• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
:dizzy_face:

idem aj ja ...ked sa bude dať tak sa ozvy bo my sme tu s aninkou ostali ako dve sirotky :wink:

sice aj utka aj leninka kuknu .....aby som nebola nespravodlivá
27. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: rozkaz, šefe
27. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne aj tebe...deni :pensive:

dobru noc :pensive: :pensive:
27. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedavá kedy na nás kuk.....
27. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuuuuuuuuuuuuuuuuuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................baby nepreháňajte to s tým písaním....................chodím normálne do práce............nemám teplotu len nepríjemný pocit v krku a pokašlávam, ale inak sa cítim dobre, až mi je čudné, že som dostala atb.............ale šak oni sú doktori, tak hádam vedia čo robia..................
27. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastnú cestu deni!!! ............... a ľúbim svadobné koláče..............a móóóóc :wink: :wink: :wink: :wink:
27. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku :pensive: :pensive: :pensive:
27. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posledná :wink:.
deni, šťastnú cestu!!!
leni, ty si chorá? Hmmmmm...
27. nov 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :wink:

prvá..... :slight_smile:

leni určite vedia len aby to neprehánali :unamused: :wink:

utka ......ako v práci...a čo kolegyňa :wink:
28. nov 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!................fuj taká je tu zasa hmla :angry: :angry: :angry: .............čo idete porábať???..........my sa chystáme robiť adventrný veniec, včera večer sme si boli nalámaťv tuju v kúpeľoch a dnes chceme robiť ...............rozhodli sme sa, že tento rok zapojíme aj liku...........tak som zvedavá koľko vydrží!!! :unamused:...........ešte kuknem či mám doma všetko na medovníčky a hádam zamiesim cesto a zajtra upečieme..........
28. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.....

no ja klasika,žehliť .....periem,idem variť......a škaredá sobota za nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

určite sa aspon trochu zabaví...aj ked len 5min....Matko by zdrhol po 5min...ten tiež pri ničom neobsedí...aj tvoja je taká :wink: ? :sweat_smile:
28. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné.......na porazenie..............a pýtala som sa učky v škôlke, že ako tam............tak mi povedala, že tam sa lilka snáží rýchlo urobiť, aby mala pokoj :grinning: :grinning: :grinning: ............ja idem variť fazuľovú polievku s údenými rebrami, bude aj na zajtra.........a od včera mám rizoto.............len čo na zajtra???..........ty čo ideš variť??.............
28. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si naše deti možu podať ručky :wink:

zajtra idem piecť kačku....tak ju idem nasoliť aby bola iňo ňuňo

a na dnes idem vypražiť rybu ...len som ju zabudla vtiahnuť tak rozmarzujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam fazulová škoda že ju nemožem :frowning2:
28. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ja idem robiť pizzu,poupratovať, poobede ideme na vianočné trhy a podvečer ideme piecť medovníčky.
jacka, to nevadí, že máš zamrznutú rybu, bude sa ti lepšie obaľovať.
28. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!..........jeeej vianocne trhy V BA, to som vždy mala rada!!!.............ja som tade chodila aj každý deň, keď som išla zo školy na intrák!!!..........zbožňujem tú atmošku!!!..........teraz v ZA to je len slabý odvar toho čo býva v BA............ale aj to je lepšie ako nič.............jacka a kačky máš domáce či kupuješ???
28. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček utka :slight_smile:

len potom je to samá voda...tak aspon na chvilu som to dala na radiátor :sweat_smile: :wink:

trhy..... :frowning2: ja sa tam nedostanem....aj ked vo zv budú až o dva týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......juj ja fakticky neviem čo s darčekami :rolling_eyes:

striga mrcha chová..tak doniesla :wink: ..........pokial žije tak nekupujeme mäso...všetko chová....potom bude horšie :unamused:

chlapy šli pred dvoma hodkami do mesta.......také ticho tu bolo.....a musel sa Petko zobudiť
28. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš aká zlatá!!!!............. a peťko ani trošku zlepšenie s tým spaním??? :cry:
28. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamušky :slight_smile:

bola som v meste nakúpiť vecičky do krstu pre Ninušku :dizzy_face: ....mám všetko.....ešte počas týždňa nakúpim veci do koša a je to :slight_smile:

ja idem skúsiť piecť medovníčky v pondelok....no som sama zvedavá ako to dopadne :grinning:

ani ja ešte nemám nakúpené darčeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale mám už všetko obkukané...tak všetko zbúcham naraz :slight_smile:

a adventný veniec idem robiť tiež v pondelok...ale ja urobím z ihličnanu :grinning: ...leni,keď robím z tuje...tak mi furt do vianoc vyschne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a poobede ešte pôjdeme na nákup,nech mám zásoby na dva týždne,kým sa manža nevráti...nebudem sa ja trepať na veľký nákup sama s dvomi deťmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to by bol horor :grinning:

a zajtra asi vypadneme ku niekomu na návštevu.....čo sa budeme nudiť doma :slight_smile:

a u nás hnusne prší....ani von sa nedá ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čo som ešte chcela................už neviem
28. nov 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ....už viem :grinning:

ja milujem vianočné trhy...tá atmosféra,tá vôňa vareného vínka a klobásky :grinning: .....ale u nás sa začnú trhy myslím, že budúci týždeň :slight_smile: ...to len blava je furt o krok vpred :wink:

idem si nasušiť ovocie na veniec :wink:
28. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani!!..............aké sú u vás zvyky pri krste???...........čo je to kôš????.............mne sa z ihličnanu robí zle a tiež vyschne a ešte aj opadáva :angry: ............tuja síce obschne, ale nepadne..................a čo ideš kupovať na vianoce???...........kde sa ti chystá muž???
28. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: ...myslím darčekový kôš pre malinkú :wink: ..nakúpim do toho hračky,sarapatky a tak :slight_smile:

no ja robím veniec zo smreku,ten neopadá...nastrihám si malé vetvičky a ide to :slight_smile:

na vianoce nakúpim pre Simku asi ten kočár pre dvojčatá...veľmi ho chce...potom jej chcem kúpiť tú barbie česaciu hlavu....krhličku fifi...alebo auto horseland /z rozprávky/...kúpim buď to alebo to,lebo je to moc drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a potom puzzle,oblečko ....a ešte koberec do izby :wink: z toho budem mať radosť ja :grinning: .....a ešte nejakú bábiku barbie a nejaké sarapatičky :slight_smile: ...Sabuške nakúpim hračky,manžovi ako vždy parfém a nejaké oblečko a sebe..neviem.....aha telku :grinning: :grinning: :grinning:

a ty čo kupuješ Lilke?
28. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha dobre premyslené!!!!.......juu telka, pekný darček......a svokrovcom?.........kupuješ niečo??.....my uz v podstate darceky máme - lilke sme kupili dráhu vláčika tomáša, ale to asi dáme mojej mame..........potom dostane oblecko pre seba a pre bábiky, macka doodle, navliekacie
korálky, neviem ako sa to presne volá, ale také elektronické hry, skoro ako puzzle len je tam také pero a s ním sa spájajú veci čo patria k sebe, detský notebook, nejaké knižky a v oriflame bol nádherný detský kozmetický kufrík, tak som neodolala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............a muž dostane nejaké veci do auta, pyžamko, nejaké náradie a repráky ku PC............
28. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
starkým kupujeme nejaké oblečko :slight_smile:

Simi má už aj notebook,aj dráhu tomáš...tie korálky viem, čo myslíš :wink: ....ja som rozmýšľala nad tými navliekacími korálkami,ale neviem či ju to bude baviť :unamused:

a knihu jej chcem kúpiť tú detskú encyklopédiu...je tam všeeeeeeeeeeetko....fakt super kniha :slight_smile:
28. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím čo ma ešte všetko nadchne v hračkárstve :slight_smile: ...ale nechcem to nejak preháňať....keď Simi by chcela všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk...ja nejak nestíham ......
28. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muž chce ísť píliť drevo..tak som hrozne zvedavá ako bude Petko zaspávať..a spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tiež vymýšla ....mohol to robiť ked je ešte hore.....ale niééééééééé....načoooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
28. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ved najlepsie sa robi ked deti spia :grinning: :grinning: :grinning: ..................aninka ja len ziram :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
28. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni zo spánkom žiadna zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...keby nespal v kočíku tak nehrozí......tak čakám na tretí mesiac ...zmenu k lepšiemu :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok