Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2009

padám ...musím sa isť hrať s autíčkami 😉

riadiť budem hádam až zajtra....však už len wecka....a veci k tomu....som vedela že ked si to nechám na koniec tak sa mi nebude chcieť 😝

leninka75
12. nov 2009

ahoj maca!!!.......teda si si užila...........no snáď už je to za vami!!!...........adamko ako???............tuším mal tiež nejaké zdravotné problémy???...................aninka je expert na výcuc dôležitého!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................aninka a prečo si so simkou toľko chodila po doktoroch keď bola malinká???? 😨 ......................simka je suprová, že sa tak pozýva na kafčo k dokine!!! 😅 😅 😅 😅 ............čo ste dnes varili????............ja musím niečo vymyslieť na zajtra, lebo svokra odhlásila lilku zo škôlky, tak musím na zajtra navariť............... 😝 😝 😝 😝

aninka29
12. nov 2009

ahoj maca 🙂 ....no teda...ste si vytrpeli..tak heš heš všetky choroby od vás.....moja neterinka ležala v nemocnici so zápalom stredného uška ☹ ...tak viem čo to je ☹ ☹ ☹

výcuc dôležitého? 😀 😀 😀
ani sa tu toho moc neudialo 🙂 ale tak niečo popíšem 🙂

1. porodila som ja Sabinku 😵
2. porodila jacka Peťulka 😵
3.utka si našla prácičku a v pondelok nastupuje
4.leninka sa začína snažiť o druhé bábatenko
ostatné mamuľky tu dojdu len raz za čas,takže o nich toho moc nevieme 🙂 😉

tak dúfam, že nás kuk častejšie 🙂 ...Adamko je už určite velikýýýýýý,že? 😵

jacka
12. nov 2009

teda ani...jasne a stručne 🙂 🙂 🙂

teda nechcem, nič privolávať..ale aninka,ja a leninka.........sme zatial zdraví.......klop klop...inak su tu samé choroby ☹ ☹ ........hádam nás to z daleka obíde 😅

aninka29
12. nov 2009

fakt jacka 🙂 ....tak len nezarieknime...aby sme sa potom nezložili aj my 😒

aninka29
12. nov 2009

idem sa namachliť 🙂

utka
12. nov 2009

No my sme už doma...
Ja Vikimu pipíka sťahujem ale nejde mu to. Minule mu odtiaľ tiež išiel "hnis". ukazovala som to doktorke a ona mi povedala, že to nie je hnis. Že je to taký maz, ktorý sa tam nazbiera a potom sa uvoľní, vytečie a na mieste , kde bol sa aj predkožka uvoľní. Že je to normálne a v pohode...má to tak byť. Takže ja sťahujem tak ako doteraz a nechávam to tak...

siwike25
autor
12. nov 2009

Ahojte kočky.
Leninka vy sa snažite o druhe miminko????hej??to som ani nevedela 😀 😀
Aninka neboj Sabinka to zvladne 😉 😉
Maca awoj
Utka a kde ste boly??
Jacka sa išla hrat?? 😀

leninka75
12. nov 2009

ahoj utka 🙂 🙂 .............všetko si vybavila???............viki poslúchal??? 😉 ...........
teda aninka.............som vedela, že si najlepšia!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no neviem, neviem jacka lilka začína pokašlávať, tak sa modlím aby som jej to teraz preliečila.............bude doma od zajtra až do stredy...........zajtra je so svokrou a v pondelok mám dovolenku ja a utorok sviatok 🙂 🙂 🙂 ............včera som naložila cibuľu do medu, tak začnem bio - liečbu .................

maca66
12. nov 2009

Leninka drzim palceky,
jacka matkovi chytil do gazy a stiahol,mal ho tri dni fialoveho,modreho,opuchnuteho,cikal len v teplej vode a macala som ho v repiku,ale ziadne place,nic.fakt to supe zvladol.aj teraz v nemocnici,od utorka do nedele na infuzkach(inac bolo to na zaciatku oktobra) a od pondelka do utorka 3krat denne antibiotika do stehien,au to bolelo.samozrejme kazdy druhy den krv,takze rucicky cele dopichane.na to aky je to maznak super.adamko ma osem mesiacov a 6zubov.inac je to anjelik,zahra sa,malokedy place.na rozdiel od mata,ten prereve(resp.premrnci)cele dni,stale nieco potrebuje,pri vsetkom asistovat,5sekund neda pokoj.skace,lieta,stazuje sa.rozbija a kazi,vaaaaaaa.nech uz toto vzdorovite obdobie prejde alebo nech uz je aspon jar,cele dni vonku.no a adamko mal od narodenia upchaty nos,ale uz je to hadam mesiac uplne ok,klop,klop,klop.
ja som spravila aspon hrachovu polievku so zeleneho hrachu.idem im dat jest a chcem ist ku kamoske.jej mala ma kiahne,tak by sa aj matovi zisli pokial je doma.boli spolu denne v kontakte,ale zatial nic.a adamko je kojeny a vraj dostava protilatky odomna,tak ten nedostane.dobre baby ,prcham a budem sa sem snazit castejsie chodit.ozaj na facebooku som ,akj albumov s fotkami dost.cmuuuuuuk 😉

leninka75
12. nov 2009

hej siwi, sme si povedali, že čas beží.............a nechávame to na prírodu 😉 😉 😉
jacka si hádam aj vrčí a trúbi........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............

jacka
12. nov 2009

brm brm tutút 😀 😀 😀 .............

leni tak an prírodu...sa teším na dobre správičky.....žeby tento mesiac 😉

jacka
12. nov 2009

že..aninka je šikulka 😉

maca....tak ste boli na tom lepšie ako my ..dufam že sa to pri Petkovi nebude opakovať 😅

leninka75
12. nov 2009

idem učiť a potom padám............pa, pa 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
12. nov 2009

mamušky tu sme 🙂 ...Sabinka tentokrát až tak moc nepribrala 😉 ...váži 6250g 😵 😵 dunkáčik môj krásny..................pichali nás do oboch nožičiek...jáááááááj,to bolo plaču...som musela malinkej fúknuť do pusinky,zašla sa babuliatko moje...to sa stalo prvýkrát ☹ .....muselo ju to veľmi bolieť....sestrička vravela, že to veľmi štípe.Do jednej nôžky jej pichla tie základné očkovania.....a tá druhá obsahovala aj tie pneumokoky a už neviem čo...zabudla som 😒
dala som malinkej obkladíky na nožičky,uvidím či sa jej zvýši teplotka...zatiaľ je kľudnučká,spokojnučká,tak zatiaľ jej nič nedám.
do najbližšej poradne máme ísť o 6 týždňov 🙂 a to ju budú zase očkovať 😒

aninka29
12. nov 2009

leni so Simuškou som musela chodiť po rizikovkách...lebo keď sa narodila,tak ju museli kriesiť 😢 ☹ ☹ ☹ ...ale našťastie je všetko v poriadku 😵

aninka29
12. nov 2009

inak mamky keď riešite chlapcov......švagrovci majú dvaapolročného syna...a tomu sa dosť často postaví piňďúr ...dokina vraví,vraj je to normálne....že dieťa sa spoznáva 🙂

jacka
12. nov 2009

konečne spíme....som ho uložila do postele nie do kočíka.....tak to bol porod 😠

aj mojim detom sem tam....sa postaví.....spoznáva..však nech 🙂 ...........mna ked videl Matko dávať si vložky tak som ho pristihla ako si do slipíkov niečo strčil.....a ked som to videla....ach jaj...čo ich všetko napadne 😝

jacka
12. nov 2009

aninak....super priberáte 😵 😵 😵 ..buchtička je to 😉 ..............a to s tým pichanim mi ani nevrav....toto ja neznášam.....budem ja viac plakať ako on.....a dávaš aj obklady?....napuchlo jej ☹ ☹ ☹ ..chudatko...podaj správy ako sa má ☹

ja do Petka fukam skoro každy večer..... ☹ 😢

kriesiť?......čo sa stalo?......mala otočenú šnuru okolo krku?......božinku....to som netušila ☹ ☹

utka
12. nov 2009

Koláčik je skoro hotový... 😝
No aj Vikimu sa občas postaví...hlavne ráno. Však je chlap!!! 😀
leni, tak držíme päste 😉!

jacka
12. nov 2009

pa pa...leni....a pekne sa snažilkujete 😵 😵

ani...tebe príde dnes drahý domov? 😉

utka
12. nov 2009

aninka, aj my sme mali s Vikim to isté pri pôrode... a aj po...

jacka
12. nov 2009

utka ..ty si fakt všade 😉

jacka
12. nov 2009

utka a čo sa stalo? 😅 😕

utka
12. nov 2009

Ako to myslíš jacka,že všade???
Viki bol tiež pridusený-pupočná šnúra a ťažký pôrod-sa zasekol v pôrodných cestách...a čo ja viem čo ešte k tomu všetko☹.

aninka29
12. nov 2009

jacka,dávam obklady...zatiaľ to nemá opuchnuté 🙂 ,uvidíme potom..teraz pekne spinká....ani teplotku zatiaľ nemá 🙂
Simi sa proste nevedela nadýchnuť keď zo mňa vyšla ☹ tak ju museli kriesiť...lásku moju krásnu......utka aj vy ste to mali?.....hrozné že? 😢 ☹
ja som tiež do Simonky fúkala skoro každý deň....keď plakala,tak sa furt zašla ☹...a trvalo to do roka...potom to prešlo

pri Sabinke sa mi to stalo teraz prvýkrát u dokiny....dúfam, že aj posledný 😒

vy normálne, že chlapiskov máte doma žienky 😀 😀 😀

mňa keď Simi vidí, že si dávam vložku medzi nohy,tak sa ma pýta "načo si dávaš plienku,veď ty si už veliká" 😀 😀 😀

idem lebo Simi chce kukať rozprávku na pc.....večer prídem

jacka
12. nov 2009

utka tak že som ťa videla pred chvilkou videla na fb

ti brdo..tak si sa vytrápila pri porode......chudatko moje ☹ 😢 😢

utka
12. nov 2009

jacka, ja som NON STOP pripojená na nete...takže všade 😉.
No veru som sa natrápila ☹.
Viki sa tiež diví na vložkách, a hlavne keď vidí tampóny...to je načo???A také otázky. Ten sa snažím si dávať, keď som sama...pre istotu...

jacka
12. nov 2009

aha závisláčka 🙂

aninak.....ty čo robíš že tebe dietako spinká...čo jej dávaš....mne spal až celu pol hodku 😝 .....zachvilu bude kupanie preložene na 5h 😠 ......... 😝

aninka29
12. nov 2009

tu som 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre