• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
my sme akurát doriadili.........robil si Matko bunker ...tak tu bol bordel ako v tanku

a strčila som pizzi do rúry tak sa teším ako ju jesť nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, dobrúúú chuť :wink:
my sme s deniskom dopiekli koláčiky, no dobrý kuchár z neho bude... :grinning:
ale buchtičky sa nadmieru vydarili, asi boli pečené z lásky... :grinning: :grinning: :grinning:
jacka, aj ty šmíruješ albumy? :grinning: ozaj, siw ak sa už nevydala, tak sa bude....písala to, len neviem kedy :pensive:
no čo ja budem posledná :wink: ale aj bez toho papiera nás všetci berú ako manželov, aj frfleme, aj tepláky nosíme...už len ten papier :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tak ty si lepšia šmírka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka.... :wink:
27. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru také koloáčiky z lásky musia byť vyborné :wink: :dizzy_face:

len nám daj aj vedieť...nieže ta niektorá vymšmíruje a mi budeme posledné :wink: ............a priezvisko si dala po kom?....že som takáááá zveadáááá :astonished: :wink:
27. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..... :wink:
27. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa šla tiež vydávať...ale nemožem :grinning: :grinning: :grinning: ....tak sa nažerkať...to popuku :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ešte furt tu manža nie je :angry: ...ma trafí z neho...nechá svoju ženušku umrieť hladom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, bigamistka? :grinning:
ti jeden chlap nestačí? a ešte dvaja menší....no ja by som mala dosť..... :grinning:
Denisko ma meno po tatinkovi, tak sem tam ma oslovia aj tak, reagujem na obidve priezviska, čo budem komu vysvetlovat :grinning:
27. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off...večer kuknem :slight_smile:

deni,ak by som ťa náhodou nestihla..tak vám prajem ešte raz šťastnú cestu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ozvi sa moja...budeme na teba myslieť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, ani... :wink:
27. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, akú temu som zbadala, vraj august 2010-to som ani nevedela o takom čase že som v tom :grinning:
27. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni....bohate stačí...až až.....až :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

však ja juž mám teraz dosť :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked ti jeden nestačil...... :grinning:
idem, ja som ešte ani nezačala baliť.......ktovie kde je kufor? :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni...tak pa :slight_smile:

ak by sme večera alebo zajtra spolu neboli...tak vám prajem štastnu cestu ...a dakedy sa ozvi.... :dizzy_face: :dizzy_face: ...hlavne sa ozvi..ked sa bude dať...pa :slight_smile:
27. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamušky...Sabinka už spinká...som ju okupkala skôr,lebo bola mrzútko už.....napapala sa a hneď zaspinkala :dizzy_face: ...dnes toho málinko pospala.....tri hodky za celý deň....ale čo by som ja od nej chcela,keď noc prespinká celú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

deni,našla si už ten kufor? :grinning:
27. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni len si rob srandu s kufrom...ako ja vlani ked sme mali isť na dovolenku.....som si urobila večer pred odchodom srandu že muž nemá platný pas.....aj tak bolo

no my ešte nespíme.....akurát počujem ako vrieska..... :unamused:
27. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja si na to pamätám :grinning: ...si o tom písala :grinning: ...to bola iná sranda :grinning:

ja som práve objednala pod stomček pre krstniatko lehátko :slight_smile: ...no dúfam, že do vianoc dorazí :slight_smile:
:slight_smile:
27. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra pôjdeme pokúpiť veci deťom na mikuláša.....potrebujem urobiť 4 balíčky sladkosti...a pre Sabušku a Ninušku nejakú hračku kúpim :slight_smile:
a tatko tento rok mikuláš nebude,lebo nebude doma :frowning2: ...takže sa budem musieť dohodnúť s bratrancom,aby sa obliekol a došiel k nám :slight_smile: :wink:
27. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ďalší víkend po mikulášovi máme krstinky....s kmotrou riešime, že čo na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a ja musím objednať tortičku....nakúpiť darčeky atď :slight_smile: ....no a potom sú už Vianoce :slight_smile: .......a potom si už môžem hodiť mašľu,vyšťavená a bez peňazí :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo

dnešný večer som tu sama??????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem šmírovať po nejak torte na krstinky :slight_smile:
27. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky idem ja off

dobrúúúúúúúúúúú nocku :pensive: :slight_smile:

deni maj sa krásne a nezabudni na nás :dizzy_face:
27. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo,ešte tam je niekto? kufor zbalený, denis v posteli, sestrine deti si čosi kreslia s babkou, tam mám chvílku čas, kým neodpadnem do postele...... :wink:
u nás bol veselý večer, denisko skoro skončil v pivnici, asi bol divý rajčinový pretlak do polievky... :grinning:
aninka, po vianocach si dáme tu mašlu asi všetci.............ak ich prežijeme :grinning:
jacka, už spíííš?
27. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee
27. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky ešte buntošia?
27. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aninka si piš že vtedy nám nebolo do smiechu....ale teraz už je to iné :grinning: :grinning:
kdeže....už su v ríše snov....a vy?
aha..už viem....už leží v posteli :angry: ..akoby som ani nič nepísala :angry:
27. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok