Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
28. nov 2009

no len cakaj..........bodaj by to prislo 🙂 🙂 🙂

jacka
28. nov 2009

však čakám...presne tak ako pri Matkovi...ešte horšie to bolo

jacka
28. nov 2009

juj do kelu...teraz som prišla z von..možem isť hojdať zas 😝 😝

leninka75
28. nov 2009

no u teba ani u aniky sa veru nepotvrdilo, ze druhe byva ine.................aninka ma ukazkove deti, ty sice tiez, ale opacne 😉 😉..............a presne tohoto sa bojim, lilka bola ako matko a petko, tak mam hrozu z druheho............no co sak som natrenovana 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. nov 2009

na dnes sa lucim............cochvila pride z vonku muz a to by bolo zasa reci............tak pa, pa 🙂 🙂

jacka
28. nov 2009

neboj nič leni...aspon nie sme v šoku..... 😀 😀

ale pekne od teba že si si našla čas...a pokecala...pa pa.... 😉 🙂

jacka
28. nov 2009

som sa chcela pochváliť......u nás vyšlo slniečko 😎 😎 ...aj ked len na pol hodku..ale potešííí 🙂

jacka
28. nov 2009

kukiny.... 😉

jacka
28. nov 2009

dobru noc.... 😔 😔

jacka
29. nov 2009

dobré ránko.....či už pomaličky obed 😉

nikto nikde???????? 😅 😕

utka
29. nov 2009

Ahojte. Konečne som si sadla...ešte sa ideme napapať a už sa ani nehnem. Som varila, prala, upratovala...už nevládzem ☹.

utka
29. nov 2009

No toto...kde ste kto???

jacka
29. nov 2009

tak ste toho pekne popísali 😠 😠

máte velké Aáááááááááááááčko...okrem utky 🙂

jacka
29. nov 2009

dobréééé 😝 😝 😝 😝 😝

dobru noc....... 😔

leninka75
29. nov 2009

jacka ja som tuuuuuuuuuuu..............ja som teraz nočný vták 😀 😀 😀 ................zajtra na mňa myslite...........pa, dobrú nôcku!! 😔 😔

aninka29
30. nov 2009

dobré ránko mamušky 🙂 ..mám chvíľku čas,kým Sabi ešte spinká 😉

včera som fakt,ale fakt nemohla ani kuk na vás ☹ joj,chýbali ste mi 😉 ...celé doobedie som varila,potom sme šli na návštevu,do mesta,potom domov...starať sa o deti,medzitým chystať muža atď.....večer som už odpadla 😝

aninka29
30. nov 2009

dnes by som mala ísť do mesta niečo vybaviť....uvidím čo mi zavolá manža 😒 ...moc sa mi nechce,lebo sa budem musieť trepať cez celé mesto 😝 bojím,bojím 😝

moc ste toho nepopísali 😖

aninka29
30. nov 2009

u nás to vyzerá na celkom pekný deň 🙂 ...aj slniečko vykukuje 😎

chcem dnes piecť tie medovníčky....no uvidím, či sa k tomu dostanem 🙂 ....moc sa mi do toho nechce...ale kvôli Simuške chcem 😉

aninka29
30. nov 2009

aaaaa.....už sa ozýva drobátko 🙂

prídem 😉

jacka
30. nov 2009

dobré ránko..... 😉

aninka29
30. nov 2009

haloooooooo 🙂

jacka, ako dopadlo Peťulkové očkovanie?....dúfam, že bude všetko v poriadku a nebude mať drobček teplotky 😵

ja som nakoniec šla do toho mesta ráno,boli sme cca hodku,došli sme domkov,tak som poupratovala a potom sme šli vonku s kmotruškou na prechádzku...došli sme teraz 🙂....fajnučké počasko máme 😎

aninka29
30. nov 2009

kuk kuk kuk 🙂

jacka
30. nov 2009

kuk....

už sme doma....

tak vážime 663Og......a pichla nám sestrička..skoro celu ihlu do nožky....tak sme si riadne poplakalil ale už je dobre.....som zvedavá na noc

utka
30. nov 2009

Ahojte.
Ja som bola dnes na kontrole. Mala som o trošku lepšie výsledky. Dostala som injekciu a o týždeň znova.
V práci celkom dobre. A Viki v škôlke tiež- Vo štvrtok a v piatok sa budú fotiť 😉.

jacka
30. nov 2009

ahoj utka.....aká stručná 😉 .......žeby tie lieky zaberali?... 😕 🙂

leni no ako?.....dobre sme držali palčeky? 😉

petulo už spinká.....ani tak nie z injekcie...ako s toho že poobede vobec nespal...asi len 5min v aute 😝 .............ešte Matko a .....veget 🙂

aninka29
30. nov 2009

ahojky 🙂 ....aj Sabi už chrapká 🙂

jacka
30. nov 2009

ahoj aninka... 🙂

aninka29
30. nov 2009

jacka ani Sabi dnes toho moc nepospala 😒 ..akurát v aute....a potom chvílku vonku v kočíku na prechádzke 😉

a prečo sme mali leninke držať silno palčeky? 😕 mne niečo ušlo? 😕

aninka29
30. nov 2009

ahoj moja 🙂 🙂 🙂

siwike25
autor
30. nov 2009

Awojky kočky ako sa mate???? 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre