• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. marca 2017 
Ahojte. Tak v práci bolo dobre, len mám pocit, že chcú, aby som robila všetko a neviem, ako to budem stíhať...ale snáď budem a hlavne, že si nájdem nejaký zlepšovák, že ako :grinning: .
Vidím, že ste toho popísali, tak mám čo robiť.
16. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utak....som na teba myslela .....neboj nájdeš system a bude to o.k

deni...mám ten pocit..stále su s nim problem :angry: :angry:
16. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, utka,už ti padla?ja som si vynašlazlepšovaky až po mesiaci, tak dúfam že ty si rýchlejšia :wink:
16. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no super pribral Peťulko :dizzy_face: ..o chvíľku dobehne Sabinku :slight_smile: ..tá má o nejakých 100g viac :wink: ....ale však je nejaký chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

utka,takže v práci super :slight_smile: ...tak super :slight_smile:

deni a u vás v rodine má niekto vlásky ako Denisko?...napríklad moja segra je tiež ryšavka od narodenia,ale z rodiny nie je nikto...len ona jediná :slight_smile:
16. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak deni..tvoj manža mi stráááááááááášne pripomína bývaleho kolegu :slight_smile: ...ale isto to nie je on...lebo kolega je slobodný bezdetný a taký trošku jašo :grinning:
16. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam,že nájdem zlepšovák aj skôr...Ono sa to zdá veľa,ale nerobí sa všetko každý deň...Ale páčilo sa mi...Robila som aj nebezpečnú prácu a aj prácu v kancoške :wink:.
16. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, aj moj muž je jašo......inak my sme taká strelená minirodinka :grinning: čiže všetci, lebo keby som všetko brala vážne čo sa stalo tak sa rozvediem, alebo niekedy aj obesím :grinning:
inak, ryšavé vlasy sa vraj dedia obgeneráciu, moj chlap je blond, ale brat jehomamy ma ryšavé, čiže z tejto strany sa zdedili geny na farbu vlasov :slight_smile:
ale každý sa ma pýta, či je to moje....tak sa snažím prefarbiť na ryšavo...ale ešte to nejde z tmavej :angry:
16. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka, aká nebezpečná práca?
16. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni no Denisko sa strašne podobá na tatka :slight_smile:

so strelením :grinning: sme na tom rovnako :grinning: :grinning: :grinning:

utka a kolektív aký?dá sa? ste tam väčšinou žienky alebo aj chlapi? :slight_smile:
16. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, preto tak dobre vyzeráme....... :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni preto, že sme strelené? :grinning: ...no jasnéééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš si predstaviť byť vážna pri tých malých špuntoch?takto nemáme vrásky navyše a vraj smiech omladzuje a predlžuje život a ja chcem žiť aspon do stovky :grinning:
16. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysoko rúbeš deni :grinning: ...že do stovky :slight_smile: :wink: ....mne stačí keď sa dožijem vnúčat a môžem ísť :slight_smile:
16. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že vysoko? šak po 50-tke si ešte len začnem užívať život, tak nech je to čo najdlhšie...... :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni len aby sme sa vobec tej 50tky dožili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale ty snáď hej,lebo vy tam u vás máte lepšejší,zdravší vzduch...tak ty budeš aj v 50tke vyzerať ako 20ročná :wink: :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, a ja sa niekedy cítim aj na 17! rozumom..... :grinning:
16. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty deni? :grinning: :grinning: :grinning:
ale zas niekedy som ako stará baba,čo sa na všetko sťažuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mamušky

nachystať večeru
okúpať detičky
uložiť ich do hajan
sprchnúť sa
mrky na vás
rozvaliť sa pred telku
a spať
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano rozumom na 17 a zdravím aj na 1OO :wink:
16. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme väčšinou ženy...je tam nejaký doktor...
No nebezpečná...Upratať labák po zneškodňovaní vzoriek po biopsii...
16. nov 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne sa možem venovať......

teda vidím že je to tu domov dochodcov :grinning: :grinning: :grinning: ....... :wink:

mne muž povedal že som ako stará dievka.....všetko mi vadí :angry: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som potrebovala takú dobru masáž....... :confounded:

čo idete variť..ja som ako vygumovaná

ozaj..ved zajtra je sviatok.....to tu zas nikde nikoho................a moj muž ide makať...tak budeme zase sami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........... :confounded:
16. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ešte Matejka uložit a mám leháro gaučing.......a potom teiž do nočnej...čo aninka už nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem zajtra robiť zemiakové placky...
16. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam....len to ja by som musela začať robiť teraz.......Petko sa mi budí v kočíku každy 20min....ale dobrý tip :slight_smile: ....možno spravím
16. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile: ...júj,aj ja by som si dala zemiakové placky....ale ani náhodou ich nejdem robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja tiež neviem čo uvarím :unamused:
16. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj veru jacka,ja nočnú neťahám :dizzy_face:
16. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale poviem ti, že Sabuška spinká cez deň stále menej a menej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: .....ale ešte stále sa dá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ja ani neviem čo za sviatok je zajtra :zipper_mouth: ......ale obchody budú normál otvorené,či nie? :sweat_smile:
16. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááááááááááááááák........deti mi už spinkaju :slight_smile:
16. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok