• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. marca 2017 
idem Simuške urobiť krupičku.....madamesa si želá :slight_smile: :wink:
24. nov 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikovná, ešte týždeň a sadneš si v nich!!! :wink: :wink: :wink: ................prečo so sabkou na krvný obraz???...........to sa robí???..
24. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni pre istotu naša dokina posiela všetky detičky :slight_smile: ...a potom každý rok :slight_smile: .....a podľa mňa je to dobré :slight_smile:
24. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre mamušky...ideme my mrznúť von...brrrrr.... už teraz mi je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu, je to dobrá kontrola krvičky.......................moje decko spalo do 9:00 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..............aspoň som stihla navariť!!!.................toľko mám zameškanej roboty, ale na dnes som asi skončila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa vetráte???
24. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo, čo sa stalo....... :grinning:
vitaj leni, konečne mi došlo, ako to aninka myslela s tým slovíčkom bezďák :grinning: :grinning: :grinning:
nám tu sem tam slniečko vykukne a potom sa rýchlo schová, asi ho oziabe lebo je trochu kosa :wink:
ja som dneska posielala kontrolný výter a denisko sa neráčil vykakať....tak som mu to strčila rovno do.....
šak aj to je výter, no nie? :grinning: uvidím na výsledkoch :grinning:
baby už som sai urobila cesto na medovníčky, trošku odleží a bude sa piecť..už sa teším na tú vóňu :wink:
24. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni už dávno sa nevetráme... vonku je zimisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...boli sme cca pol hodku a stačilo :slight_smile:

my sme už po obede mamušky....ak vy nie...tak dobrúúúúúúúú chuť :slight_smile:

deni tak ty si už začala s medovníčkami? :slight_smile: ...vlastne áno....mne nejak uniká, že už je za chvíľu december :stuck_out_tongue_closed_eyes:

že by som skúsila aj ja?....vyhľadám si nejaký ľahký receptík a skúsim :slight_smile: ...zajtra :wink:
24. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka.........svieti u nás slniečko :sunglasses: :sunglasses:
24. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tento rok dopiekla......ledva si navarím obed :angry:

čo ste varili?........tak vám prajem dobru chť....my sme už po :wink:
24. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nehrám sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

my sme dojedli mäsko od nedele :wink: ,takže dnes som nevarila....ale zajtra,bože,neviem čo uvarím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....príde domov muž,tak to musí byť mäso

jacka ty čo si varila?
24. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka upečiem ti ja? :wink: ....pošlem....len neručím,či to bude jedlé,a či to vôbec bude vyzerať ako medovníček :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, pekne a ani neťukneš!!! :angry: :angry: :angry: ................jacka stiahla všetko slnko...............u nás leje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...................veru deni aj chcem tento alebo budúci víkend niečo popiecť.................treba mi potom aj do škôlky zobrať na besiedku...........
24. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi budeme obedovať neviem kedy, keď mi decko neskoro raňajkovalo...................máme hovädziu polievku a hríbovú omáčku s cestovinou................
24. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni nemohla som ťuknúť :slight_smile: ...som si chcela aj upratať aj s deťmi sa pohrať,Sabinku nakŕmiť,prezliecť jej oslintané triko atď :slight_smile: .....a keď mám zapnutý pc,tak ma len zdržiavate a nič nespravím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....tak ho radšej vypnem,aby som aj niečo porobila...a potom zase zapnem :wink: :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zdržiavame..........no počkaj...........ty potvorka :angry: :angry: :angry: :angry: ................dobre, aha :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
24. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaale leni :dizzy_face: ...však vieš ako to myslím :slight_smile: ...keď píšete,tak sa neviem odtrhnúť od pc,lebo aj ja chcem všetko vedieť,vidieť,počuť.....a potom mi práca stojí :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že stiahla....všetko slniečko je len moje :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...chceli by ste?
24. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si musím na zajtra navariť..len neviem čo.....moj večný problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj mne všetko stojí......takže idem Petulo si vetrá ritku tak aby mi to tu nepototo :wink:
24. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceli chceli :sunglasses: :slight_smile: .....a ty by si chcela trochu vetriska a daždiska..chcela? :grinning:
24. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..napeč pošlem ti adresu :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nedááááám...... :wink: ....a vetrisko a dážd si nechaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ked budete dobručké tak vám na chviločku pošlem :sunglasses: :sunglasses:
24. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka pošli :wink: ...budeš nadšenáááááááááá až otvoríš krabicu z východu :grinning: :grinning: :grinning:

leninôčka moja kde si????
24. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby si mi tam neposlala vetrisko a dáždisko.....
24. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka..zdrhla sa zlakala že bude písať sama :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka my sme dobručkéééééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: však furt spíme :grinning: :grinning: :grinning:

Sabinka vie nové slovo okrem svojho gágania, vŕkania a neviem čoho ešte :grinning: ...a to slovo je ...ňu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....že by to znamenalo v jej reči mama? :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka sa asi urazila :frowning2: :wink: ....leninka rýchlo sa odraz :dizzy_face:
určite aninka...... :grinning: :grinning: :grinning:

musím isť...ešte kuknem....lebo stahujem Matkovi rozprávku
akú rozprávku jacka? :slight_smile:

ja si idem zaliať kafčo :wink: a idem skladať so Simkou puzzle :slight_smile: ...a budem na vás kukať ako kukučka :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaké autíčka.....už dajaku 4 časť ... :wink:

idem listovať do knihy čo uvariť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok