Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
16. nov 2009

Ahojte. Tak v práci bolo dobre, len mám pocit, že chcú, aby som robila všetko a neviem, ako to budem stíhať...ale snáď budem a hlavne, že si nájdem nejaký zlepšovák, že ako 😀 .
Vidím, že ste toho popísali, tak mám čo robiť.

jacka
16. nov 2009

ahoj utak....som na teba myslela .....neboj nájdeš system a bude to o.k

deni...mám ten pocit..stále su s nim problem 😠 😠

denisenko
16. nov 2009

jej, utka,už ti padla?ja som si vynašlazlepšovaky až po mesiaci, tak dúfam že ty si rýchlejšia 😉

aninka29
16. nov 2009

jacka no super pribral Peťulko 😵 ..o chvíľku dobehne Sabinku 🙂 ..tá má o nejakých 100g viac 😉 ....ale však je nejaký chlap 😵 😵 😵

utka,takže v práci super 🙂 ...tak super 🙂

deni a u vás v rodine má niekto vlásky ako Denisko?...napríklad moja segra je tiež ryšavka od narodenia,ale z rodiny nie je nikto...len ona jediná 🙂

aninka29
16. nov 2009

inak deni..tvoj manža mi stráááááááááášne pripomína bývaleho kolegu 🙂 ...ale isto to nie je on...lebo kolega je slobodný bezdetný a taký trošku jašo 😀

utka
16. nov 2009

Dúfam,že nájdem zlepšovák aj skôr...Ono sa to zdá veľa,ale nerobí sa všetko každý deň...Ale páčilo sa mi...Robila som aj nebezpečnú prácu a aj prácu v kancoške 😉.

denisenko
16. nov 2009

aninka, aj moj muž je jašo......inak my sme taká strelená minirodinka 😀 čiže všetci, lebo keby som všetko brala vážne čo sa stalo tak sa rozvediem, alebo niekedy aj obesím 😀
inak, ryšavé vlasy sa vraj dedia obgeneráciu, moj chlap je blond, ale brat jehomamy ma ryšavé, čiže z tejto strany sa zdedili geny na farbu vlasov 🙂
ale každý sa ma pýta, či je to moje....tak sa snažím prefarbiť na ryšavo...ale ešte to nejde z tmavej 😠

denisenko
16. nov 2009

utka, aká nebezpečná práca?

aninka29
16. nov 2009

deni no Denisko sa strašne podobá na tatka 🙂

so strelením 😀 sme na tom rovnako 😀 😀 😀

utka a kolektív aký?dá sa? ste tam väčšinou žienky alebo aj chlapi? 🙂

denisenko
16. nov 2009

aninka, preto tak dobre vyzeráme....... 😀 😀 😀

aninka29
16. nov 2009

deni preto, že sme strelené? 😀 ...no jasnéééééééééé 😀 😀 😀

denisenko
16. nov 2009

vieš si predstaviť byť vážna pri tých malých špuntoch?takto nemáme vrásky navyše a vraj smiech omladzuje a predlžuje život a ja chcem žiť aspon do stovky 😀

aninka29
16. nov 2009

vysoko rúbeš deni 😀 ...že do stovky 🙂 😉 ....mne stačí keď sa dožijem vnúčat a môžem ísť 🙂

denisenko
16. nov 2009

že vysoko? šak po 50-tke si ešte len začnem užívať život, tak nech je to čo najdlhšie...... 😀 😀 😀

aninka29
16. nov 2009

deni len aby sme sa vobec tej 50tky dožili 😀 😝 ....ale ty snáď hej,lebo vy tam u vás máte lepšejší,zdravší vzduch...tak ty budeš aj v 50tke vyzerať ako 20ročná 😉 🙂 🙂

denisenko
16. nov 2009

no teda, a ja sa niekedy cítim aj na 17! rozumom..... 😀

aninka29
16. nov 2009

aj ty deni? 😀 😀 😀
ale zas niekedy som ako stará baba,čo sa na všetko sťažuje 😝 😀

aninka29
16. nov 2009

idem mamušky

nachystať večeru
okúpať detičky
uložiť ich do hajan
sprchnúť sa
mrky na vás
rozvaliť sa pred telku
a spať
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
16. nov 2009

no ano rozumom na 17 a zdravím aj na 1OO 😉

utka
16. nov 2009

Sme väčšinou ženy...je tam nejaký doktor...
No nebezpečná...Upratať labák po zneškodňovaní vzoriek po biopsii...

jacka
16. nov 2009

no konečne sa možem venovať......

teda vidím že je to tu domov dochodcov 😀 😀 😀 ....... 😉

mne muž povedal že som ako stará dievka.....všetko mi vadí 😠 😀 😀

jacka
16. nov 2009

ja by som potrebovala takú dobru masáž....... 😖

čo idete variť..ja som ako vygumovaná

ozaj..ved zajtra je sviatok.....to tu zas nikde nikoho................a moj muž ide makať...tak budeme zase sami 😝 ........... 😖

jacka
16. nov 2009

idem ešte Matejka uložit a mám leháro gaučing.......a potom teiž do nočnej...čo aninka už nemá 😝 😉

utka
16. nov 2009

Ja idem zajtra robiť zemiakové placky...

jacka
16. nov 2009

mnam....len to ja by som musela začať robiť teraz.......Petko sa mi budí v kočíku každy 20min....ale dobrý tip 🙂 ....možno spravím

aninka29
16. nov 2009

kuk 🙂 ...júj,aj ja by som si dala zemiakové placky....ale ani náhodou ich nejdem robiť 😝

ja tiež neviem čo uvarím 😒

aninka29
16. nov 2009

joj veru jacka,ja nočnú neťahám 😵

aninka29
16. nov 2009

ale poviem ti, že Sabuška spinká cez deň stále menej a menej 😝 🙂 😉 .....ale ešte stále sa dá 😵 😵 😵

aninka29
16. nov 2009

mamky ja ani neviem čo za sviatok je zajtra 🤐 ......ale obchody budú normál otvorené,či nie? 😅

jacka
16. nov 2009

tááááááááááááááák........deti mi už spinkaju 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre