Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. nov 2009

jacka,ďakujeme...nie, len po tatinovu prácu. Potom budem sedieť vzadu pri Vikinkovi.

leninka75
13. nov 2009

ešte som tu 😉 😉 😉 ...........tá moja svokra to zasa nepreháňa.............to aby sme neboli moc rozmaznaní 😀 😀 😀 ............utka, šťastnú cestu!!!! 🙂 🙂
čavec deni!!!............to po zákroku sa nemôže ísť von??,...............to máš čo robiť urdžať drobca!!! 😖

utka
13. nov 2009

leni, díky...Šťastie budeme potrebovať,lebo bude veľa debilov na ceste!!!

leninka75
13. nov 2009

čo je kde ste všetky??? ☹ ☹ ...............no nič, idem aj ja...........pa, pa...........a pekný víkend!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
13. nov 2009

leni, pa a pekný aj tebe...

jacka
13. nov 2009

leni pa...podobne aj tebe....pekný víkendík 🙂

utka si ešte domka?.......aj tebe pekný víkendík..... 🙂

jacka
13. nov 2009

to fakt nikto????.....

aninka29
13. nov 2009

ja som tuuuuu 🙂 ..ale len kuk....fakt nemám šancu sa dostať k pc 😠 ....manža je na ňom prilepený 😝

jacka
13. nov 2009

však ho odlep 😀 😀 😀

dala som fotky..... 😉

aninka29
13. nov 2009

joj jacka krásni sú chlapci 😵 😵 😵 ...no jasné, že sa podobajú 😵 😵 😵

aninka29
13. nov 2009

kmotruška rátam do rána porodí 😵 😵 😵 ...dokina ju pošťuchala,odtiekla jej zátka a začali mierne bolesti 🙂 ...tak dúfam, že nakoniec to babuľky zvládnu spontánne a nebude potrebný cisarák 🙂 ..joj,nervná som,ako keby som ja mala ísť rodiť 🙂

aninka29
13. nov 2009

jacka asi si už vybodla dnes na koňa, že?...keď nikde nikto 😒 .....ja ešte chvílu pošmírujem po nete 🙂 ....možno zapnem pc aj v noci,aby som napísala kmotruškiným kámoškám správičku, že je malá na svete 🙂

aninka29
13. nov 2009

niktooooooooooo 🙂 😝

aninka29
13. nov 2009

tak nič no

dobrú nocku mamušky 🙂

jacka
13. nov 2009

tu som.........bolí ma hlava...dnes fakt......dala som si aj mastičku a ništ tak už len tbl.a do hajna 😝

aninka29
13. nov 2009

jacka zese ťa bolí hlava??????? čo to???

jacka
13. nov 2009

kmotruše tvojej držím palčeky nech to má rýchlo za sebou...... 😵 😵

juj dakujem za pochvalu.....niekedy mám pocit že Petulo je z ineho cesta

jacka
13. nov 2009

ju ani...začal som aj špiniť...tak ja neviem 😅

aninka29
13. nov 2009

ja tiež mávam migrény...fuj....normálne vraciam od bolesti 😝 ....ale musím poklopať, že odkedy mám Sabku tak som mala bolesť hlavy len raz 🙂 ...a to som predtým mala pravidelne aj dvakrát do mesiaca...ale neskutočné bolesti 😢
tak si choď lažkať.....ticho a tma pomôže

aninka29
13. nov 2009

špiniť jacka?...možno sa ešte stále čistíš

aninka29
13. nov 2009

ja som sa čisitila tri týždne...potom 2 týždne nič...a potom zase...takže vlastne sedem týždňov

jacka
13. nov 2009

ja som mala migreny prvý trimestera...a teraz si to asi idem dobehnuť

aninka29
13. nov 2009

alebo žeby si už dostala mrchu?

ja som dostala prvú v pondelok

jacka
13. nov 2009

to fakt?....no mne sestra povedal že to nie je normálne a že mám isť radšej k dr......tak uvidím čo a ako.....asom mala presne šestonedelie....a týžden klud a teraz zase....

aninka29
13. nov 2009

ja som cez tehu nemala migrénu...ale ba...raz som mala...ešte dobre, že bol doma manžel....lebo by som to nezvládla byť so Simkou ☹

aninka29
13. nov 2009

no ja som v pohode podľa dokiny

aninka29
13. nov 2009

ale tak uvidíš...ale tak radšej choď k dr

jacka
13. nov 2009

to som aj mala....nad weckom som bola každu hodinu...a sama doma....muž nemohol prísť....tak som ja ležala a Matejko sa krásne prehral pokial večer muž neprišiel.....ale ja som bola k.o......a to mu chystať najesť..ked som to videla tak som hned šla.. 😝

jacka
13. nov 2009

však aj mne dr. povedal že je všetko o.k. ...a je to ešte čerstvé..tak dufam že to do pondelka prejde

aninka29
13. nov 2009

možno,ti trošku podráždil,keď sa pošprtal

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre