Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. nov 2009

jacka to bude asi tým, že dokrmujeme 🙂

aninka29
12. nov 2009

bambuľka zatiaľ teplotku nemá 🙂 ....menila som jej teraz obkladíky,nemá to ani opuchnuté,ani sa jej netvoria hrčky...dokina povedala, že sa môžu objaviť....asi to znáša dobre princeznička moja...klop klop klop 🙂
ale ani Simke nič nebolo,keď ju očkovali 😵

utka
12. nov 2009

My sme mali také "šťastie", že Viki mal po každom očkovaní zvýšenú teplotku v ten večer ☹.
jacka, som závisláčka, čo už so mnou...ale od pondelka, už nebudem stíhať ☹.
Viki mi tu drieme. Ak teraz zaspí, trafí ma! Ale na 5 minút môže. O chvíľu je tu manžel a ideme na nákup...

aninka29
12. nov 2009

veru utka užívaj si závisláčenie kým môžeš 🙂 ....lebo od pondelka nebudeš mať čas 😒 ...aaaaaaaaale budeš nám veľmi chýbať 😵 ...tak na nás nezabudni a každý večer nám pekne krásne zreferuješ ako sa máš a ako bolo v práci,ok? 🙂 😉

utka
12. nov 2009

aninka, jasné!!! 😉

aninka29
12. nov 2009

to som rada 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
12. nov 2009

akože,čítam tu niektoré témy...ale ja mám dosť 😝 😠 ...mne je normálne zle z niektorých materí 😠 😠 😠 😠 😝 ...fuuuuuuuuuuuuuuj 😝

utka
12. nov 2009

Ideme na nákup.Paaaa

aninka29
12. nov 2009

pa pa utka 🙂

jacka
12. nov 2009

kuk..................... 🙂 😉

aninka29
12. nov 2009

kuky kuk 🙂

jacka
12. nov 2009

veru utka...každy večer..nezabudni..... 😉

jacka
12. nov 2009

ani ..myslíš že je to prikrmovaním? 😅 ..však za pol hodku nemože byť hladný 😝

teraz si tu leží a vyzyvuje...zachvilu poustí tu svoju večernú piesen...a možem ísť 😝

jacka
12. nov 2009

Sabínka sa drží..dufam že budete mať dobru noc.. 🙂

aninka29
12. nov 2009

dúfam aj ja 🙂 🙂 🙂

jacka, tak asi sa mu nechce toľko spinkať 🙂 .....Peťulko asi nepatrí medzi spachtoškov 🙂

jacka
12. nov 2009

však dnes spal dokopy 4h....... 😠 😠 😠 😠

aninka29
12. nov 2009

no Sabi bola asi 4 hodiny hore 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2009

provokuješ 😠 😠 😝 😠 😒 😖 ..................................... 😉

jacka
12. nov 2009

drshý už prišiel?.........dokedy bude domka?................čo robí Simka?

jacka
12. nov 2009

malo byť drahý 😝

jacka
12. nov 2009

no Matko je podarený....som ho za trest zavrela do wecka... išla som ho kuk...a on tekutým mydlo a kefou umýva záchod....namiesto toho aby reval tak si našiel zábavu 😝

aninka29
12. nov 2009

drahý ešte nedošiel....rátam, že dojde do tej siedmej 🙂
Simi večeria 🙂 šupnem ju potom do vane 🙂 ...Sabinku dnes nekúpem...len ju povytieram

aninka29
12. nov 2009

jacka 😀 😀 😀 ...aspoň ti ho vyčistil 😀 zajtra nemusíš ty 😀

mne zase tak pomaly ťahá koň 😝 ...hodina kým odošle príspevok 😝

aninka29
12. nov 2009

som zabudla, že som si dala masku na vlasy 😝 ...a ja že čo ich mám také tvrdé 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2009

tak dik 😝 .....ale ja si to sama viem naj....

aj moj je lekvár.... 😠 😠 😠

aninka29
12. nov 2009

idem mojenky...manža došiel 😵 😵 😵 😵 😵

možno ešte večer kuk 🙂

maca66
12. nov 2009

ahojte baby.no matko nic ine nerobi len ruku v gatiach a natahuje a natahuje.a po tych injekciach by nemlai byt ziadne bolesto a teploty.🙂nas uz caka iba rocne ockovanie do noh.ale ved kazde ockovanie do svalou boli ako hovado a nie to este takych drobcekov🙂))

no a minule som sa sprchovala a matko prisiel do kupelne a cumakuje na mna a odrazu ,ze fuuuuuuuuuuj to co mas?,tak som sa otocila bokom nech neziza a necuduje sa a tak nakukal a stale,ze fuuuuuuj to co mas?tak som sa utrela a dala nohavicky a pytam sa,ze co by som mala mat?a matko,ze :uz nic,uz mas iba cecoky 😀 😀 😀

maca66
12. nov 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=16146&id=...
neviem ci sa to bude takto dat pozriet

maca66
12. nov 2009

treba dat heslo? 😒

jacka
12. nov 2009

maca.....ja neviem či ta mám v priateloch..inak sa to asi..nebude dat kuk 😅 😕

toto sa anj mne stalo.....ked som bola v kupelni.....tak chodí....a pozerá.... zrazu povie..maminka a kde máš pindíka 😕 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre