kona......sa mi nedá odoslať.....nervy moje 😠

jacka
11. nov 2009

ešte eee....ale ...keby si vedela ako ma bolí hlava

denisenko
11. nov 2009

jacka, skus ho pekne poprosiť 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre