Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
17. nov 2009
idem si uvariť špagety, pokým ten krpec spí....on si nakázal palacinky, ale to ja nemusím :-p
tak zatím....možno ma ešte pustí medzi rozprávočky 😃
jacka
17. nov 2009
tak ja by som tiež piekla....len neviem kto mi príde kočíkovať Petka :-p ...takže mne bude asi piect maminka....inak to nevidím

ju neviem čo má variť na zajtra......hádam skusim ten utkin recept....... 😉

na sobotu sa ku nám nejaká "dobrá" duša pozvala........tak sa teším ]-( ]-( ....budem musiet spraviť zase mäsisko :-p
jacka
17. nov 2009
vyprážala som na obed rezne...a Matko mi kričí že je hladný......ja mu na to vydrž za chviločku budú.......a on:nebudem na to čakať celý den......a vypol šporák :-N ]-( ]-(

no akože mi už na dnes stačí

aninka kde si zdrhla....
utka
17. nov 2009
jacka, šikovný je ten tvoj syn...
Viktor búchal po podlahe kladivom, tak som mu z kuchyne kričala, nech nebúcha a on mi na to, že:"Drž hubu"...a minule som ho prosila, nech mi niečo donesie a povedal, že: Môžeš ma prosiť koľko chceš, nedonesiem ti"...No po kom tie deti sú? 😃
jacka
17. nov 2009
no utak..tak máš doma riadnu držku

vieš po kom...no predsa po ocovi maju zlé vlastnosti a po nás tie najlepšie 😉
aninka29
17. nov 2009
tu som 🙂

jacka,utka som sa nasmiala 😃 😃 😃 ....u vás sú asi hlavou rodiny vaši drobci 😃 😃 😃

utka...určite zvládneš aj robotku aj vianoce....však si superžena ako ja x-) x-) x-)

mamky ja som ešte medovníčky nikdy nepiekla sama....furt mi napiekla kmotruškina mamka 🙂 ...ale tento rok to skúsim 😉

leni....aj Simonka strašne rada robí veci akože.....o imaginárnych kamarátoch ani nehovorím 🙂 ale však nech si rozvíja fantáziu 🙂 😉

deni,tak ja neviem či mi niečo ušlo ako vždy....ale predpokladám, že vy staviate domček...alebo rekonštruujete 🙂 ...asi nie rodičovský,či áno? 🙂

a už neviem čo som chcela napísať :-p
denisenko
17. nov 2009
u vas je veselo, mne včera len povedal: maminka, prečo tak preboha kričíš? a to som ho volala len obedovať..... 😉
no ja neviem, po kom sú.....jacka, plne s tebou súhlasím 😉
aninka29
17. nov 2009
aha už viem 🙂 ...dnes ide kučeravá sue...joj,mne sa veľmi páči ten film 🙂
aninka29
17. nov 2009
tak sa pridávam aj ja 😃 😃 😃

mne minule Simi povedala: a nikdy ti nepomôžem uplatovať,aby si vedela ty šišimoňďo :-p 😉 🙂 ..to som akože ja 😃
denisenko
17. nov 2009
aninka, nič ti neušlo...ty stíhaš, rekonštrujeme,,,,,,už dlllllho, ale kam sa ponáhlať ked 80 % sme v taliansku?
inak, aj Denisko je hlava...aspon si to myslí 😃
aninka29
17. nov 2009
jacka čo budeš variť,ten guláš? 🙂

ja zajtra urobím segedín na dva dni,nech mám pokoj svätý :-p
aninka29
17. nov 2009
no vidíš deni 🙂 ....hovorím, že som šikulka x-) x-) x-) ....tak nech sa vám darí,aby všetko vyšlo podľa vaších predstáv x-) x-) x-)
aninka29
17. nov 2009
musím ísť...Simonka chce zase kukať rozprávky na pc ]-( :-p ..a v telke idú také pekné,no nedá si povedať :-p 😉

ale ja prííííííííííííííííííííííííííííííídem x-)
denisenko
17. nov 2009
jeej, ten moj poklad vynural babkine darčeky spod postele...no nie je zlatý? už rozbaluje....porazííííííí ma
maca66
17. nov 2009
ahojte baby.matko ma nepusti k pc lebo na nom pozera kacerovo a gumkacov.ked sa podari zbieram urodu na facebooku.asi mi sibe.inac hanzduska mas krasnu farmu 😉
pocasie o nicom,martin zoziera posledne zbytky mojich nervov a adam spi.takze kuk telku aspon na minutu.prajeme pekny den
jacka
17. nov 2009
ahojte....sme s Matko na dvore...ten má tiež chute v takomto počasí.....

musím ist variť na zajtra......ech ale sa mi nechce :-p

nebudem variť čo som chcela ..lebo mám vajičkovu pol. na paprike....a všetko by bolo červené
utka
17. nov 2009
My sme boli v Avione na nákup...teraz ideme konečne vyvesiť Vikimu záclonu do izbičky a o šiestej idem von s kamoškami ...huraaaa...
aninka29
17. nov 2009
utka príjemné odreagovanie sa ti prajem 🙂 aj ja by som chcela niekam vypadnúť...ale jedine tak s deťmi 😃

jacka a čo nakoniec varíš? 🙂 ....aké chute má Maťko? 🙂
aninka29
17. nov 2009
utka kupovala si novú záclonku do Vikiho izbičky? 🙂 akú?
utka
17. nov 2009
aninka, ja som mu objednala záclonu Cars, ale kamoška, čo mi to objednávala nakoniec nevzala odo mňa peniažky 🙂 .
aninka29
17. nov 2009
to sú tie autíčka že?....no to máš perfektnú kámošku x-)
utka
17. nov 2009
Hej, autíčka. Dobrú, ale ja som jej požičala veci pre malú, tak zato... 😉
jacka
17. nov 2009
utka...tak Viky musel mať veliku radosť.... x-) x-) .....si viem predstaviť.....sme mu kupili ponožky tak nechcel ani iné.....neviem ako sa to píše......bleskový....mcqin?....však viete 😉

varial som rýchlu syrovú omáčku...lebo nestíham ani variť :-p
denisenko
17. nov 2009
no hej, to asi všetci chlapi teraz fičia na CARSoch, aj my... ale vláčik Thomas je N.1 😃
momentálne 😃
jacka
17. nov 2009
my sme už vláčik Tomáš...prežili....momentálen frčím na macko Pú............ale stále lepšie ako a je to :-p
jacka
17. nov 2009
idem sa ja vystrieť.......

dobru noc.....pa zajtra |-| |-|
denisenko
17. nov 2009
dobrú jacka, aj ja za chvílu odpadnem 😉
utka
17. nov 2009
Vonku bolo super. Konečne odreagovanie...
Viki nefičí na Cars. On skôr Macko Pooh...Donedávna to bola Alica v krajine zázrakov. Najprv v slovenčine, potom v angličtine...
Ale má toho viec, takých obľúbených. Tak idem kuk Ordináciu a spať. Zajtra vstávať do práce treba 😉.
mirrinka
17. nov 2009
Ahojte...dlho som sa neukázala,ja viem...ale čo už....už ani tak často na FB nechodím,lebo už mám muža doma,tak on okupuje pc 🙂 všetko som nestíhla prečítať,tak len tak v rýchlosti: utka,ako v novej práci?
jacka,ty si snažilka? reagujem teraz ne tie dve čiarky na testíku...
macka,dakujem snažím sa o svoju farmu dobre starať 😃 😃 😃 aj tebe sa darí,jak vidím.... 😃 😃
aninka,leninka,a vy čo máte nového?
ked ste sa bavili o tých rozprívkach,tak ja akurát sťahujem Madagaskar,lebo dnes išiel na markíze a Lianka oči nespustila z telky,tak mi rozkázala napáliť na DVD 😃 😃 😃 😃

tak čawte,idem do postele....síce som dnes spala skoro celý den,lebo som mala trošku zvýšenu teplotu,ale manžela mám na nočnej,tak čo tu budem vysedávať 😉
leninka
18. nov 2009
ranecko 🙂 🙂 🙂 .............uz ma odpojili z netu v praci 😢 😢 😢........kukam ze mirrinka necita moc pozorne 😃 😃 ..........jacka, ty snazilkujes :-N :-N :-N ........dalsie nespave baby :-N :-N :-N ............jacka, ta ohlasena navsteva je ta co myslim :-p :-p :-p :-p :-p .............deni kedy bude kolaudacia, pridem 😎 😎 😎 ............a co tie objavene darceky, ides kupovat nove...........utka, duhy den v praci, to mas super tento tyzden, taky zahrievaci 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................ja si dnes konecne oddychnem lebo to moje decko je des...........vcera to uz bolo neznesitelne...........to bolo same mamiiiiiiiiiii pod sem............mamiiiiiiiiii prines mi...............mamiiiiiiiiiiii tam je tma..............a takto asi milionkrat................mozno veecr kuk ............zatial pa