Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
23. nov 2009
idem chystať večeru...ale asi len pre sbea....lebo Matko hladný nie je :-p
jacka
23. nov 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............aninka 😃 😃 😃 😃 😃 ........pokial nebudeme mééékať a beééať....a bučať.....tak sme ešte normálne...či nie?
aninka29
23. nov 2009
jacka...aj bečať budeme, uvidíš 😃 😃 😃

ja som už večeru nachystala...piekla som chlebík vo vajíčku 😉
jacka
23. nov 2009
fíííííha šikovnica...... 🙂
aninka29
23. nov 2009
joj..som x-) x-) x-)
jacka
23. nov 2009
no nejaký smrad citiť z východu 😃 😃 😉
aninka29
23. nov 2009
akýýýýýýýý jacka? 😃 😃 😃 ....ja nič necítim 😃 😃 😃
jacka
23. nov 2009
nechci vedieť 😃 😃 😃
denisenko
23. nov 2009
babiky, porazíííííííí ma... kaplylobakter je potvrdený.....mi budeme vegetariáni :-p
aninka29
23. nov 2009
deni to fakt??? :-| .....a počuj,ja sa do toho nerozumiem,ale to už navždy?
jacka
23. nov 2009
deni 😞 ......veru...deni.....vysvetli bližšie
denisenko
23. nov 2009
aninka, ja som povedala, že ak to bude ono...prestanem jesť masko :-|
jacka, dokina bola akási zhrozená...vraj mam doniesť novú vzorku....a výsledky zas až o týžden....šak na infarkt :-p
aninka29
23. nov 2009
aha,takže nie je to na podnet lekárov?
utka
23. nov 2009
Ahojte!
takže výsledky som mala zase zlé 😞. Už som aj dostala prvú injekciu-ten nový liek. takže o týždeň zase. Idem si vás prečítať,ale asi neskôr, lebo o chvíľu k nám príde návšteva.
aninka29
23. nov 2009
a toho kaplylobaktera chytíš len z mäsa alebo aj z niečoho iného?

to mal malý asi zlé výsledky,keď bola dokina zhrozená 😞
aninka29
23. nov 2009
ahoj utka...............no ďalšia zlá správa 😞 ............snáď ten nový liek zaberie :-|
jacka
23. nov 2009
božinku čo sa to tu deje....... 😞 😞 😞

utka 😞 😞 ....ja som ti tak silno držala palce 😢 ...dufam že ti ten novy liek zaberie
jacka
23. nov 2009
deni...kde ste to chytili a z čoho?..... 😞
denisenko
23. nov 2009
baby, keby som vedela......vraj najskor z párkov alebo salámy...párky sme nejdli ale salámku ano..... :-p čo už....
inak je to zo zle tepelne spracovaného mesa, najme hydiny, potom aj od mačiatok alebo šteniatok, špinavý piesok, atd...aj mlieko alebo voda možu byť kontaminované....tak tak :-p
ibaže u nas nikomu nič nie je, iba jemu, ak by sme to aj dostali naše žaludky si s tým asi vedia v dospelosti poradiť, ak je to len slabá nákaza |-|
denisenko
23. nov 2009
chuda utka, aj tak budeš pracovať?
aninka29
23. nov 2009
takže to môže byť zo všeličoho :-| ....ťažko zistiť z čoho sa Denisko nakazil 😞
jacka
23. nov 2009
no nazdar,deni,.......vraj to zvyknu mať viac chlapci.....a do 4 rokov 😞 ......a načo chce dr. znovu vytery...neverí či čo?
denisenko
23. nov 2009
jacka, to kontrolné...asi či už to má menej....tak dúfam, že bude ok ]-(
aninka29
23. nov 2009
deni..no a teraz odchádzate alebo ako?
denisenko
23. nov 2009
ani, chceli sme v stredu, ale necháme to na sobotu...len dúfam, že výsledky do piatku budú 🙂
inak, drobec je už v poriadku, ale musí dietovať ešte aspon týžden-dva 😉 no, je to ťažké, hlavne ked pýta mlieko a vidí ostatných jesť aj iné veci........čo už, musíme vydržať 😎
aninka29
23. nov 2009
joj len nech vydrží zlatko x-) nech je úplne v poriadku 🙂 ..a potom to dobehne 🙂
aninka29
23. nov 2009
deni a ako cestujete?....teda čím?
denisenko
23. nov 2009
ani, tranzitom rovno z Topolčian priamo pred dom v itálii, to chodia tie 9 miestne autá 🙂
aninka29
23. nov 2009
ahá,tak to idete viacerí od vás.........som myslela, že len Ty sama s Deniskom cestuješ
denisenko
23. nov 2009
no, ak nepojdenikto iný...tak pojdeme sami, ale to sa asi nemusím obávať, začína zimná sezona na lyžiarskych kopcoch..ešte aby sme sa aj zmestili 😃