Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2009

leni, nábytok nie...len tie farby, aj tá páskavá stena sa mi páči...ale denisko chce k tomu ešte žltý koberec 😀
ja teda nevím.......
inak s tými chlapmi, mám super chlapa ...ale aj tak nikdy nepocopí, že my sme nonstop v práci, dokonca aj na nočné chodíme 😉 škoda, že to nikto nezaplatí 😀
leni, denisko už negrcá, len ho prehána, ale menej ako včera, asi preto že včera nič nejedol..sa mu smejem že chce byť štíhla modelka.... 😀

denisenko
19. nov 2009

no idem, vyprážam karfiol, tak už mi tečú sliny.....dobru chuť 😀

jacka
19. nov 2009

dobru chuť...deni.....

idem ja volať Matka nech sa ide najesť........ 🙂 ..pokial príde akurát bude obed 😠

jacka
19. nov 2009

halooooooooooooooooooooooo.........................

aninka29
19. nov 2009

ahojte mamky 🙂 😉
dnes sa mi vôbec nechcelo zapnúť pc 😝 tak som vás trošku zanedbala...prepáčte 😵 😵 😵

dnes bol kráááááááááááááásny deň,takže sme boli skoro stále vonku 😎 😎 😎 ....normálne som sa nabila energiou z čerstvého vzduchu 😀

idem vás prečítať 😉

aninka29
19. nov 2009

deni super farebná kombinácia 🙂 .....krásne 🙂 ...určite to bude vyzerať perfiš 🙂 ....deni,však môže byť aj žltý koberec....dokúpiš nejaké žlté rámiky a nejaké doplnečky a všetko bude spolu perfektne ladiť 😉 ...paráda....len sa pekne vyšanti na Deniho izbičke 🙂 😵

my sa chystáme maľovať kompletuš celý dom na jar 🙂 ....len neviem aké farby zvolíme 🙂 ...akurát viem, že hala bude sýta žltá...ale že až sýýýýýýýýýýýta...ako pekne dozretá mandarinka 😀 ....a spáľnu by som chcela lilavú 😉 ...ale to je ešte v štádiu rozhodovania 😝

jacka
19. nov 2009

sme už domka.........len škoda že fuka 😝

som chcela napísať aninke velké Aááááááááá.....ale dostane maléééé 😀 😀

aninka29
19. nov 2009

aspoň že malé 🙂 😉
ahoj jacka 🙂 ...u nás nefúka 😉 ...fajne je aj teraz vonku,len škoda, že tma

aninka29
19. nov 2009

mám chuť na nejaké sladké jedlo na zajtra...len neviem čo 😝 ...idem kuk na nejaké sladké recepty 😉

denisenko
19. nov 2009

ahojte, tomu mojmu čertovi je už asi moc lepšie, ja už z neho šediviem....baby normál ne vám, zavidm, že možete ich vyvenčiť vonku....my sme pozerali len z okna, ale už ma to nebaví.....ježkove oči, píšem a denisko sedí na kolenách a stále tvrdí....to je málo, ešte napisaj už gggggg ggggííííííí 😀 to písal on 😀

aninka29
19. nov 2009

no čaw denisko gggggg gggííííí ggggggáááááááá gggggééééééé 😀 😀 😀

aninka29
19. nov 2009

kašlem na to ....urobím palacinky....samé koláče všade 😝 ....ja nechcem koláč,ale niečo sladké....som rozmýšľala, že urobím šúľance...no kašlem ja na nich 😝

aninka29
19. nov 2009

chjoj...je mi zle ☹ ....kamarátke zomrelo bábatko v šiestom mesiaci tehu 😢 😢 😢 .....niečo hrozné 😢 😢 😢

aninka29
19. nov 2009

ja tomu nerozumiem...celý čas je všetko v poriadku a zrazu 😢 ☹ ...to je nespravodlivé 😠

denisenko
19. nov 2009

aninka, to vážne?

aninka29
19. nov 2009

a zajtra už musím spraviť niečo s brokolicou...lebo ju potom môžem vyhodiť 😝 .....manža mi nakúpi,aby som to jedla, keď on nie je doma....a jemu nech stále robím mäsoro 😝

aninka29
19. nov 2009

joj deni vážne.....a som z toho smutná veľmi ☹ ...ani poriadne neviem čo sa stalo ☹

ach,nechcem na to myslieť,lebo mi je ťažko z toho ☹

aninka29
19. nov 2009

deni daj tipy,akými farbami budete vy maľovať svoje bývanie 😉 ....nech sa inšpirujem 🙂

ja by som chcela obývačku trošku takú extravagant 😀 😀 😀 ....no uvidíme, či mi to prejde u manžu....ale tak malo by 😉

aninka29
19. nov 2009

ho jeden večer pootravujem a bude 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2009

ja rozmýšlam, že ak má denisko zas toho bacila, čo je hlavne z maska, tak sa staneme vegetariáni.... 😀
už ma to naozaj takto nebaví 😢
aninka, ja ked som bola na vzdychárni, tak na sále bola jedna kočka ktorá tiež musela porodiť mrtvé babatko, normálnym porodom, tesne predo mnou.....a ked som sa na to pýtala v nemocnici, všetci zatlkali......ibaže ja som bola hned vedla, tak som to vedela, ale nikto o tom nechcel hovoriť...je to smutné, strašne som sa bála o deniska, klop, klop, klop....hlavne že sme akotak zdraví, no nie?

jacka
19. nov 2009

fuha aninka to je smutné ☹ ☹ 😢 😢 😢

ja som sa obidve tehotenstvá bála presne tohoto.......a napokon som prenášala...........ale radšej preniesť ako toto ☹ ☹

jacka
19. nov 2009

ale zas príroda vie čo robí.....určite bol plod nejak poškodený ked sa to stalo............................ja osobne by som také choré bábo nechcela........a dakujem bohu že su obe moje lásky zdravučké 😵

aninka29
19. nov 2009

deni ja keď som rodila Simonku,tak pri mne na vzdychárni ležala mamička v piatom mesiaci a tiež musela normálne porodiť mŕtve bábo ☹ ....strašné

ja ďakujem Bohu, že mám krásne zdravé deti 😵 😵 😵 .....ja by som to neprežila,keby sa im malo niečo stať 😢 😔

ale mamky zmeňme tému,lebo nebudem spať

jacka
19. nov 2009

teda...........deni ☹ 😢 😢 😢 ...porodiť mrtve bábo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 .................bože....radšej na také veci ani nemyslieť.... ☹

aninka29
19. nov 2009

neviem presne čo sa stalo,ale vraj sa malinká zadusila pupočníkovou šnúrou 😔 .....ale po čase zistím viac

denisenko
19. nov 2009

tak, tak..... 😉
denisko sa išiel bicyklovať, po izbe a na velkom bicykli.....zlaté moje 😀

aninka29
19. nov 2009

deni ja napríklad by som kľudne mohla byť vegetariánka...nemala by som s tým problém.....ale zase manžel a Simonka ....tak tí sú mäsožravci od kostí 😀

aninka29
19. nov 2009

ráno som sa jej pýtala čo si prosí na raňajky a viete čo mi povedala? že "rezeň" 😀 .....som jej urobila chlebíky so šunkou a prdlinka jedna mi hovorí "mami,ja som ti povedala, že chcem reeezeň" 😀

denisenko
19. nov 2009

aninka, niečo na spestrenie nálady, denisko má vybratý ten vlak komodu http://www.intena.sk/farebny-detsky-nabytok/nab...

denisenko
19. nov 2009

inak, ja som tiež klobásova, aj denisko, vraj už ked som vedcela trochu blabotať kym som nedostala ráno salamu, vrieskala som v postielke 😀 po kom to díte asi bude? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre