Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
23. nov 2009

deni prídem s deťmi na návštevu 😀 prichýliš nás? 😀 tam musí byť krásne 🙂

denisenko
23. nov 2009

kludne dojdi, mame ešte jednu volnú izbu a su tam tri postele....a jedna skrina...ale nič viac, to sa ti aspon pomestí kopecvecí, čo si donesieš 😀 😀 😀

denisenko
23. nov 2009

aj by som dala nejaké fotoale....zas sa samé vymažú....... ☹

aninka29
23. nov 2009

no paráda 🙂 ...chjaj deni,keby som mala muža doma...tak sa normálne drzovka pozvem a ideme aspoň na týždeň 😀

aninka29
23. nov 2009

asi ti vymazali admini,ale neviem prečo 😝 ...asi, že si tam sama modelečka 😉

šak daj niečo....a potom hneď zmažeš 🙂

aninka29
23. nov 2009

ťa neupozornili admini,aby si si zmazala foto?

jacka
23. nov 2009

ja som už k.o..idem do hajan

dobru noc 😔

denisenko
23. nov 2009

ale, že neodbočuj od temy....ani nebudem, bracho ma ide odpojiť,ešteže celý den trčí za počítačom....tak až ráno..... 😖 dobrú noc, aspon si zagemblujem s kartami....haha aj tak som mudrejšia ako temto šrot 😀

aninka29
23. nov 2009

dobrú nocku jacka 😵 ...kľudnú noc želám 😵

denisenko
23. nov 2009

dobrú noc,babule

aninka29
23. nov 2009

dobrú noc aj tebe deni 🙂

tak idem aj ja 🙂

dobrú noc všetkýýýýýýýýýýýým 😵

jacka
24. nov 2009

dobré ránko..... 🙂

jacka
24. nov 2009

som sa zobudila nevyspatá 😀 😀 😀 ..............a to sme boli len 4x hore......ale o polnoci som zaspala pri kojení...a mna o druhej zobudil ako si začal dudkať.......tak dufam že mal dve hodky prsník v puse.... 😝
a vy ako ste sa vyspinkali?

idem chystať ranajky...už som ako vlčica 😀 😀

leninka75
24. nov 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...mám šancu vás prečítať??? 😨 😨 😨

jacka
24. nov 2009

ahoj leni.....nemáš 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2009

no už som veru zistila 😝 😝 😝 😝 ..............ako si tu žijete???............ja mám normálne absťáky!!! 😀 😀 😀 ............som čakala, že sa mi bude každý deň štikútať a zlaté oči, moc som vám teda nechýbala 😠 😠 😠 😠 😠

aninka29
24. nov 2009

dobré ránko 🙂
leni akože si nám nechýbala???......veď som ťa spomínala 🙂, že si ešte asi stále bezďák keď tu nie si 😉

jacka my noc..........no čo ti budem rozprávať 🙂 ...boli sme hore ani raz 😀 ...až ráno o siedmej 🙂 😉

jacka
24. nov 2009

leninka.....jasné že chybala........však sme na teba myslely každýýý den 😉

vieš čo aninka....nerozprávaj 😠 😝 ................. 😉

aninka29
24. nov 2009

vonku je neskutočná kosa...viete ako fučí vietor? 😝 😝 😝

ale musíme ísť do obchodu.......som myslela, že pôjdem autom 😝 ....ale zase dávať malú do chladného auta,kým sa zahreje 😝 ............tak to radšej pôjdeme peši,bude pekne v teplúčku 🙂 .............Simušku síce odfúkne,ale však ja ju pridržím 😀

aninka29
24. nov 2009

jacka ja niiiiič 😀

leninka75
24. nov 2009

veru aninka ešte stále 😠 😠 😠 .............normálne v robote žijeme na stavenisku..........a ten náš šéf nie a nie nás poslať dokelu 😠 😠 😠 😠 .................dnes som doma, lebo lilke minulý týždeň robili výtery z krku a nosa, mala hnusné sople a samozrejme nám zistili v nose streptokoka, tak cicu liečim a už som aj ja začala kašlať, tak sa teším, že chorá pôjdem v pondelok do BA na obhajobu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...................
jacka, aspoň si malý podudkal!!! 😉 😉 😉 ..................

aninka29
24. nov 2009

chcela som ísť do mesta včera...nešla som ,lebo som lenivá 😝
chcela som ísť dnes.....nejdem, lebo som lenivá 😝

chcem si kúpiť nejakú peknú bundu 🙂 😉 ...len ja normálne neviem čo je in 😝 😀 ...už som dočista zmagorená 😀 ....a nejaké darčeky pre detičky....a bude mikuláš...tak kopisko sladkostí...pre milion osemsto detí 😀 😀 😀 ......tatík sa zase prezlečie za mikuláša a bude nadávať, že mu je horúco 😀 😀 😀

jacka
24. nov 2009

leni...tak si sa doma ulievaš?..... 😠 ja som myslela že makáš 😀 😀 ...............teda tu je to samý lazaret ☹ ☹ ☹ ....dufam že to nechytíš....... ☹ 😖

však podudkal...ale ja si bradavku necitim...som musela ráno natierať...a ked som ho teraz priložila...tak .... 😝

aninka...ved preto 😀 😀

aninka29
24. nov 2009

leni aj vám niečo zistili???? ☹ ..to čo to?

jáj jacka buďme my dve rady, že naši drobci ešte nechodia do škôlky,lebo to by sme mali fakt husté,keby boli stále choručkí,a tým pádom by boli choručké aj drobátka malinké 😒

jacka
24. nov 2009

veru aninka...už som na to myslela aj ja...... ☹ .....si neviem predstaviť žeby mal soplíky Petko 😢

počasie si nechaj....som sa rozhodla že dnes budeme mať slniečko,len čo prestane pršať 😎

leninka75
24. nov 2009

tak u nás to nie je až také zlé!!!.............lilka aj napriek tomu, že chodí do škôlky nebýva často chorá,klop, klop.............skôr som vytočená z toho aká začala byť hnusná, pre všetko reve..............no čo budem hovoriť, šak ma to dnes čaká celý deň!!! 😢 😢 😢 .................aninka veru aj ja by som potrebovala bundu, ale čo som zatiaľ videla, tak 😝 😝 😝 .................inak v tescu sú teraz dobré zľavy na bundy, kabáty a asi všetko oblečko.........

aninka29
24. nov 2009

jacka no pochybujem, že u vás vyjde slniečko 😝 a keď vyjde,tak sa s tebou nehrám 😝 😀

leni však sa chystám až dojde manža domov do toho tesca 🙂 ...ale tak chcela som ísť sama,ja rada nakupujem v kenvele....vieš...kúpim si niečo na seba sama a potom ešte s manžom 😀 😀 😀 ,aby toho bolo viac 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2009

šikovne vymyslené!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
24. nov 2009

a muža máš teraz doma aninka???

aninka29
24. nov 2009

leni nie....dojde zajtra večer 🙂
vo štvrtok pôjdeme so Sabinkou na krvný obraz a potom huráááááááá na nákupy 😀 .....potom poobede čakáme návštevu,tak sa teším 🙂

mamky predstavte si,natrepala som sa do nohavíc, čo som nosila pred tehu 🙂 /minulý týždeň som do nich ešte nevošla 😝 /............vyzerám síce ako jaternica 😀 😝 ...mám problém si sadnúť,aby sa mi náhodou nepopárali na stehnách 😀 ...ale natrepala som sa 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre