• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
nie je tu tých receptou nejak vela :sweat_smile:
5. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyskušam podla tohto receptu asi aj jaaaaaaaaaaaaaaa,mnaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoc tak ktorý si mám vybrat :sweat_smile:
5. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jacka možeš si vybrat tebe hodiaci,hehehehehh
Utka aj my ešte spinkame :angry: :angry:
5. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ten ktory je najlahši????? :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my asi Vikimu objednáme tortičku...ale čo mu kúpime ani netuším :frowning2:...
5. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktorý to je :wink:
5. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja urobím to najľahšie :grinning:

utka,ver mi ja si už teraz lámem hlavu nad tým, čo Simke kúpime k narodkám :unamused: ..........žiadny nápad :confounded: :confounded:
5. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja chcem ale neviem ktorý to je...ten najlahši a najrýchlejší... :grinning:

teda Matko už odkrutil celu hadicu a je jej plny dvor...nechat ho tak chvilu bez dozoru...
5. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani ja neviem čo mu kupime,už všetko maaaaaaaaaaa.Simi je už hore idem von tak paaaaaaaaaa.Večer kukenzujem konik,dufam že tu niekto bude :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, kým svieti slniečko :sunglasses:
ale len na chvílonku,lebo Simonka kašle,tak nechcem,aby sa jej to zhoršilo :unamused:
5. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu bude siwi :slight_smile: :slight_smile:
dúfam, že niektorá prídete s nejakým nápadikom,že čo kúpiť deckám k narodkám :wink:
5. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahojte babenky...zase tu zostanem sama, ale večer vás čakám :wink:
5. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj tu budem.....zatial pa :slight_smile:

som zvedava ktore dodržia slub a kuknu večer... :wink:
5. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja určite prídem. Dnes síce uspávam drobca ja, ale musím si vyžehliť to víkendové A-čko :wink:
5. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
prišli sme už dovnútra,fakt sa mi nepáči ten Simkin kašeľ :frowning2: ..........zajtra skočím k lekárke........dúfam, že jej nenasadí atb :angry:
teraz si kreslíme :slight_smile: ..........idem sa pochváliť........Simka už okrem tých svojích hákov bákov vie nakresliť kruh aj trojuholník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........a to som si myslela, že z nej bude antitalent na kreslenie :grinning: ,ale pomaly jej to ide,a obrázky začínajú mať akú takú podobu :wink: ...........nekreslí síce ako siwikin picaso Simonko,ale snaha tam je :dizzy_face:
5. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :wink:
vonku sa super schladilo tak som zaliezla ale ..ako vždy len sama :angry:

ani tak potom hod foto :wink:
5. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seeeeeeeeeeeeeeeervus jacka :slight_smile: :slight_smile: ..............a čo pekné majstruje Maťko vonku? :wink:
5. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj ani :wink:

ani sa nepýtaj...chytá psa za zadne a robi z neho furik :angry: ...vytiahol si kaldivo a trieska s ním všade :angry: ...a čo je najhoršie...vobec ma nepočuva robi si čo chce....ešte niečo ta zaujma :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

vy ešte malujete? :slight_smile:
5. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf tak som sa nasr...la že mi teplo ostalo
5. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo si sa nas...la? snáď nie kvoli Maťkovi :wink:

už nemaľujeme...........sme sa teraz vzájomne potetovali :wink: a teraz do seba ládujeme sladkosti :slight_smile:
5. máj 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si to vystihla :wink:

tak sladkosti..a to takto pred večerou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
5. máj 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ..tak už sme po večeri a ideme vegetit :wink:
5. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manžel sa mi nasáčkoval k laptopu :angry: ............som ho musela vyhodiť :wink:

jacka,ja mám dnes celkom dobrý deň,Simka je poslušná :slight_smile: ...............ale včera ma vytočila tak, že až na zadok dostala :confounded:

a čo ste fajnučké papali? :wink: ...........ja neviem čo mám nachystať
5. máj 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ma dnes Matko vytáča až do vyvrtky :angry: ...som totálne vyčerpana..cele dni len s ním...chlap chodi domov po tme...tak už mám aj ja toho až po krk :confounded:

papali sme rožtek so syrom a paradajku s redvičkou :wink:

a čo ideš zajtra varit??hod tip inak budeme hladovat :grinning:
5. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja zajtra robím vyprážaný syr :slight_smile: ..........a nejakú polievočku,nemám šajnu akú

aj ja pripravím rožteky.........redkvičiek máme habadej,origoš z našej záhradky :wink: ..........a ešte si k tomu urobím voské oko........som dostala chuť na vajíčko :slight_smile:

jacka,verím,že ťa to serká :frowning2: .........na mňa to tiež príde, keď muž nie je doma :frowning2: .........a ešte budú aj múdri,keď sa im chceme posťažovať :angry:
5. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak som tu dlllho nebola,vidim ze vy ste poslusnejsie :grinning: udrzujete komunikaciu ako ma byt.Teraz k nam chodieva manzelova sesterka casto,tak okupuje pc ako moze,som ju prihlasila na FB,tak tam beha a hlada zname tvare,ona este deticky nema tak FB je pre nu ako stvoreny :wink: ale so siwi sme tam prehodili par veticiek vcera.Tak vy tehulky sa ako mate?Uz sa vam to krati.Jacka dnes som varila pecienky na stave(kuracie) a ryzu,polievocka este zo vcera zeleninova.
5. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ale aj ostatné mamky nemáte náhodou skúsenosti so starostlivosťou o kvet čínsku ružu?????mám ju už milion rokov,ale už asi tretí rok mi vobec nekvitne :frowning2: ............neviem či ju mám celú zostrihať alebo čo :frowning2: ..........a taký krásny kvietok to je :unamused:
5. máj 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leva :slight_smile: ......veru dlho si tu nebola :wink: ..........nech ťa sesterka aspoň na chvílinku pusti k pc :sweat_smile:
5. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj žienky..........tatinko nám nachystal akože večeru :slight_smile: ...........nakrájaný banán so šľahačkou a nutelou :sweat_smile: .........super, že? :dizzy_face: .............akože idem to spráskať :wink:
dúfam, že Simonka potom spapá aj normál večeru :wink: ,lebo ja s tým problém mať nebudem :grinning:
5. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok