Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
13. nov 2009

myslím doktor 🙂 ...nie manža 🙂

jacka
13. nov 2009

no manžel ešte nemal šancu 😉

jacka
13. nov 2009

no idem ja..toto svetlo mi nerobí dobre....ja sa len napchávam tbl..všetko mi to ide do mlieka....to je blbé 😝

aninka29
13. nov 2009

hi hi 🙂 jacka

idem uložiť Simku 🙂
ešte kuknem,a ak tunáhodou nebudeš tak pa pa 🙂

jacka
13. nov 2009

dobru noc....pa zajtra..ak tu niekto kuk...kedže je víkend 😔 😔

aninka29
13. nov 2009

dobrúúúúúúúúú 😵

utka
13. nov 2009

aninka, to som bola už na ceste...lepšie povedané, čakala som na manžela v aute pred jeho prácou...
tak dobrú a aj vám pekný víkend.

aninka29
13. nov 2009

mamušky idem sa pochváliť...
moje krstniatko Ninuška sa narodila dnes o 22:30 s mierami 2770g a 49 cm 😵 😵 😵 .....malinká drobulinká nádherná 😵 😵 😵

jacka
14. nov 2009

dobré ránko..... 😉

blahoželám komotruške 🙂 ...................aninka.....ona sa narodila predčasne?

aninka29
14. nov 2009

dobré ránko 🙂

jacuška malinká sa narodila v 39týždni 🙂 ...veľmi drobulinká...nato že maminka bola gulička a mala bruško ako pri dvojčatkách 😵 je Ninuška malinká 🙂 ...ale hlavne, že je v poriadku
kmotruške keď prepichli vodu,tak tiekla zelená 😖 ..vraj nevyživovala drobčeka,tak asi preto je taká malinká

ja som taká šťastná, že to už majú za sebou 😵 😵 ..ale musím povedať, že kmotra ako prvorodička mala neskutočne rýchly pôrod 🙂 ...kontry od osmej večera....o pol jedenástej malinká na svete 🙂 ..super, že?

no idem vypiť kávičku a utekám k nim sa poťuťať s jej mamkou a bráškom 😵 😵 😵

jacka
14. nov 2009

aninka.....kašlať na to aká je...hlavne že su zdravé obe...... 😵
veru rýchli mala......aspon sa netrápila... 🙂

aninka29
14. nov 2009

no trošku sa potrápila..však vieš..tie kontry hnusné bolestivé 🙂 😉 .....joj veru,hlavne že sú zdravé 🙂

ja sa musím pochváliť...Sabinka prespinkala celú noc 😵 ..od siedmej večera sa zobudila až ráno o štvrť na šesť...a potom ešte chrnila do pol deviatej 😵 😵 😵

maca66
14. nov 2009

ahojte baby.aninkinej kmotruske gartulujem.ale veru rychlo porodila.
jacka panadol zevraj skodi najmenej ked si das,a pomaha ,teda aspon mne.dnes kuk aj vase foto na facebooku ak mi to deturence dovolia.
prajem pekny slnecny den.papa 🙂

jacka
14. nov 2009

maca...ja na fb nemám fotky.....

panadol?.....som si dala medipirin....ľahla do tmy a prešlo...ale dnes zas citim že to nie je o.k 😝

ani...to fakt ste prespali?.....tak ja si ešte teda počkám 😝

denisenko
14. nov 2009

jej, baby, mojej sestre sa dnes ráno pred šiestou narodilo dievčatko....ani pozrieť ho nemožem isť, nechcem riskovať s Deniskom aj ked on už lieta ako s vrtulou v zadku 😉
aninka, tak máme radosť z bábik, že?

jacka
14. nov 2009

http://www.pluska.sk/politika/2009/11/byrokraci... tu je ten kočík...som to náhodou našla...neviem či už vieš ktorý to bol,ak hej tak kašli na to 😝 ...........len som si na teba sponemula že si to chcela

my sme sami domka....muž šiel na pohreb..ktovie kedy sa vráti......a nejak ma zase začína bolieť hlava. 😝 ....ma švihne s tohoto počasie,ktovie či aj s toho nie......každu chvilu je inak 😝 😝 😝

jacka
14. nov 2009

fúúúúj hanba....kde ste všetky..ha?

dobru noc.... 😔

denisenko
14. nov 2009

jacka, to vážne už idešspať? my sme boli s drahým sa prežrať vonku medzi ludmi,ale už sme doma..... 😀

utka
14. nov 2009

Ahojte. Mňa zase od včera večera bolela hlava, dnes celý deň a večer ešte aj zvýšená teplota...samozrejme vysoký tlak ☹. Takže oslava o ničom pre mňa!!!
Gratulujemek bábätkám, nech sú zdravé 😉.
Tak snáď zajtra. Paaaa

jacka
15. nov 2009

dobré ránko.... 😉

utka.....ty si naša choroba ☹ ...tak nech ťa čím skor prejde ☹

deni...aj tvojej sestre blahoželám..... 😵 😵 len chodte pozrieť..aby sa na vás nalepilo 😉 😉 .............ešte som nešla spať.....ale muž chcel na pc....som šla až o hodku...aj tak som nevyspatá 😝

utka
15. nov 2009

Ahojte!!!
Ja som už asi hypochonder. V noci som mala teplotu vyše 38 ☹. Vidím, že dnes nestáhate písať. Tak paaaa

jacka
15. nov 2009

utka... ☹ ☹ .....drž sa ☹

ja stíham..len tu nikto nie je 😝

denisenko
15. nov 2009

utka, nemáš to predpracovnú chorobu? ako ked pred cestou máš cestovnu horúčku, tak pred nástupom do novej práce.....tiež je to kopa stresu 😎
inak, hladala som vas až na druhej strane....no dnes sa asi nikomu nechcelo písať 😉
mne okupuje PC Denisko,frčí na youtube, ešte že chodí spať zavčasu 😀 😀 😀
ozaj a aninka je kde?

utka
15. nov 2009

No neviem, či je to predpracovná horúčka,alebo čo...Ale dnes som zatiaľ nemala...Asi to bude skôr reakcia na tú vakcínu proti Hepatitíde B...Neviem. Ale zajtra na mňa myslite. Večer som tu ako na koni 😉.

jacka
15. nov 2009

utka ..jasné že budem myslieť...a držať palčeky.....hlavne sa ozvi...budem čakať.. 😉 🙂

deni...ahoj 😉 ..................aninka má doma muža....hodila na nás bobek 😝 😉

jacka
15. nov 2009

dobrú noc...... 😉 😔

utka
15. nov 2009

Dobrúúúúú...

aninka29
16. nov 2009

ahojte mamušky 🙂

už som tuuuuuuuuu 🙂

aninka29
16. nov 2009

utka držkaj sa zlatko..pfuj pfuj pfuj 😵 😵 😵 ...príjemný a krásny prvý deň v práci 😵 😵 😵 😵 ...dúfam, že ti je už lepšie 🙂

mamky včera som fakt nestíhala pozrieť na vás...aj keď som veľmi chcela 🙂 😉 ......včera sme mali návštevu...tak viete ako to je...od rána variť,piecť,chystať všetko možné,upratať...do toho sa ešte furt ozvalo jedno z mojích troch detí 😝 😀 ......návšteva prišla,večer odišli.....a zase frmol....kúpať deti..nachystať večeru,uložiť do postele....a chystať tatka.....to znamená kompletuš ho pobaliť....lebo on nevie 😠 😀 .....potom sprcha a potom som odpadla 😝 😝 😝 ...ešte šťastie, že Sabuška je dobručká a zobudila sa na papanie zase o piatej 😵 😵 😵

ešte by som si pospala 😔 ,lenže kuvik Simuška je už hore....už aj raňajkuje 🙂

dnes je hnus počasko...mrholí a je hmla......a to som chcela ísť nakupovať 😝

deni sestre gratulujem k bábatku 😵 😵 😵

ja už sa strašne teším na Ninušku 😵 ..rátam, že zajtra ich pustia domov 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre