• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
jacka, ja stále tvrdím že chlapi majú jednoduchší život...aj s tým, spaním :grinning:
si poriadna optimistka, zima ani nezačala a ty už spomínaš jar :grinning: :grinning: :grinning: vraj sucho..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že maju lepší život..preto mám doma samých chlapov :grinning: :grinning:

že,......ak sa na niečo teším tak na vianoce a tým to pre mna haslo.....preto sa neviem dočkať jari......lebo si neviem predstaviť čo budem ťahať ako prvé..či kočík alebo sánky :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, tak to ti naozaj nezávidím....a také sánky pre oboch naraz....to existuje..? :astonished:
25. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát to vo sne :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....asi sánku schovám a budeme len stavať snehuliakov :grinning: :grinning: :grinning: ...to by šlo...len ešte Petko musí spať tak ako sa patrí
25. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len neurobte snehuliaka z Peťka...... :sunglasses:
my by sme chcleitento rok vyskúšať deniskovi lyžovanie...no, ja nelyžujem, ja budem len v bufete :grinning: :grinning: :grinning:
ale tatinko je lyžiar a snowbordista, tak chce parťáka..... :wink:ja radšej ostanem pri varenom vínku :grinning:
25. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo nie je može byť :grinning: :grinning: :grinning:

tak budeš popíjať čaj s rumom........vlani ste neskušali lyžovanie.....to je super...ja by som to tiež brala...len ani jeden z nás nelyžuje :frowning2: ..tak nebude podla všetkého ani Matejko :unamused:

deni...vy nechcete dalšie bábo.............však vieš že som zvedavá :sweat_smile: :wink:
25. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...to je tak na vážkach, tatinko by chcel už dávno...ale ja...no neviem, stále si myslím že nie som dobrá mama ani pre deniska, ked po nom stále kričím a podobne... :confounded:
25. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale najlepšie je, že mám vymyslené mená aj pre desAť detí...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale choj deni....určite si dobrá mamina.............. :slight_smile: ..........a kričím aj ja ...zatial len na Matka..... :wink: ......to patrí k tomu,ked nás vytočia...........ale určite ho lubiš najviac na svete :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to určite.....zlatko moje jediné......idem ho kuknúť vonku, stále mi tu vyklopáva na okno, a chystá sa naliať čaj do nádrže auta-vraj nemá benzín....ešteže to auto je nepojazdné..... :wink:
25. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mudrlant malý :slight_smile: dobrú chuť, ak ste ešte neobedovali...porúčam sa :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme po....vám prajem dobru chuť :slight_smile:

nám v let nalial do benzínu v kosačke piesok ......oprava stála 30eurákov :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa..... :slight_smile:
25. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo júlovečky posielam srdečný pozdrav :dizzy_face:
25. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helouuuu mamky :slight_smile:

už sme domka :slight_smile:

zdochla mi ryba...prasa jedno :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....idem ju loviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....potom si vás prečítam :wink:
25. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, tak ryba alebo prasa?úúúúúprimnúúúúú súúúúústrasť :frowning2:
25. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani......aj ja sa pridávam k deni...... :unamused: ...urobte jej pekný pohreb :frowning2:

aj my sme už doma teraz čakám kedy Matko zaspí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ryba :grinning: ....akože vôbec ma to neserká :grinning: ...to sú tatkové ryby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ešte nech zdochne zvyšných 5 a bude pokoj :slight_smile:

aj aj sa teším na jar :slight_smile: ...chystám sa kúpiť si kolieskové korčule a letííííííííííííííííííííím :grinning:

bubba čaves :slight_smile:
25. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti nieje ani trochu luto :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny pohreb mala jacka :pensive: skončila v smetnej bedni..chudinka doroty :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vidím ako sa ideš korčulovať...... :grinning: :grinning: :grinning: ..... :wink:
ani nieeee.....ja moc nie som na ryby...sa s nimi nedá rozprávať :grinning:
nie v záchode?
jacka však uvidíš...zapriahnem sa o kočár a fujazdím :slight_smile: :grinning: :wink:
25. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nejaká si cynická :cry: :grinning:
ved by som sa divila keby ti odpovedali :grinning: :grinning: :grinning:
čo si....aby sa mi zapchal? :grinning: ...to bola veľká ryba....ale pekná bola,škoda ju :stuck_out_tongue_closed_eyes:... .tatko bude nešťastný...a ja si to zlíznem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zvedavá....kočík ešte aj Simka...... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobreeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..je mi to strašne ľúto,až sa zajakávam z toho plaču :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nie som cynická :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nám zdochla, ale našťastie už bola posledná........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak sa darí,našim zdochol moj pes a svokre oblubený kocúr a posledná tatinkova ryba, pažravá
a tiež mi nie je luto,........
tak si ju mala vyparžiť...ked lubi svoje rybičky :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok