• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
halooo....my už sme doma :grinning: denisko zaspal po ceste a pokračuje v tom dalej..... :grinning:
22. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Simi už ide zachvílinku :slight_smile: ...........ja si trošku kuknem superstar..som zvedavá koľko reklám zvládnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ta fotečka.....no, kočica si...aj tych chlapov by sme ti mali závidieť...... :wink:
ten menší nevyzerá, žeby stále plakal, nevymýšlaš si? :grinning:
22. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že deni :slight_smile: ...Peťulko vyzerá ako anjelik :dizzy_face: ...a nie ako čertík :dizzy_face:
22. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, to s tými reklamami....presne si vystihla :slight_smile:
inak my sme išli cez Kľak, a tam tak krásne svietilo slniečko...... :wink: hlúpa inverzia...... :cry:
22. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás mrholí fuuuuuuuuj..keby v noci viac mrzlo,tak normálne poľadovica je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som chcela ísť zajtra do mesta,keďže nebudeme mať tú elektrinu...ale ak bude také hmlisté počko ako dnes,tak radšej nejdem...nechcem riskovať...a viete..vodičák mám len 4 mesiace :grinning:
22. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamušky lúčim sa :slight_smile:
dobrú nocku :pensive:
22. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc, tak zase zítra....... :slight_smile:
22. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre....tak vám Petula požičiam...aby ste si to vychutnali do sýtosti....pretože aninka nevie čo to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink:

dakujem za pochvalu......aspon detičky sa mi vydarili :wink:

juj idem aj ja....sa teším do nočnej......som zvedavá ako pospí ked poobede nespal

dobru noc....utka zajtra čakáme info :wink: :pensive:
22. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes bola pozrieť kamošku, čo má 5 mesačnú Laurinku. Vraj do troch mesiacov spala celkom dobre v noci a teraz sa budí každú hodinu. Vraj si 2-3 krát cucne a spí ďalej...
Tak zajtra paaa a dobrú nôcku.
22. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prvá :grinning: .
Som si privstala. Pekný dník :wink:.
23. nov 2009 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

utka to som mala s Matkom.....dufam že Petulo taký nebude :frowning2:

držím palčeky :wink: ...aj tebe pekný dníček :dizzy_face:
23. nov 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko, ja len na skok....mladý chce pozerať DVD-čka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak on má už tri roky a spali sme tak ako ty, jacka....si nám dopriala? :grinning:
a o štvrtej ráno si zmyslel, že ide ranajkovať.....tak sme už dávno hore....... :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vonku to počasie, ešteže už nemáme psa...inak by mi ho bolo luto vyhnať von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja idem pooobede pre tie výsledky, už tretí raz...tak dufam že konečne už budú :frowning2:
utka,som zvedavá ako dopadli tie tvoje :wink:
aninka, spíííííííš,? :grinning:
jacka, to sa nám nemože stať :grinning:
23. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamky :slight_smile:

utka aj tebe prajem pekný dník :slight_smile: :wink:

ešte fungujeme,zatiaľ nás nevypli :grinning: :grinning:

leninka je asi ešte stále bezďák,keď ešte nukukla :unamused: :wink:
23. nov 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni,dúfam, že budete mať výsledky v poriadku :slight_smile: :wink:

čo ma nevidíš?...tu som :grinning: ...spinkali sme do štvrť na osem :wink: .....so Simkou sme ešte v pyžame,ale rannú očistu už máme za sebou,aby sme to stihli :grinning: ...Sabuška je už napapkaná,Simuška ešte raňajkuje :dizzy_face: ....ja som do seba hodila jogurt,pijem kafčo a čakám :grinning:
23. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. nov 2009 o 10:04 • deina2005
baby, mojho čerta chytil normálne hysterický záchvat......a to som mu zobrala len jedno autíčko.... :frowning2:
no už aby bol v školke, lebo je to o...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aninka, včera som bola kukuk malú, to je krpček......a tie minirúčky....... :slight_smile:
a dneska my segra donesie dvoch už "veľkých"- majú chrípkové prázdniny, tak bude rošambo :slight_smile:
23. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...ako vidím...nikde nikto...tak idem aj ja....ak ma večer decká pustia k netu tak nakuknem :wink:
23. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už túúú :wink:
23. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som s detičkami na dvore...jeden že vraj spí...a druhý sa vyválal v blate....ale zatial som v klude :wink:

deni tak budeš mať veselo.....nemenila by som s tebou

u nás teraz vykuklo :sunglasses: slnikečko.....ale asi nie na dlho.....lebo dotoho ešte aj prší...tak asi apríl či čo :sweat_smile:
23. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto???...tak padám aj ja....

ja som dnes mechom udretá....a hlavne by som tááák spala.... :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamušky tu som :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....už nás zapli :slight_smile:

u nás je hnus fuj počasie...ani vonku nejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..sa nebudem ako ťapa prechádzať po daždi a vetre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...aninka.....zapnutáááá :wink: :slight_smile:

tak aby si závidela aspon v dačom...tak my tu máme krásne slnečno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..takto :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby si nepovedla že som ps...tak ti pošle..príde ku vám za hodku.....može byť :wink:

ideme sa poobliekať a šup na vzduch a slnko pokial svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja píšem ako hoten toten........

sa mi nechce.....ale musím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........by som sa šupla Petkovi do kočíka hned :pensive: :pensive:
23. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no ja neviem....ale nič k nám zatiaľ nedošlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...idem off,len čo som zapla pc,už je tu Simi, že chce kuk rozprávky.....tak papa
potom prídem :slight_smile:
23. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu húúúúúúúúúúúúú
23. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
húúúúúúúúúú
23. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi asi neuveríte...ale musela som si budiť syna......ale Petko to nebol :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ten zas nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a pokial som umyla Matejkovi topánočky....tak ležal na gauči a spal.....normálne som ho nemohla zobudiť...tak som ho pol hodku nechala tak......a už som musela požiť drnejší budíček :cry: :cry: :cry:-......tak je mrzutučký..... :cry: :cry:
23. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :grinning: ...za chvíľu budeme aj krákať :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok