Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
25. nov 2009
ako ty ..je ti do plaču?...........................no.......neveríííííííííííííííííííím 😃 😃
aninka29
25. nov 2009
však Simka pôjde na svojich 😉 .....uvidíš ako to zmáknem 🙂

idem mamky hodiť do práčky....zmyť podlahy,aby som zajtra nemusela 😉 .....budem sa venovať manželíkovi x-)

ráno ideme na ten odber so Sabuškou 🙂 a poobede čakáme návštevu 🙂
denisenko
25. nov 2009
som bola učiť deniska bicyklovať...no ale ma poriadne prehnal po uliciach...bolo mi to treba 😃
jacka
25. nov 2009
ešteže nemáme žiadne ryby....tei by skapali lebo by boli bez vody......kto by sa o ne staral :-N :-N 8-(
aninka29
25. nov 2009
deni ale si cynická 😃 😃 😃

jacka fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.....že vypražiť.....to by bola jednohubka :-p

idem mamky,večer prídem 🙂
denisenko
25. nov 2009
jacka, dobrý njápad s tým pražením...ale nemohli počkať do vianoc? miesto kapra?
jacka
25. nov 2009
teda aninka....že sa ti to chce......ani omylom teraz večer :-p ....si chrbát necítim...a Petulo už na mna hádže oči

deni...tak naše by boli všetky kaluže ]-(
jacka
25. nov 2009
však mohli...mala ju šupnuť do mrazničky
denisenko
25. nov 2009
jacka, ani raz nespadol..ale lieta ako s nasoleným zadkom, ani pedále mu nestačia....čo ešte ja mama jedna ubohá 😞
jacka
25. nov 2009
pa aninka.........pochybujem že večer prídeš...ked pride drahy milovaný 😉
jacka
25. nov 2009
a máte ešte pomocné kolieska?
jacka
25. nov 2009
tak vravíš že si mala fitnes zadara? 😃 😃 😃
denisenko
25. nov 2009
aninka, jogging..tak sa to tuším volá.....samozrejme že máme pomocné kolieska, lebo denisko mal len trojkolku a velký bike dostal až na 3 roky...ale v Nallse nie je dobrý teren- stále prudko do kopca alebo ešte prudšie z kopca,......tak využívame babku 😃 😃
denisenko
25. nov 2009
jacka, to bolo pre teba.....akosi mi ušlo komu píšem...prepáááááááč 😉
denisenko
25. nov 2009
ozaj, aninka má dneska romantiku?no my až v sobotu........dúúúúfam 😉
jacka
25. nov 2009
hlavne že si udržuješ kondičku..... 😞
jacka
25. nov 2009
kopce to tiež nie je bohvie čo na bicyklovanie.... :-p ......to by som ho ani nepustila....by som ho musela dole chytať 😃 😃
jacka
25. nov 2009
veru tak...romatiku pri sviečkach........silno pocybujem že príde kuk...bude chystať mužovi "večeru" 😉
denisenko
25. nov 2009
myslíš že rybaciu? 😃 😃 😃
som zvedavá, či mi moj drahý tiež nachystá......tak snívam dalej, ale niekedy prekvapí.... 😎
jacka
25. nov 2009
no idem ja...Matko je už nejaký mrzutý :-p

ja večer určite kuk.... x-)
jacka
25. nov 2009
nemyslím x-) x-) 😉
denisenko
25. nov 2009
aj ja musím...denisko sa pustil do tých tvrdých medovníkov....nemože vydržať do vianoc 😉
jacka
25. nov 2009
no moj by určite nachystal...leda tak vo sne ]-( 😃 😃
jacka
25. nov 2009
však pošli aj mne.....nech okoštujem 😉

pa pa....
denisenko
25. nov 2009
nemožem, poslala som včera aninke po holubovi a ten ich asi po ceste zožral.... 😃
musím nájsť iný expres 😃 😃 teda ak denisko niečo nechá........ 😃 😃 😃 😃
jacka
25. nov 2009
tak nájdi iný...budem čakať....
😃 😃

určite nechá....však by ho bolelo bruško......... 😉....schovaj mi niečo 😃 😃 😃
aninka29
25. nov 2009
heeeeeej mamky...a ja že čo sa mi tak štikúta 😃 😃

jasné, že ešte prídem..manža dorazí až okolo jedenástej večer.....to už budem akože tvrdo spať 😃 lebo potom bude romantika 😃 😃 😃
aninka29
25. nov 2009
dlážky sú čisté 🙂 ...rýchlovka to bola bif buf baf 😃 ....som lietala ako striga s tým mopom 😃 ......zajtra mám pokoj 🙂 ...navarené mám,upratané tiež 🙂 ...nemusím sa zajtra plašiť ako somár 😉 🙂

idem chystať večeru...hodím sa do sprchy,dám sa dokopy,aby som bola pripravená,keď sa manža ku mne náhodou večer všuchne 😃
aninka29
25. nov 2009
ináč jacka na fb mi vyšiel test....že v mojích snoch vidím budúcnosť 😃 ........takže máte dočinenia s origoš bosorečkou 😃
jacka
25. nov 2009
hej....a aku si videla tuto noc...ked dnešnu spať nebudeš 😉