• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ahoj leva...no konečne si sa ukázala ti máš už vela čiernych bodikov :angry:

mne Matko pečen nehce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa ani nepokušam...ale ja ju lubim,tak by som si dala..mnam :slight_smile:

ani sestra má ružu a kvitne každy rok okrem tohoto...len ju presadila a ...skončila...možno až o rok....ale je nádherná....skus zostrihat ona ju má pekne vytvarovanu...

aj syrik by som si dala ale chcem navarit na dva dni.......vlastne to by som mohla....no uvidim kolko ho mám :wink:
5. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ani to máte fajnotku večeru...no pochybujem že bude Simka večerat :grinning: :grinning: :wink:

tento moj čert vybral kartu s digi tak som ju schovala a teraz tu pišti že už bude dobrý a mám mu ju vrátit :angry: :angry: ..no by som ho.... :angry: :angry:

idem sa sprchnut nech si tu vyvádza sám :angry:
5. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,no si istá, že ho chceš nechať samého,keď má takú rozjašenú náladu? :wink: ..........neriskuješ? :wink:

ja som ružu presádzala pred rokom :unamused: ...........skúsim ju viac zostrihať...........ale nechcem ju moc oskalpovať :unamused: ,je taká pekná :slight_smile:

idem sa aj ja sprchnúť :wink:
5. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som odvážna..ale prišiel za mnou rovno ani vodu som nestihla pustit....ale tam už hádam aj zabudol čo sa deje tak bol klud...ha...nabuduce budem vediet..odist z miestnosti :grinning: :grinning: :grinning:

len škoda že to stále nezaberá :grinning: :grinning:

aby ti z nej neostali len pahíle :wink: :wink: skus jej dat hnojiva...za to nič nedáš...
5. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka veď poctivo dávam :unamused: ..............neviem o štrajkuje a nekvitne :unamused:

už sme vysprchované a napapané :wink: ...........si predstav Simka zjedla aj večeru...........celý krajec chleba :slight_smile:
5. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože zase sme tu len my dve :unamused:
sa stavím, že utka so siwi sem kuknu,keď sa my už budeme obracať v posteli na druhý bok :grinning:
5. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaaaaaaaaaaaaaaaa som tu už,už mam vystahovane male haraburdy z izby,to najhoršie,heheh.Už len hračky a oblečenie a skrine a spod postele haraburdičky :grinning: :grinning: :grinning: .Baby tak som sa rozhodla že zajtra budem robit somloy galušku,heheheheheheheh,mnaaaaaaaaaaaaaamky,spravim tatinkovy prekvapko,heh
5. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej aranky kde sa zas tulate???? :angry: :angry: :angry: :grinning:
5. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi ,tak urob aj pre mňa,ok? :wink:
siwi,Ty si prečo siwi?moj muž mi teraz hovorí, že to znamená srdiečko :wink:
5. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lebo ma tak každy vola ,,Siwike alebo Siwi" :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si asi každého srdce :slight_smile:
5. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to dufam,ja ked viem tak milerada pomožem každemu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo,kde ste zmizli vy klamošky jedne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som si kvoli vám dala zápalky do očí, :stuck_out_tongue_closed_eyes: by sa mi nezatvárali,a vy nikde :angry:
5. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi,veď ty aj tak posobíš :slight_smile: ............máš niečo v očkách :wink: neviem..........taká dobrota z nich vyžaruje,alebo ako to mám napísať.............taký mám pocit :dizzy_face:
5. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem aninka,ty si my zas veeeeeeelmy simpaticka maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne manža normálne nanútil laptop,aby som sedela pri ňom pri telke :sweat_smile: ............lebo inak by som musela byť sto kilákov od neho a od telky :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehheeheheh,ja sa dnes nemusim s mucim delit o pc,heheheh :grinning:
5. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: siwi,keby tu bol smajlík čo pusinkuje,tak ti pošlem :dizzy_face: miliardu pusiniek :wink: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inač to mi skoro každy muž povie že mam krasne modre oči a Simi ich zdedil pomne :wink: :wink:
5. máj 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ohaaaaaaaaaaaaaa dakujem aninka :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,krásne a veľkééééééééééééééééé :slight_smile:
5. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu. Manžel kúpe Vikiho a ja kukám TV a čítam, čo ste popísali...
5. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aspon to,heheheheheheh
Utka awoj :dizzy_face:
5. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak nečítaj,ale pííííííííííííííííííííííš :slight_smile:
5. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si tu sympatie vyznávate :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som prečítala...my sme mali na veceru salat-chlapi parizsky a ja cestovinovy s tuniakom...a este nas caka ovocny salat....mnaaaam
5. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo trošku :slight_smile: ..........aj tebe budeme,ak chceš :wink:
5. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasneeee,že chcem aninka :grinning:
5. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mi sme si tu pomaly vyznali lasku ,že aninka??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka mňam :sweat_smile: dala by som si ten parížsky a aj ten ovocný,mňam
juj mi tečú sliny.......idem si pre slivku :slight_smile:
5. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok