• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
dame si to urobiť, máme stolárov, však ako čítam ani to samostatne nepredajú http://www.intena.sk/detsky-nabytek/detske-komody/vlak.php
19. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni krásne to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my budeme Simi sťahovať do väčšej izby o dva roky :wink: ...tak potom sa riadne vyšantím....lebo teraz má mini pici izbičku...moc sa jej tam toho nezmestí :slight_smile:

idem mamuľky...Sabinka už vstala....večer kuknem :slight_smile:
19. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme, musím isť hrať domino....... :slight_smile:
19. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo....ančuliatko sa ukázalo :grinning: :grinning: :grinning:

Sabinka už spinká :dizzy_face: bambuľka moja malá krásna :dizzy_face:

a ešte mi niekto povedzte kde je naša utka :confused:

utkáááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink:
19. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a som sa vám zabudla pochváliť :dizzy_face: :dizzy_face:

jacka ty nečítaj :grinning: :wink:

Sabinka mi prespala komplet celúúúúúúúúúú noc....zobudila sa až o štvrť na osem ráno od siedmej večera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....super, že :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....som zvedavá či aj túto noc prespinká celú.....ale však nevadí,keď vstane o piatej ...potom viem, že si ešte pochrapká do tej pol deviatej :dizzy_face: ....ja som taká rada, že mám doma spachtoškov :slight_smile:
19. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste mamule??????????...čo už spíte? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúúúúúúú.... :wink:
19. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka..... :angry: :angry: :angry:
19. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja vstávam každe dve hodky presne.....ako hodinky......a ešte teraz som ho bola kuk.....a cucal palček...a to je od 16h hore.........................ja sa nehrááááááááááááááááám :confounded:
19. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veď som písala, že ty nemáš čítať :grinning: :wink:
však ja som to nečitala.... :grinning: :grinning: :grinning:
jacka hraaaaaaaaaaaaaaaaaj sa :slight_smile: ....inak Sabinka si už necmúľa palček...ona si dá do pusinky celú pästičku...a tie zvuky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tie zvuky....nemaju chybu :dizzy_face: :wink:
19. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre...ale až zajtra sa budem hrať....... :wink: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre jacka :slight_smile:
chjáj Simi ešte do seba tlačí jogurt....naschvál pomaličky,aby nemusela ísť do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ...ale však raz ho doje :slight_smile:
19. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo mysliš kam sa bude ponáhlať :grinning: :grinning: :wink:
19. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už dojedla :slight_smile: ...idem ju uložiť do hajan a zároveň sa lúčim aj s vami mauľky :slight_smile:

dobrú nocku a zajtra sa hráme jacka :wink: :slight_smile:
19. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan....totižto ja mám ešte.....namiesto niekoho :rolling_eyes: :angry: :wink: ..nočné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru utka sa neozvala...... :wink:
19. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma aninka predbehla....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra sa hráme :wink:

dobru noc.....mamičky...... :slight_smile: :pensive:
19. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte: Nestíham nejako :frowning2:.
Dnes sme boli na lampiónovom sprievode :wink:. Viki sa najprv bál, ale potom sa mu to páčilo. V škôlke je OK a aj mne v práci...
Zajtra je piatok. Ideme k našim. To bude katastrófa na cestách. Z práce do Petržky po Vikiho a nazad pre manžela...
Tak peký víkend. Papa
19. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.............. :wink:

prvááááááááááááá :grinning: :grinning:

utka tak prijemnu cestu a aj tebe krásny víkendík :dizzy_face: :sunglasses:
20. nov 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajojky ,čooooooooooooooooooo???????????nikto??????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky

no viete čo...nervy v prdeli mám :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...celý boží deň sme nemali elektrinu :angry: ,zapli ju až teraz sviňuchy jedne...........ani voda,ani svetlo,ani teplo...zimu mám jak v ľadovni do riti :angry: ..............keby som aspoň vedela dopredu,tak si nachystám vodu do zásoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a vraj v pondelok budeme zase odstavení :angry: ....tak to ráno balím deti a ideme neviem kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vy akože ste kde???????tiež ste nemali elektrinu? :grinning:
20. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo....my elektrinu máme, ale máme aj dieťa na PC :grinning:
ja som bola dneska pre výsledky a.....ešte nie sú...no paráda....tretí den nie sú schopní zistiž či nemá nejakého infekčného bacila...tak sme boli vonku, ja ich s...m :stuck_out_tongue_closed_eyes: možu ma mať radi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, to ti aninka nezávidím,vtedy je fakt najlepšie kamsi zduchnuť do civilizácie :wink:
20. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vytiahlo ta slniečko von na celý den?
20. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj na nervy deni,ti poviem :angry: ...ešte šťastie, že som mala navarené,lebo by sme hladovali asi :grinning: ....a našťastie bolo vonku pekne,tak sme celé poobedie strávili von :sunglasses: ....ale keď sa začalo stmievať tak sme sa stiahli dnu.....a furt dookola vysvetľovať Simke, že nejde ani telka ani pc,ani nič.....normálne hotová som bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sme sa hrali v izbičke,tak som nám svietila mobilom :grinning: ,aby sme na seba aspoň trošku videli :grinning: ....ako naschvál mám všetky baterky vybité :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samoška nabíjajú sa elektrinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka a ty kde si moja?....si si nemala s kým písať,že?...ani leninka,ani utka :confused:

čo to čo to
20. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem sa pochváliť....noc sme mali nikým a ničím nerušenú :slight_smile: Sabinka prespala kompletku celú noc...zobudila sa ráno o pol osmej....no proste pokladík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám tu správu o kámoške čo jej zomrelo bábatko :frowning2: :cry: ...naozaj sa malinká zadusila obtočenou šnúrou :cry: bola zdravučká :cry: :cry: :cry: a kámoška je na tom psychicky veeeeeeeeeľmi zle :cry: ....a tiež musela malinkú porodiť normálne............vraj kvôli tomu,aby ešte mohla ostať neskôr tehu....strašnééééééé :cry:
20. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni a vy kedy odchádzate?...tento víkend, či sa mýlim?
20. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok