• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
jacka čo musíš zatvoriť?...akože tam dole myslíš???? :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem mamušky kukať modré z neba :slight_smile:

dobrú nocku :pensive:
11. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie...laptop.....
11. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem do hajan..dobru noc :pensive:
11. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:

jacka už som napísala adminom nech jednu tému zavrú :wink: ....napísala som nech zavrú trojku,kvôli tomu,aby sme sa aj my mohli chváliť veľa príspevkami :slight_smile: ....tak by sme zase začínali od začiatku
12. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak znova............ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................
12. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
táááááááááákže :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dnes idem so Sabinkou do poradne.....som veeeeeeeľmi zvedavá,koľko pribrala jaternička moja malá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vonku je v celku pohoda....vietor nefučí,zatiaľ neprší....ani by nemuselo,lebo by som sa chcela prejsť k dokine s kočárom.......už teraz počujem,ako bude Simi fňukať, že ju bolia nôžky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink:
12. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
júj,dnes príde domov manža...teším sa :slight_smile:
a zajtra bude rodiť kmotruška....konečne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aninka ako riešiš simku, keď fňuká na nôžky??? .............potom napíš koľko ste pribrali...........ako často to chodíš na poradňu???.........1x za mesiac??...............bude rušná noc??!! :wink: :wink: :wink: :wink: ............ten pôrod bude vyvolaný, či prečo vieš, že to bude isto zajtra???...............
12. nov 2009 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni nijako ju neriešim :slight_smile: ...poviem jej, že keď ju bolia nôžky,tak nech zostane na mieste a až sa budem vracať tak ju vezmem späť domov :wink: ...nebudem s ňou vyjednávať...nemá to zmysel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...keď nechce,tak nech nejde....a ona potom bez komentára ide :grinning: už ju nôžky nebolia potom :grinning:

do poradne chodíme každé tri týždne.....neviem od kedy budeme chodiť už len každých šesť týždňov :slight_smile:

no kmotruša je od utorka v nemocke..lebo malinká ma veľmi silné,či vysoké ozvy :unamused: ...tak ju pozorujú....no a má vybavenú dokinu,tak jej v piatok vyvola pôrod...nolen aby jej zabrala vyvolávačka....ale tak do nedele určite porodí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....ale zase je možné, že pôjde na cisarák,keď sa malinká neukľudní :slight_smile: ....takže tak....ale do nedele som už určite krstnáááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamušky idem.....potom prídem :slight_smile:
12. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani pa :slight_smile:
12. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja to kašlem...prečo sa mi nedaju niekdy odoslať príspevky :angry:
12. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani tak potom sa ozvi.......akého máš doma hladoša :dizzy_face: :dizzy_face: .....my ideme v pondelok......ako je to teraz z očkovaním...nerada by som pri tom bola ....radšej nech ho drží muž ako ja......neznášam ihly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jááááááááj leni keby si vedela ako ma celúúúúúúúúúúú noc bolela hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aninak..už dnes príde drahý domov....sa tešíte :dizzy_face: :dizzy_face: ...... :slight_smile:
12. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...ideme urobiť ranná očistu, povysávať, a bežíme na nákup a na poštu...
12. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne zatiaľ koň frčí!!!..........ale čo nie je môže byť!! :grinning: :grinning: :grinning: ...........ešteže máme tie hlavy jacka!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........aspoň na niečo sú dobré...............aninka má čo dobiehať, veď počas tehu mali ťutu muťu zatrhnuté!!! :frowning2: ..............veru neviem ako teraz s očkovaním..........aninka bude vedieť.........tá má so sabkou trošku náskok pred peťkom :wink: :wink: :wink: .............si predstav jacka, žeby si mala dievča....... a to prepichovanie ušiek :cry: :cry: :cry:
ahoj utka!!!.........kde berieš toľko energie???!!! :fearful: :fearful: ............nerozdávaš???? :wink: :wink: :wink: ...........postavím sa do radu.................
12. nov 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem aj ja do rady :slight_smile: :slight_smile:

len tá hlavne večne fungovať nebude.....a ako aninka písala...raz to príde :angry: :grinning: :grinning:

uff...si to nechcem predstaviť...mne stačilo ked Matkovi pretahovali predkožku a tri dni som mala čo robiť...aj Matko......a ak to budem mať zase......tak hroza......včera muž pri kupaní videl hnis tak dufam že to nebud nič vážne

vy ste prepichovanie ako zvládli?

idem si aj aj poriadiť....len škoda.....že Matko nechce von.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri uškách ja som plakala v čakárni a lilka u dokiny :cry: :cry: :cry: ..............čo ???........hnis???........peťko pod predkožkou??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........ako je to vlastne s chlapcami??.........im sa to musí preťahovať, majú to prirastené, či čo????...........aj sa s nimi chodí na urológiu???...........nikdy som sa veru o takéto veci nezaujímala, keďže máme kočendu!!! ...............
12. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka Sabušku budú očkovať dnes do nožičky :wink: .....som rada, že už nepichajú do dvoch,ale len do jednej :wink: .....ale babuľka to zvládne :dizzy_face: moje slniečko :dizzy_face: ....ale stavím sa, že ja sa rozrevem :cry:
my sme s uškami problém nemali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...sestrička prišla domov....ja som vyšla von,aby som nepočula ten plač :frowning2: ...lenže neprešla ani sekunda a už mi sestrička kričí, že môžem prísť,že už to má za sebou...a si predstavte,tá moja spachtoška vôbec neplakala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...zamrnčala raz,keď ju prepichla a to bolo všetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a keď prepichovala sestrička Simonke,tak tá žalostne poplakala,a ja s ňou :cry: ...ale trvalo to len nejakých päť minút

Sabi je hrdinka...tá nezaplakala ani keď ju očkovali do pliecka...prespala to...dokina sa čudovala, že to čo je :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvidíme ako dopadneme dnes :slight_smile:

Simuška keď bola malinká,tak boa trošku apatická :frowning2: ...ona mala panický strach z doktorov...to sme len vošli do čakárne a už plačkala...už od bábatenka....ja neviem či cítila ten pach alebo čo......ale s ňou som sa nachodila po rizikovkách a neurologii....tak si babuľka zapamätala, že tam s ňou robia zlé veci :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....trvalo nám to do roka......potom ju to už prešlo,babuľku moju krásnu.....ale to sme už chodili len k našej dokine...to už videla, že jej neurobí nič :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....a teraz tam chodí s takou radosťou...poklebetiť si :grinning: ...koľkokrát tam ideme tak sa pýta doktorky: "ako sa máš?ako sa voláš?a tvoj chlap ako sa volá?zajtla plidem na kávičku,doble?" a tak ďalej :grinning: :grinning: :grinning:...a to je furt to isté dookola,prikáždej návšteve dokiny :grinning:
12. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamušky,trojka je už zamknutá :wink: :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni....ja neviem či sťahovať albo nie....ale dr. kázala tak budeme...má muža urologa tak hádam vie čo robí

ani a kedy idete?................Matko sa zas bojí dr. od kedy sme s ním boli na urologii....a inak my vobec nechodíme k dr.....klop,klop......ešte sme nepotrebovali

a to čo si písala,že citila pach....asi je to tak....sranda....ako to dieťatko všetko cíti :confused:

oddychla som si ..možem pokračovať
12. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poradňa je u nás od pol jednej :slight_smile: ....tak okolo jednej padáme :wink:
12. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj...však aj my ju mávame poobede..ja ešte musím v pondelok pobehať po sociálke a upasvr......lebo len teraz som si dala potvrdiť na gynde papiere....a včera vraj streda...dlhéééé dni na uradoch..ale vo Zv to asi neplatí :angry: :angry:
12. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj,ty ešte len teraz odnášaš papiere :unamused: ...ja somrada, že to už mám za sebou...aj keď všetko vybavil a pobehal manža :slight_smile:
jacka a ty patríš do tej skupiny čo budú dostávať od januára 2010 vyššie materské....tých 9000korún či koľko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nieeeeeeee :angry: ....lebo som bola počas Simi materskej nezamestnaná a ani som si neplatila to nemocenské či čo to je za riť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....serem na to,lebo sa zas rozčúlim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem....musím sa popýtať.......ale asi eee.....lebo som nerobila a bola na MD.....fakt sa v tom nevyznám..napíšem tej gage...ona je zlatá vela mi už pomohla :wink:
12. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby.jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejda vy uz mate aj druhe deticky,ako rychlo to uslo.gratulujeeeeeeeeeeeeeeem
jacka matkovi tiez stahovali,ale ten to zvladol hrdinsky.a myslim si,ze takemu malickemu babatku by nestahovali zaziva,mozno len troska aby mu ten hnis vysiel.inac martina mam doma do januara.uz som na pokraji nervoveho zrutenia.bud ho budem cely den bit alebo uz neviem co.stale provokuje,papuluje,odvrava.vrrrrrrrrrrrr.
mal obojstranny hnisavy zapal strdneho ucha s nabehom na zapal mozgovych blan a 6dni 40horucky.mal to z opakovanej nadchy.tyzden v nemocnici na infuzkach,usi mu prepichovali a odsavali hnis.bola s nim svokra a potom manzel(ja doma s adamkom,lebo kojim)no uz je to za nami,ale nesmie teraz ochoriet aby sa mu to nevratilo lebo vraj ak dostane opat taky zapal tak uz nemusi nikdy pocut.brrr.tak sa snazim nie do velkeho kolektivu ist,takze odhlaseny do januara zo skolky.nemozem vas citat,takze co takeho sa tu odohralo(novinky nejake) co som tu nebola.ktora sa tu odhodla spravit vycuc co som tu nebola(hadam aj pol roka,ospravedlnujem sa :sweat_smile: )
12. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj maca.....aj žiješ.........dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face:

no nám to robili za živa.....ako s to dá aj inak..vzal taku veliku ihlu a strčil mu ju tam...kopec hnisu vyšlo...a strašne doma plakal...ani cikať.....ani nič...chodil holí lebo ho to bolelo

tak ste si svoje užili...chudatká moje :frowning2: :frowning2: :cry: ..ale už je dufam všetko o.k
ja by som Matka tiež lomila od rána do večera....mám pocit že sme na tom rovnako :unamused:
12. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok