• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
dobru noc.....aninka :dizzy_face: :wink:

idem ja ....do nočnej

dobru noc :wink: :pensive:
12. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .................dobrúúúúúúúúúúúú!!! :pensive: :pensive: :pensive:
12. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Už sme doma. Vikimu sme kúpili zimné topánočky. Manželovi nohavice a ja som si kúpila dvoje nohavice a tri tričká. Mám rada obchod Marks and Spencer, lebo tam majú aj veľké čísla na mňa a hlavne v troch dĺžkach,takže si nohavice nemusím dávať skracovať...Už len obliecť a ísť :wink:.
12. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :wink:

utka ..tak ste riadne pomínali :slight_smile: :wink:

leni..ahoj.....čosi varila?
13. nov 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamušky :slight_smile:

už tretí príspevok mi nechce odoslať
13. nov 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne :slight_smile:

utka dobre ste nakúpili :slight_smile: ...v spenceri majú pekné veci :slight_smile:
13. nov 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: ............fuuu utka, to si mala teda ťažký pôrod, chúďatko!!! :frowning2: :frowning2: ..........aj ty si si užila svoje aninka!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............
vynovuješ šatník do práce utka???.........a cenovo utka je to ako v tom obchode???,............už sa to kráti...........normálne som z toho taká ......ani to neviem popísať, možno nervózna za teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........ale máš dobrý termín nástupu.... v pondelok do práce v utorok sviatok a potom uy len tri dni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .............
babuľky, u nás v robote začína sodoma-gomora..........vypratujeme priestory lebo sa prerába komplet elektrina.........už som musela zrušiť nejaké cviká.........študáci sú len radi, opice :confounded: :confounded: :confounded: ................aj teraz ráno musím ísť vyprať jeden svoj labák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............takže keď ma tú v nasledujúcich dňoch moc neuvidíte, tak som sa nestratila, len buď makám alebo mám odpojený PC :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .............moc to nepreháňajte, aby som nestratila prehľad.............alebo mám lepší nápad.........aninka mysli na mňa, rob si poznámky a potom ťa poprosím o výcuc dôležitého............si v tom najlepšia!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............a ozaj aninka, aké bolo zvítanie s mužíčkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj,leni...hneď si bežím pre zošit,aby som na nič nezabudla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no výborne .....utka tu nebude :frowning2: ...leninka tu nebude :frowning2: .....jacka už tu ostávame len my dve...teda,keď k nám niektorá mamina neskočí kuk :slight_smile: ...dúfam, že hej :slight_smile:

leni v tom obchode sú dobré ceny,dá sa...len treba vystihnúť :slight_smile: ....ale niektoré outfity :grinning: sú moc drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ....teda aspoň u nás...neviem ako v blave :wink:

utka a kde ste kúpili zimné botky pre Vikiho? :slight_smile:
13. nov 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mamky vy to máte horšie s chlapcami ako my čo máme dievčatá :wink: ...lebo pre dievčatá je to samozrejmosť.....ale chalani vám tam dole vidia niečo úplne iné ako majú oni :grinning: :grinning: :grinning:

sa pamätám...v lete,keď sa Simi hrala vonku s bratrancovým synom dvojročným.....obom im naraz trebalo pišať.....tak šli...Simi si samoška čupla,Davidko samoška stál :slight_smile: .....malý ostal úplne hotový,sa pýta Simky: kde máš pipík"...a Simka mu hovorí "ja nemám pišáka,ja mám pišulku" :slight_smile: .....no a keď šli piškať druhýkrát..tak Simi na stojáka a Davidko si čupol :grinning: :grinning: :grinning: ....ešte dlho potom chcela Simka stále cikať na stojáka :slight_smile:
13. nov 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste mamušky?...tak ja kvôli vám vstávam, že si spolu dáme kafčo a vy nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moje tri deti ešte spia :slight_smile: tak využívam ticho,kľud :slight_smile:

Sabuška mala v noci len trošku zvýšenú teplotku,tak som rada,že to nebolo horšie :slight_smile:
13. nov 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako často sa mi podarí byť cez víkend na nete,lebo manžovi sa pokazil laptop :angry: tak sa tu budeme o moju šunes biť traja :grinning: ....hláááááááávne, že doteraz tu bol môj počítač nedotknutý,nikto ani nefrngol doňho :grinning:

neviem čo budem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale určite viem, že dnes celý deň periem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: teda práčka :grinning:
13. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre som si popísala.....potapetujem celú stranu ja sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. nov 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca ani ja ťa nemám v priteľoch,ale už som dala žiadosť..tak prijímaj :slight_smile: ...nech môžme pokukať na drobcov :dizzy_face:
13. nov 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cez víkend bude pusto....utka ide k svokre...ty nebudeš mať na čom písať...........a....ostatné...

leni...budeš má chybať.. :frowning2:
13. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.budem sa snazit aby som tu bola aj ja a pisala.mam co dobiehat :sweat_smile:
jacka ja at nemam v priateloch,tak si ma pridaj,ani netusim ako sa volas :sweat_smile: ja som Marcela Kotesova,aninku som si uz pridala aj ked som tuho rozmyslal kto je to :slight_smile:
letim lebo ranajky,potom k mame,potom na nakup,potomvarit,nakrmit , a chceme ist zase na kiahne pokial neleje cely den ako z krhly.cmuuuuuuuuuk baby moje :wink:
13. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maca :slight_smile: ...pekne od teba..idem to kuk na fb...dufam že ta nájdem :wink: ......ja som taký analfabet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem ja teiž von..Petulo vonku odfukuje..ešte my dva pobliekať....brrr ...ale je tam kosa...ale .....vykukuje slniečko :sunglasses:
13. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme dnes v noci super spinkali...všetci :grinning: .Asi nas zmorilo včerajšie nakupovanie. Podľa mňa sa tam dá dobre nakúpiť, aj cenovo. Jasné, že sú tam aj drahé veci...Ja som si kúpila tričká s dlhým rukávom po 238Sk,nohavice za 720Sk a za 550Sk...
Vikimu sme kúpili topky v Humanicu za 900Sk.Mali tam len jedny jediné, ale sú aj pekné, aj dosť vysoké, aj teplé...
13. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože to je des tu!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: .......................aninka ty si krásne vystačíš!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ............jacka, nemusela som variť, svokra sa prekonala a uvarila!!! :wink: :wink: :wink: ..............ahoj maca!!!...............utka, tak to si fajne nakúpila!!!............čakala som vyššie ceny!!!
13. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....

ej ha..leni máš super svokru :grinning: :wink:
13. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, majú tam aj drahšie...ale ja som skromná :wink:...
jacka, no nemôžeme hádzať asi všetky svokry do jedného vreca... :grinning:
13. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme ostali v dvojke?
včera som sa akosi nedostala na konika, celý den okupoval PC Denisko, musel ležať v posteli a to bol jediný sposob :grinning:
dneska krásne svieti slniečko až núti isť von a my musíme zostať doma, na infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, ty si vážne popísala skoro celú stranu, si šikula :grinning:
pečiem kuriatko, mladý si nakázal.....ale ešte dobehnem :grinning:
13. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším všetci varia......drobec spí, rúra ide aj sama a nikde nikoho... :unamused:
už máte víkend? nám príde dnes tatinko a už v nedelu sa vracia do itálie, ale my možeme až koncom novembra, tak nám tu asi bude smutno....... :frowning2:
13. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, tak pozdravujeme maróda...Viem,že slniečko núti ísť von, no musíte to nejako vydržať. Aj my trčíme dnu...som zvedavá, čo bude v stredu,keď pôjde Viki do škôlky. Lebo sa mi veru nezdá, že by bol zdravý :frowning2:.
13. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka :grinning: :grinning: :grinning: ale nadavku maju všetky rovnaku :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka v stredu?a s kým bude ked ideš do práce?
13. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...a kedy príde domkov........no smutno vám bude :frowning2: :frowning2:

aj my sme mali slniečko.......ale sa schovalo a je chladno

utka vy idete dneska preč?
13. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ideme dnes. Odchádzame s Vikim okolo druhej po tatina do práce. Som zvedavá, aká bude cesta...
Viki bude v pondelok s manželom, v utorok je štátny sviatok a v stredu ide už do škôlky...
13. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak ty dobre nastupiš v pondelok a utorok už doma..........no ja mám sviatok každý den :wink: :grinning: :grinning:

tak dojdite štastlivo........ty budeš šoferovať celu cestu?
13. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ďakujeme...nie, len po tatinovu prácu. Potom budem sediať vzadu pri Vikinkovi.
13. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok