• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
jacka to bude asi tým, že dokrmujeme :slight_smile:
12. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambuľka zatiaľ teplotku nemá :slight_smile: ....menila som jej teraz obkladíky,nemá to ani opuchnuté,ani sa jej netvoria hrčky...dokina povedala, že sa môžu objaviť....asi to znáša dobre princeznička moja...klop klop klop :slight_smile:
ale ani Simke nič nebolo,keď ju očkovali :dizzy_face:
12. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali také "šťastie", že Viki mal po každom očkovaní zvýšenú teplotku v ten večer :frowning2:.
jacka, som závisláčka, čo už so mnou...ale od pondelka, už nebudem stíhať :frowning2:.
Viki mi tu drieme. Ak teraz zaspí, trafí ma! Ale na 5 minút môže. O chvíľu je tu manžel a ideme na nákup...
12. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru utka užívaj si závisláčenie kým môžeš :slight_smile: ....lebo od pondelka nebudeš mať čas :unamused: ...aaaaaaaaale budeš nám veľmi chýbať :dizzy_face: ...tak na nás nezabudni a každý večer nám pekne krásne zreferuješ ako sa máš a ako bolo v práci,ok? :slight_smile: :wink:
12. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, jasné!!! :wink:
12. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože,čítam tu niektoré témy...ale ja mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...mne je normálne zle z niektorých materí :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...fuuuuuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme na nákup.Paaaa
12. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa utka :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk..................... :slight_smile: :wink:
12. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuky kuk :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru utka...každy večer..nezabudni..... :wink:
12. nov 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ..myslíš že je to prikrmovaním? :sweat_smile: ..však za pol hodku nemože byť hladný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teraz si tu leží a vyzyvuje...zachvilu poustí tu svoju večernú piesen...a možem ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabínka sa drží..dufam že budete mať dobru noc.. :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jacka, tak asi sa mu nechce toľko spinkať :slight_smile: .....Peťulko asi nepatrí medzi spachtoškov :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však dnes spal dokopy 4h....... :angry: :angry: :angry: :angry:
12. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Sabi bola asi 4 hodiny hore :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
provokuješ :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :confounded: ..................................... :wink:
12. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drshý už prišiel?.........dokedy bude domka?................čo robí Simka?
12. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byť drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Matko je podarený....som ho za trest zavrela do wecka... išla som ho kuk...a on tekutým mydlo a kefou umýva záchod....namiesto toho aby reval tak si našiel zábavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahý ešte nedošiel....rátam, že dojde do tej siedmej :slight_smile:
Simi večeria :slight_smile: šupnem ju potom do vane :slight_smile: ...Sabinku dnes nekúpem...len ju povytieram
12. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :grinning: :grinning: :grinning: ...aspoň ti ho vyčistil :grinning: zajtra nemusíš ty :grinning:

mne zase tak pomaly ťahá koň :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hodina kým odošle príspevok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabudla, že som si dala masku na vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ja že čo ich mám také tvrdé :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dik :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale ja si to sama viem naj....

aj moj je lekvár.... :angry: :angry: :angry:
12. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mojenky...manža došiel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

možno ešte večer kuk :slight_smile:
12. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.no matko nic ine nerobi len ruku v gatiach a natahuje a natahuje.a po tych injekciach by nemlai byt ziadne bolesto a teploty.:slight_smile:nas uz caka iba rocne ockovanie do noh.ale ved kazde ockovanie do svalou boli ako hovado a nie to este takych drobcekov:slight_smile:))

no a minule som sa sprchovala a matko prisiel do kupelne a cumakuje na mna a odrazu ,ze fuuuuuuuuuuj to co mas?,tak som sa otocila bokom nech neziza a necuduje sa a tak nakukal a stale,ze fuuuuuuj to co mas?tak som sa utrela a dala nohavicky a pytam sa,ze co by som mala mat?a matko,ze :uz nic,uz mas iba cecoky :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba dat heslo? :unamused:
12. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca.....ja neviem či ta mám v priateloch..inak sa to asi..nebude dat kuk :sweat_smile: :confused:

toto sa anj mne stalo.....ked som bola v kupelni.....tak chodí....a pozerá.... zrazu povie..maminka a kde máš pindíka :confused: :sweat_smile:
12. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok