Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2009

nie je tu tých receptou nejak vela 😅

siwike25
autor
5. máj 2009

vyskušam podla tohto receptu asi aj jaaaaaaaaaaaaaaa,mnaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀

jacka
5. máj 2009

pomoc tak ktorý si mám vybrat 😅

siwike25
autor
5. máj 2009

jacka možeš si vybrat tebe hodiaci,hehehehehh
Utka aj my ešte spinkame 😠 😠

siwike25
autor
5. máj 2009

ten ktory je najlahši????? 😀 😀

utka
5. máj 2009

No my asi Vikimu objednáme tortičku...ale čo mu kúpime ani netuším ☹...

jacka
5. máj 2009

a ktorý to je 😉

aninka29
5. máj 2009

ja urobím to najľahšie 😀

utka,ver mi ja si už teraz lámem hlavu nad tým, čo Simke kúpime k narodkám 😒 ..........žiadny nápad 😖 😖

jacka
5. máj 2009

no ved aj ja chcem ale neviem ktorý to je...ten najlahši a najrýchlejší... 😀

teda Matko už odkrutil celu hadicu a je jej plny dvor...nechat ho tak chvilu bez dozoru...

siwike25
autor
5. máj 2009

ani ja neviem čo mu kupime,už všetko maaaaaaaaaaa.Simi je už hore idem von tak paaaaaaaaaa.Večer kukenzujem konik,dufam že tu niekto bude 😀 😀 😀

aninka29
5. máj 2009

idem aj ja, kým svieti slniečko 😎
ale len na chvílonku,lebo Simonka kašle,tak nechcem,aby sa jej to zhoršilo 😒

aninka29
5. máj 2009

ja tu bude siwi 🙂 🙂
dúfam, že niektorá prídete s nejakým nápadikom,že čo kúpiť deckám k narodkám 😉

utka
5. máj 2009

Tak ahojte babenky...zase tu zostanem sama, ale večer vás čakám 😉

jacka
5. máj 2009

aj aj tu budem.....zatial pa 🙂

som zvedava ktore dodržia slub a kuknu večer... 😉

utka
5. máj 2009

Ja určite prídem. Dnes síce uspávam drobca ja, ale musím si vyžehliť to víkendové A-čko 😉

aninka29
5. máj 2009

ja som už tu 😝 😉
prišli sme už dovnútra,fakt sa mi nepáči ten Simkin kašeľ ☹ ..........zajtra skočím k lekárke........dúfam, že jej nenasadí atb 😠
teraz si kreslíme 🙂 ..........idem sa pochváliť........Simka už okrem tých svojích hákov bákov vie nakresliť kruh aj trojuholník 😵 😵 😵 ..........a to som si myslela, že z nej bude antitalent na kreslenie 😀 ,ale pomaly jej to ide,a obrázky začínajú mať akú takú podobu 😉 ...........nekreslí síce ako siwikin picaso Simonko,ale snaha tam je 😵

jacka
5. máj 2009

aj ja som tu 😉
vonku sa super schladilo tak som zaliezla ale ..ako vždy len sama 😠

ani tak potom hod foto 😉

aninka29
5. máj 2009

seeeeeeeeeeeeeeeervus jacka 🙂 🙂 ..............a čo pekné majstruje Maťko vonku? 😉

jacka
5. máj 2009

ajoj ani 😉

ani sa nepýtaj...chytá psa za zadne a robi z neho furik 😠 ...vytiahol si kaldivo a trieska s ním všade 😠 ...a čo je najhoršie...vobec ma nepočuva robi si čo chce....ešte niečo ta zaujma 😀 😀 😀 😉

vy ešte malujete? 🙂

jacka
5. máj 2009

uf tak som sa nasr...la že mi teplo ostalo

aninka29
5. máj 2009

prečo si sa nas...la? snáď nie kvoli Maťkovi 😉

už nemaľujeme...........sme sa teraz vzájomne potetovali 😉 a teraz do seba ládujeme sladkosti 🙂

jacka
5. máj 2009

dobre si to vystihla 😉

tak sladkosti..a to takto pred večerou 😝 😉

jacka
5. máj 2009

no ..tak už sme po večeri a ideme vegetit 😉

aninka29
5. máj 2009

manžel sa mi nasáčkoval k laptopu 😠 ............som ho musela vyhodiť 😉

jacka,ja mám dnes celkom dobrý deň,Simka je poslušná 🙂 ...............ale včera ma vytočila tak, že až na zadok dostala 😖

a čo ste fajnučké papali? 😉 ...........ja neviem čo mám nachystať

jacka
5. máj 2009

no ma dnes Matko vytáča až do vyvrtky 😠 ...som totálne vyčerpana..cele dni len s ním...chlap chodi domov po tme...tak už mám aj ja toho až po krk 😖

papali sme rožtek so syrom a paradajku s redvičkou 😉

a čo ideš zajtra varit??hod tip inak budeme hladovat 😀

aninka29
5. máj 2009

jacka ja zajtra robím vyprážaný syr 🙂 ..........a nejakú polievočku,nemám šajnu akú

aj ja pripravím rožteky.........redkvičiek máme habadej,origoš z našej záhradky 😉 ..........a ešte si k tomu urobím voské oko........som dostala chuť na vajíčko 🙂

jacka,verím,že ťa to serká ☹ .........na mňa to tiež príde, keď muž nie je doma ☹ .........a ešte budú aj múdri,keď sa im chceme posťažovať 😠

leva
5. máj 2009

Ahojte,tak som tu dlllho nebola,vidim ze vy ste poslusnejsie 😀 udrzujete komunikaciu ako ma byt.Teraz k nam chodieva manzelova sesterka casto,tak okupuje pc ako moze,som ju prihlasila na FB,tak tam beha a hlada zname tvare,ona este deticky nema tak FB je pre nu ako stvoreny 😉 ale so siwi sme tam prehodili par veticiek vcera.Tak vy tehulky sa ako mate?Uz sa vam to krati.Jacka dnes som varila pecienky na stave(kuracie) a ryzu,polievocka este zo vcera zeleninova.

aninka29
5. máj 2009

jacka,ale aj ostatné mamky nemáte náhodou skúsenosti so starostlivosťou o kvet čínsku ružu?????mám ju už milion rokov,ale už asi tretí rok mi vobec nekvitne ☹ ............neviem či ju mám celú zostrihať alebo čo ☹ ..........a taký krásny kvietok to je 😒

aninka29
5. máj 2009

ahoj leva 🙂 ......veru dlho si tu nebola 😉 ..........nech ťa sesterka aspoň na chvílinku pusti k pc 😅

aninka29
5. máj 2009

jáj žienky..........tatinko nám nachystal akože večeru 🙂 ...........nakrájaný banán so šľahačkou a nutelou 😅 .........super, že? 😵 .............akože idem to spráskať 😉
dúfam, že Simonka potom spapá aj normál večeru 😉 ,lebo ja s tým problém mať nebudem 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre