• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
deni prídem s deťmi na návštevu :grinning: prichýliš nás? :grinning: tam musí byť krásne :slight_smile:
23. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne dojdi, mame ešte jednu volnú izbu a su tam tri postele....a jedna skrina...ale nič viac, to sa ti aspon pomestí kopecvecí, čo si donesieš :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by som dala nejaké fotoale....zas sa samé vymažú....... :frowning2:
23. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paráda :slight_smile: ...chjaj deni,keby som mala muža doma...tak sa normálne drzovka pozvem a ideme aspoň na týždeň :grinning:
23. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ti vymazali admini,ale neviem prečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi, že si tam sama modelečka :wink:

šak daj niečo....a potom hneď zmažeš :slight_smile:
23. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ťa neupozornili admini,aby si si zmazala foto?
23. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už k.o..idem do hajan

dobru noc :pensive:
23. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, že neodbočuj od temy....ani nebudem, bracho ma ide odpojiť,ešteže celý den trčí za počítačom....tak až ráno..... :confounded: dobrú noc, aspon si zagemblujem s kartami....haha aj tak som mudrejšia ako temto šrot :grinning:
23. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku jacka :dizzy_face: ...kľudnú noc želám :dizzy_face:
23. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc,babule
23. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc aj tebe deni :slight_smile:

tak idem aj ja :slight_smile:

dobrú noc všetkýýýýýýýýýýýým :dizzy_face:
23. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:
24. nov 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zobudila nevyspatá :grinning: :grinning: :grinning: ..............a to sme boli len 4x hore......ale o polnoci som zaspala pri kojení...a mna o druhej zobudil ako si začal dudkať.......tak dufam že mal dve hodky prsník v puse.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vy ako ste sa vyspinkali?

idem chystať ranajky...už som ako vlčica :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...mám šancu vás prečítať??? :fearful: :fearful: :fearful:
24. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.....nemáš :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som veru zistila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ako si tu žijete???............ja mám normálne absťáky!!! :grinning: :grinning: :grinning: ............som čakala, že sa mi bude každý deň štikútať a zlaté oči, moc som vám teda nechýbala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. nov 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
leni akože si nám nechýbala???......veď som ťa spomínala :slight_smile:, že si ešte asi stále bezďák keď tu nie si :wink:

jacka my noc..........no čo ti budem rozprávať :slight_smile: ...boli sme hore ani raz :grinning: ...až ráno o siedmej :slight_smile: :wink:
24. nov 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka.....jasné že chybala........však sme na teba myslely každýýý den :wink:

vieš čo aninka....nerozprávaj :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................. :wink:
24. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je neskutočná kosa...viete ako fučí vietor? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale musíme ísť do obchodu.......som myslela, že pôjdem autom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale zase dávať malú do chladného auta,kým sa zahreje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............tak to radšej pôjdeme peši,bude pekne v teplúčku :slight_smile: .............Simušku síce odfúkne,ale však ja ju pridržím :grinning:
24. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja niiiiič :grinning:
24. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aninka ešte stále :angry: :angry: :angry: .............normálne v robote žijeme na stavenisku..........a ten náš šéf nie a nie nás poslať dokelu :angry: :angry: :angry: :angry: .................dnes som doma, lebo lilke minulý týždeň robili výtery z krku a nosa, mala hnusné sople a samozrejme nám zistili v nose streptokoka, tak cicu liečim a už som aj ja začala kašlať, tak sa teším, že chorá pôjdem v pondelok do BA na obhajobu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...................
jacka, aspoň si malý podudkal!!! :wink: :wink: :wink: ..................
24. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som ísť do mesta včera...nešla som ,lebo som lenivá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chcela som ísť dnes.....nejdem, lebo som lenivá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chcem si kúpiť nejakú peknú bundu :slight_smile: :wink: ...len ja normálne neviem čo je in :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...už som dočista zmagorená :grinning: ....a nejaké darčeky pre detičky....a bude mikuláš...tak kopisko sladkostí...pre milion osemsto detí :grinning: :grinning: :grinning: ......tatík sa zase prezlečie za mikuláša a bude nadávať, že mu je horúco :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...tak si sa doma ulievaš?..... :angry: ja som myslela že makáš :grinning: :grinning: ...............teda tu je to samý lazaret :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....dufam že to nechytíš....... :frowning2: :confounded:

však podudkal...ale ja si bradavku necitim...som musela ráno natierať...a ked som ho teraz priložila...tak .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aninka...ved preto :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj vám niečo zistili???? :frowning2: ..to čo to?

jáj jacka buďme my dve rady, že naši drobci ešte nechodia do škôlky,lebo to by sme mali fakt husté,keby boli stále choručkí,a tým pádom by boli choručké aj drobátka malinké :unamused:
24. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aninka...už som na to myslela aj ja...... :frowning2: .....si neviem predstaviť žeby mal soplíky Petko :cry:

počasie si nechaj....som sa rozhodla že dnes budeme mať slniečko,len čo prestane pršať :sunglasses:
24. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás to nie je až také zlé!!!.............lilka aj napriek tomu, že chodí do škôlky nebýva často chorá,klop, klop.............skôr som vytočená z toho aká začala byť hnusná, pre všetko reve..............no čo budem hovoriť, šak ma to dnes čaká celý deň!!! :cry: :cry: :cry: .................aninka veru aj ja by som potrebovala bundu, ale čo som zatiaľ videla, tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................inak v tescu sú teraz dobré zľavy na bundy, kabáty a asi všetko oblečko.........
24. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka no pochybujem, že u vás vyjde slniečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keď vyjde,tak sa s tebou nehrám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

leni však sa chystám až dojde manža domov do toho tesca :slight_smile: ...ale tak chcela som ísť sama,ja rada nakupujem v kenvele....vieš...kúpim si niečo na seba sama a potom ešte s manžom :grinning: :grinning: :grinning: ,aby toho bolo viac :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikovne vymyslené!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a muža máš teraz doma aninka???
24. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nie....dojde zajtra večer :slight_smile:
vo štvrtok pôjdeme so Sabinkou na krvný obraz a potom huráááááááá na nákupy :grinning: .....potom poobede čakáme návštevu,tak sa teším :slight_smile:

mamky predstavte si,natrepala som sa do nohavíc, čo som nosila pred tehu :slight_smile: /minulý týždeň som do nich ešte nevošla :stuck_out_tongue_closed_eyes: /............vyzerám síce ako jaternica :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mám problém si sadnúť,aby sa mi náhodou nepopárali na stehnách :grinning: ...ale natrepala som sa :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok