• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
jacka potom daj vedieť čo si našla :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulienky kuk :slight_smile:
24. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla....cestoviny s dusenou zeleninou :wink:
24. nov 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki
24. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto nám tu poslal vetrisko a ktoré nik neprosil :angry:
24. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám a nič nevidííím :dizzy_face:

konečne som do pichla do rúry ....viac kočíkujem ako varím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uraziť?????.............aninka na teba???................eeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................len prišla segra s dcérou, tak sme doteraz kvákali a baby sa hrali...............to by som brala aj stále!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ste skúšali ten utkin gulášik bez varenia???.........
24. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez varenia?....to myslíš ten s klobáskou? :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka mňamky :slight_smile: ...len to by mi u manžu neprešlo :grinning: musela by som tam hodiť mäso :wink:

leni,odľahlo mi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som ešte neskúšala ten utkin gulášik :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ja som sa rozhodla, že zajtra idem do mesta aj keby čo bolo :slight_smile: .....idem volať svokruši či bude doma,nech sa máme kde zložiť na kŕmenie :slight_smile: :wink:
24. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie s klobásou...........to boli paprikášové zemiaky................ale raz tu hodila recept z mimibazaru na guláš bez varenia a vyzeralo to mňamky............asi ho urobím..............niekedy............mám ku nemu zatiaľ len knedlu :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát ma odrádza to, že nebudem mať kde zaparkovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a medzi autá nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by dopadlo :grinning: ...dúfam, že nejaké miesto sa nájde,lebo inak sa otočím a môžem ísť naspäť domov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte si tak sama s detmi nebola ani???..............
24. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hod recept...ja mám amneziu........si to neapmätám vobec

aninak ....vela zdaru..ja by som dobrovolne k svokrke nešla aj čoby som mala hladom umrieť :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni bola som aj sama s deťmi viackrát :slight_smile: ...ale vždy cez víkend,a to s parkovaním nie je problém....ale cez týždeň..uffff....no dúfam, že nejaké fajné miesto nájdem....a ak nie tak čo,otočím sa ideme domov :grinning:

svokra doma nebude,až poobede....no idem vyloviť niekde kľúče od jej bytu a brány...aby sme nemrzli vonku :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka kúp si ginkobilobu :grinning: :grinning: :grinning: ....to je dobré na pamäť :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim pohľadať jacka............teda aninka také nadštandardné vzťahy so svokrou :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka.. :angry: :angry: :angry: :angry:

leni dikes...si zlatučká :dizzy_face:
24. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej to može byť dobré :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni noooooooooo...nadštandardné,to by som nepovedala :wink: ....ale taký normál...vidíme sa veľmi máááááááálo...tak asi preto :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zopárkrát sme si už vošli do vlasov :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je normál ani, bez toho to asi nemôže byť :wink: :wink: :wink:................božinku normálne na FB mi nadbieha môj študent prvák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..................
24. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....len ho ty pekne krásne zruš...aby si chalanisko nemyslel, že to bude mať u teba ľahké :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a aby nenastali klebety....veď vieš ako to chodí vo filmoch :grinning: :wink:
24. nov 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni...sa nezdáš...som nevedela že si na mladších :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

aby sme ti ešte nenosili kompoty do basy :wink:
24. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :grinning: :grinning: :grinning:

idem ja žehliť mamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nechce sa mi tak strašne, že až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak už nie je pod zákonom............to sú 20-tnici................ušiaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ale je to prdel!!!
24. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lúčim..........zajtra som v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........tak asi nekuk........ale vo štvrtok mám zasa dovču.........tak pa zlatíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlásim príchod. nejako nič nestíham...neviete čím to je???
Ani vás nestíham čítať, takže aninka prosím o krátku rekapituláciu :wink:.
24. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok